Много силна хрема от зъби?!?!

  • 11 078
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofiа
  • Мнения: 3 242
Офф и Бобо е със многи силн ахрема и кашлица от събота. И аз мислех, че е от зъ, че точно в събото излезе един кучешки, но вече не съм толкова сигурна. За моя радост не е дробовете са му чисти, н вчера бяхме на доктор се оказа, че гърлото му е много червено ( в неделя не беше) и сега сме на антибиотик. За съжаление не иска да се храно от 3 дни - съвсем по мъничко яде, а от вчера е и със разстройство и гледам, че още един зъб е на път.
Направо не знам какво става вече, но се надявам да се прави по-бързо, че се измъчи  Cry

# 16
  • Мнения: 3 211
Сигурно няма апетит от антибиотика, макар че не разбирам защо са ви го изписали, само за зачервено гърло (явно вирус?!), но ти си знаеш, гледай да даваш повече витамин Ц и комплексни витамини, и разстройството може да е от антибиотика

# 17
моя Борко доста се измъчи с втория зъб/първия не го усетих кога е излязъл/.цял месец повръщаше, иначе температура и разстройство нямаше.по цяла нощ скимтеше, ужас.
зъба излезе и чак тогава взе да кашли.помислих, че е вирус, тъй като вкъщи имаше болен.обаче гърлото съвсем леко беше зачервено, в гърдичките нищо, нямаше температура, нито хрема.изписа Мукоплант и след два дни кашлицата изчезна. но след няколко дни пък се появи хремата, която отново не беше съпроводена от нищо друго.слагах физиологичен разтвор, но както каза една майка "И с лекарство и без лекарство - една седмица".така и стана, след една седмица свърши.
след още няколко дни пък започна да върти глава наляво-надясно.помислих че е поредното подражание, но разбрах, че било признак на болни уши.заведох го на УНГ, дясното ухо беше леко зачервено.лекарката каза, че при никненето на зъбите болката се измествала назад към ушите и било нещо нормално.дори са й водили деца, които са си изподрали ушите.даде капки.
сега вече незнам какво да очаквам. докато изникнат всички зъби кой знае още през какви болежки ще мине малкия, дето не съм подозирала, че може да са свързани със зъбите

Общи условия

Активация на акаунт