Мъжът ви да пише в бг-мама....

  • 3 440
  • 86
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 013
Аз не бих си признала , че влизам тук пред никого .  Laughing
Изказването на една приятелка беше ... Ужас и за какво си говорите за пелени и бебета !
Да си призная и аз така си мислех и редовно подминавах всеки линк , който се пускаше в други форуми в нета ... докато един ден не отворих и не останах с часове !  Laughing
Но как да го обясниш това на останалите !  Joy

Какво да им обясняваш? Пращаш някой линк и това е....

1 256 460 Общо мнения в 41 626 Теми от 40 619 Потребители
Последен член: ebaIII

Статистика. Аз на статистиката вярвам!

А познавам още незнамсиколко жени, които четат без регистрация.

# 61
  • Мнения: 1 063
Ето тук вече съм си казала по темата. http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=165270.msg3234903#msg3234903

# 62
  • Мнения: 3 423
Забравих да спомена, че мъжът ми
винаги ме пита какво прави Жоро 01.
Ми не ме разсмива вече, баннат е.
Мъжът ми казва - жалко.

# 63
  • София
  • Мнения: 2 381
И за го видя в този форум, няма да повярвам на очите си. Мисли, че форумът е глупост, но видя, че с много хора тук се разбирам и си помагаме. От друга страна чувствам форума, като моя си територия, в която не знам дали аз самата искам той да навлиза.  Thinking

# 64
  • Мнения: 534
Моят мъж само ме разпитава и днес какво беше и за какво си говорихте,а като прочете оная тема за шундите  Blush се смя с часове  Joy Joy Joy както и аз де,но вчера ме извести че и той мислел да се регистрира като мъжа на Бонбониера   newsm62
в началото си мислеше че е глупост,но като му казах че има  други татковци започна да се замисля   Peace

# 65
Ало,а да ви питам кой щеше да ви дава акъл по теми като," каква кола да си купя","имам проблем с антифриза" и др. такива.Трябва да признаете че по някои теми сме по компетентни от вас жените. Sunglasses

# 66
  • Мнения: 534
И да дава компетентно мнение в конкурсите за красота нали?   Mr. Green

# 67
  • Мнения: 5 713
Регистриран е, но не пише / да има около 5 мнения /, чете рядко.

# 68
  • Мнения: 3 405
Не, не се мотае тук, даже не иска и да му чета. По разни футболни и финансови сайтове се вре.

# 69
  • Мнения: X
Не, но чете и взаимства...

За какво?  newsm78 Mr. Green

Може и на ЛС...   Wink
Ами цитира понякога-в неговия си форум-метълски.......Пък и там също сме известни -покрай темата на Дона Mr. Green.....

# 70
  • Мнения: 9 908

Няма добро мнение за форума, няма добро мнение и за хората с които се познавам от форума, но хич и няма значение това.

Аз като ти знам познанствата, го разбирам човека. Русьенски шафрантии. ( широко ухилен емотикон)
и двете ме обиждате лично /най-различни гадно гледащи емотикони/

По-старата форуска история помни и скандали между семейни двойки. Аз поне за един се сещам.
и аз помня. Характер, хормони, а и достатъчно свободно време.

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 17:51 от тити

# 71
  • Мнения: 150
И да обобщим - значи на повечето от вас мъжете ви не влизат във форума?

# 72
  • Мнения: 3 423
не само,че мъжа ми не влиза тук,но и мисли пишещите тук мъже за луди Mr. Green

# 73
  • Мнения: 677
100-яне,ти си луд!

# 74
  • Мнения: 2 978
И да обобщим - значи на повечето от вас мъжете ви не влизат във форума?


хахахаха hahaha

Общи условия

Активация на акаунт