Music Idol - тема 4

  • 17 390
  • 461
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 6 363
За мен учителката няма чар, няма излъчване Naughty Това си е моето мнение.

хора и вкусове разни. на нас с мъжа ми пък, учителката ни хареса. точно като излъчване. казахме си, че е грозничка, но чаровна. нека отбележа, че тя комай беше единствената, която пееше усмихната. почти всички като пееха, имах чувството, че тежести вдигат - то не бяха гримаси, не бяха стиснати очи, зъби, ръце в юмруци....

# 16
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Аз пък се радвам за учителката!  Laughing Хареса ми гласа й, а щом и всички в журито бяха категорични, че пее добре и вярно е повече от хубаво! Хората гласуваха за нея, защото им се слушат и по-весели парчета от тези балади дето всички си ги избират! Какво толкова като не изглежда чак толкова добре! Има си хора - стилисти, ще я "оправят"!  Wink
А, иначе - очаквам с голямо удоволствие съгражданката ми Кремена тази вечер! Ще се класира - сигурна съм!  Peace

# 17
  • Мнения: 1 273
На мен пък тая учителка хич не ми харесва. Имам чувството, че е постоянно е хремава (може пък това да и е чара)
Според мен доста трудно ще я "оправят", но магьосници всякакви.
 Колкото до Кремена, дори и да не пее добре, ще се класира заради стара слава Shocked

# 18
  • Мнения: 1 111
мисля,че снощи определено беше силна осмица.....всички пяха добре Peace Харесаха ми и мъжете как пеят и се учудих,че нито един от тях не се класира за накрая newsm78
Според мен беше ясно,че Силвия ще отпадне /нали тя беше русичкото момиче/...то след този коментар дето Слави направи за колата с 20 познати и 10 непознати копчето какво сте очаквали....Направо си й каза в лицето,че за него тя не става и се напъвала,за да покаже глас и да бие всички останали...
А що се отнася до момичето от Дряново-учителката,хубаво си пя момичето,бе...А визията й там са я развалили - на мен тя по-ми харесваше като я даваха преди визуалното и "разхубавяване" от фризьори и гримьори...

# 19
  • Мнения: 1 547
Стана ми чудно, на какъв принцип са формирани групите от по 8 човека - случайно или...? Ако в една осмица има само негодни певачи, а в друга - 5 брилянтни таланта, какво става тогава? Нещо не ми се види справедлива тая работа... ето, снощи имаше 3 момичета и 3 момчета, които пяха добре, но преминаха само двама.  Crossing Arms Девойката, която падна, беше перфектна, но тая учителчица.... Песента, с която се представи, беше доволно елементарна и не е кой-знае какво постижение, че я изпя правилно. Не можах да повярвам, че младежът с Бон Джоуви не се класира или дори онзи, с Графа... такова нещо не би могло да се случи на нормален конкурс, в който значение имат гласовите данни  Naughty

# 20
  • Мнения: 2 229
Не можах да гледам вчера, ще чакам повторението по Фокс, но от прочетеното до тук - какво значение има външният вид на въпросната учителка (а той не е толкова трагичен, видях я)  ако е пяла добре?! А щом я е избрала публиката, значи все пак има някакъв чар и излъчване. Peace

crazy chick, и аз това се чудя - на какъв принцип формират групите. newsm78

Всъщност целият начин на подбор ми се струва малко неправилен, защото гласува куцо и сакато - дори хора, да речем като мен, които от музика не разбират особено - т.е. се гласува главно по симпатии и някои добри може да останат извън финала...

# 21
  • Мнения: 577
На мен учителката ми хареса как пее, но мисля, че наистина изглеждаше много зле. Сякаш беше прекалила със солариума...и изобщо я бяха направили лелка, а не момиче на 25.

Не можах да гледам вчера, ще чакам повторението по Фокс, но от прочетеното до тук - какво значение има външният вид на въпросната учителка (а той не е толкова трагичен, видях я)  ако е пяла добе?! А щом я е избрала публиката, значи все пак има някакъв чар и излъчване. Peace

crazy chick, и аз това се чудя - на какъв принцип формират групите. newsm78

Мисля, че като се явяваше на предварителните кастинги изглеждаше значително по-добре. Та оттам и моето мнение за вчерашната й визия.

# 22
  • Димитровград
  • Мнения: 1 742
Много се разочаровах и аз от Мюзик айдъл тази седмица.Вече като започнат да се избират с СМС-и и цялата работа ми става ясна,като тризначките от ББ3.Значи Мюзик айдъл ще е някой,който е избран според СМС-ите,а не най-добрият певец.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 105
Аз не го догледах до края. След първоначалното ми добро впечатление от Слави и Глория искам да кажа, че ми писна да слушам едно и също от кака Гло Tired - "Пяхте около тоновете", "Пяхте на полутон", чу от Славчо репликата "Не мисля, че сте се спрели на подходящата песен" и си я заплю:? Слави пък според мен излишно се прави на велик. Дразнел се бил от амбициозността, от прекаленото показване на гласови способности и прочие...Мен пък ме дразнят те!

# 24
  • Мнения: 1 273
Всъщност целият начин на подбор ми се струва малко неправилен, защото гласува куцо и сакато - дори хора, да речем като мен, които от музика не разбират особено - т.е. се гласува главно по симпатии и някои добри може да останат извън финала...

Определено се гласува по симпатия, а и да не говорим, че на някои от участниците имаше клипчета и ги даваха повече на кастингите, което определено ги набива в главите на хората и те гласуват после по памет. Именно  поради тази причина довечера ще се класира и Кремена, която пя само на първия кастинг, а после се представяше зле.Но минаваше напред, защото толкова я прехвалваха, че ги беше страх да признаят, че са сбъркали.

# 25
  • Дива Индия
  • Мнения: 622
И снощи, и преднта вечер само се разочаровах от избора. Яд ме е, че не продължи Искрен Рибчев, а снощи изборът беше направо "Майка плаче". Трябваше да изберат Силвия (глас+стил+финес+акъл) и Хлебаров (глас+нежна невинност). Смятам, че довечера Кремена от Добрич ще мине на косъм, но ще се класира. Заради старата слава. Има и едно мургаво момче, което ще пее - кефи ме Peace.

# 26
  • Мнения: 2 897
Радвам се за Невенчето,съжалявам за Силвето-исках тя да продължи Tired

# 27
  • Сливен
  • Мнения: 1 022
Хем запис, хем да си кажа
Снощи мъжете бяха по-добри. Яд ме е на избора.  Close Close
И Хлебаров и момчето от Шумен се справиха в пъти по-класно от дамите.
Учителката толкова елементарно пя, но явно има силно Дряновско СМС лоби.
Иначе тази вечер имам поне 4 фаворита. Пак ще ме е яд  Close

# 28
Аз също не смятам че Учителката е красавица , но затова пък може да пее .Не съм съгласна че песента и е лесна,а и всеки имаше право сам да избере песента си. Същата тази учителка работеше  като певица в една механа в Трявна и пееше много добре както песните на фолк гърлите така и на Лили Иванова,Марая Кери и Уитни Хюстън.Не осъждайте момичето само заради външния и вид. А колкото до участниците снощи- всички пяха страхотно и всеки от тях заслужаваше да продалжи.

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 704
охо,в новата тема има повече мои съмишленици за даскалицата Simple Smile
бях си я харесала на кастинга и чаках нейния ред, за да ги "отвее" с гласа си, затова не ми хареса, че си беше избрала лесна и "елементарна" песен.
И между другото вече 4 дена съм приятно изненадана от гласуването на българите - като почнаха от понеделник с избора на Кремена и момчето та досега - не се влияят от визия, а гласуват за глас и можене.

Общи условия

Активация на акаунт