Music Idol - тема 4

  • 17 459
  • 461
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 1 273
Един ден всеки землянин ще знае името и...


Ако пубертета не и направи лоша шега.

# 391
  • Мнения: 985
Ако пубертета не и направи лоша шега.
Пупу, пепел ти на езика. Няма да стане това. ДАНО да не стане.

# 392
  • Мнения: 7 424
Баш пък Мадона си е ИДОЛ на няколко поколения вече..........
Нищо, че не блести с кой знае какъв глас.
А разните му там надарени с голям глас певци, но без флуиди, както каза Ян Бибиян, кой ги слуша - затворен кръг хора, имащи се за големи музикални спецове......

   Представям си Мадона да беше се явила на конкурс ,като Музикален Идол.......Щяха да я отстрелят още в началните кастинги с флуидите й......
   Прекланям се пред харизмата й,но ......конкурса е за друго Laughing Laughing Laughing
   

# 393
  • Мнения: 7 424
Ай да  спрете с простотиите вече, А?
  Хайде!Дай нещо  по-умно!По темата,разбира се.....

# 394
  • Мнения: 5 622
Малко OFF. Нямам време да ровя назад в темата, не знам дали сте попадали на това ЧУДО, но аз съм сразена. Това дете пее пъти по- хубаво от всички български айдъли взети на едно. А тя е само на 11  години и е спечелила 1 млн. долара от конкурса за млади  таланти в Америка. Един ден всеки землянин ще знае името и...Чуйте я:

http://www.vbox7.com/play:0157f5fa

Аз не го знаех това  Shocked Никога, ако не я гледа човек, няма да каже, че е дете....................... Само не разбрах оня от журито къв му беше проблемът с косата и дрехите и?!  newsm78

# 395
  • Paris
  • Мнения: 1 727
ejkajujka я обясни за какво точно е конкурса, моля!

# 396
  • Мнения: 1 673
Малко OFF. Нямам време да ровя назад в темата, не знам дали сте попадали на това ЧУДО, но аз съм сразена. Това дете пее пъти по- хубаво от всички български айдъли взети на едно. А тя е само на 11  години и е спечелила 1 млн. долара от конкурса за млади  таланти в Америка. Един ден всеки землянин ще знае името и...Чуйте я:

http://www.vbox7.com/play:0157f5fa

Аз не го знаех това  Shocked Никога, ако не я гледа човек, няма да каже, че е дете....................... Само не разбрах оня от журито къв му беше проблемът с косата и дрехите и?!  newsm78

Ами какъвто и на Слави-играят го "лошия" в сценария.

# 397
  • Мнения: 7 424
ejkajujka я обясни за какво точно е конкурса, моля!

    Мисля,че достатъчно съм казала в предишните постинги,няма да се повтарям,че на мен ми става скучно вече. smile3516
    Който разбира и без моите обяснения е разбрал.. Mr. Green

# 398
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Малко OFF. Нямам време да ровя назад в темата, не знам дали сте попадали на това ЧУДО, но аз съм сразена. Това дете пее пъти по- хубаво от всички български айдъли взети на едно. А тя е само на 11  години и е спечелила 1 млн. долара от конкурса за млади  таланти в Америка. Един ден всеки землянин ще знае името и...Чуйте я:

http://www.vbox7.com/play:0157f5fa

Аз не го знаех това  Shocked Никога, ако не я гледа човек, няма да каже, че е дете....................... Само не разбрах оня от журито къв му беше проблемът с косата и дрехите и?!  newsm78

"Оня от журито" и направи огромна услуга с критиките си към външния и вид. Wink Искаше да и каже, че очевидно глас има, но и трябва и визия. Когато се яви на финала, беше облечена много стилно (което според всички допринесе за победата и) и лично му благодари за съветите.

Въпросният конкурс въобще не е за "млади", а за таланти, независимо в коя област се изявяват. Нещото, с което би трябвало да се гордеем е, че участваше и българин, който в едно от изданията спечели наградата на публиката.
Сори за спама. Embarassed

# 399
  • Мнения: 5 391
И на мен най-много ми хареса Димитър и песента му Peace Знаете ли от къде може да се свели или поне как се казва песента?
И аз това моля, някой ако я има да я предостави Praynig

# 400
  • Мнения: 4 545
Красимира е на 23 години?!?!? #Crazy

# 401
  • Мнения: 4 181
Момичета извинявайте, ама имам един въпрос  Rolling Eyes
Може ли и нещо хубаво да кажете за този конкурс, за журито , за всички участници, за финалистите  newsm78
Доста ще ми е трудно да намеря постинги в които не се плюе по някой.
Как не ви омръзва просто не знам ooooh!

Мен ме интересува какво ще се случва от тук нататък - в понеделник ще има концерт, после другите дни какво ще дават?
Къде ще се подготвят кандидатите, в Кемпински ли ще живеят?
И в четвъртък ще отпада един така ли?
Ако някой има желание моля да ми отговори  Tired

# 402
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 25 008
В потеделник ще важи същия регламент както досега - отпадат веднага, т.е. гласуването ще бъде повреме и малко след концерта.
През другите дни ще дават по нещо интересно за певците. Казаха, че няма да са затворени и изолирани, т.е. ще могат да излизат и да се срещат с други.

# 403
  • Мнения: 6 417
Кога е финалът? newsm78

# 404

Общи условия

Активация на акаунт