Music Idol - тема 4

  • 17 413
  • 461
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 152
Малееее Лиска - разката ги... Twisted Evil

Абе хора, ми като ви се гади и повръщате - ами не гледайте бре.....

# 61
  • Мнения: 3 423
Попуряността на избраната от учителката песен й донесе допълнителни гласове, за съжаление.

Пък и има данни жената за
Мюзик Айдъл на България.
Очите на продуцентите виждат
пари. Ах, морееето, ах, небеееето...

# 62
  • София
  • Мнения: 6 370
Аз изпитвам истински ужас от вида на тези мунчовци, споделям го просто.

мунчовците са много интелигентни и начетени момчета, с много бърза мисъл и невероятен хумористичен рефлекс. но не всеки има око да види, ухо да чуе и да прецени...

не ми харесва само, че прекаляват малко с вулгаризмите, но предполагам това е насадено от продуцента им, който в своето "токшоу" друг виц, освен вулгарен, не е разказал вече толкова години...

# 63
  • UK
  • Мнения: 3 959
И аз харесвам водещите, много са симпатични.

# 64
  • Мнения: 7 420
Споделям мненията за Силвия - пя страхотно и заслужаваше да продължи.
  Има много хубав глас,но пя доста фалшиво на места!Сори...,но ако на Ваското му казаха за фалшивата фраза,Силвия,според мен трябваше да я размажат от критиката.
  Иначе да!Гласовитата хубавица,но снощи не беше за 3 място.

# 65
  • Мнения: 6 624
От журито не ми харесва само Глория много позира и много хладина струи от нея.
За водещите -обичам си ги ,но признавам малко са сковани в Music Idol .
В "Сблъсък" са много по естествени и забавни.

# 66
  • Мнения: 7 420
  Водещите и аз ги харесвам!Даже ми станаха по-симпатични сега в Идола

# 67
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
  Водещите и аз ги харесвам!Даже ми станаха по-симпатични сега в Идола

все пак те се водят по сценарий

# 68
  • Мнения: 0
Аз, честно съм изумена, че избраха учителката  Shocked Всеки друг, само не тя. Нищо лично срещу момичето, изглежда ми добър човек, но дори визията да я изключа от уравнението, пак не можах да намеря нещо, което да харесам в нея.
На мен ми харесаха Невена и Георги най-много. Мисля, че Георги много го ощетиха, той даже не беше на 5-то място, а като ви чета виждам доста хора негови почитатели.
Но дори и да не беше той двете руси мацки бяха много добри също...
Шашнах се.

# 69
  • Мнения: 7 420
  Водещите и аз ги харесвам!Даже ми станаха по-симпатични сега в Идола

все пак те се водят по сценарий
  Добър сценарий,значи!А и добре се водят по него момчетата,професионалисти са си!

# 70
  • Мнения: 2 907
Лисун, права си. И много се радвам, че мислиш така.
Разбира се, че е въпрос на гледна точка. Попитах дали някой друг като мен аджеба не може да го разбере този супер хумор, тези умни, ефирни шегички, това уникално изкуство да "водиш" предаване. Разбрах, че хората не само че го разбират хумора, ами и го консумират в огромни количества. Лошо няма, на мен ми е друг хуморът, друг целият манталитет, други неща ми действат стимулиращо.
Лисьо, Слави и той редува ти/вие, това е пак една от професионалните страни на компетентното жури.
Разводни се темата, все пак се наруши синергията на останалите, за което съжалявам. Наистина не можех да си представя тази сутрин, че някой може да намира тези двамцата приятни по какъвто и да е параграф. Виждам че аз съм сакатата  Laughing А и научих много  Mr. Green

# 71
  • Мнения: 7 420
на мен ми е друг хуморът, друг целият манталитет, други неща ми действат стимулиращо.

     Браво!Браво!Браво! Hands Clap Hands Clap Hands Clap
     Хайде сподели,какво ти действа стимулиращо?

# 72
  • Мнения: 3 405
стига, ма , Лиске, мечтата на свекървата Mr. Green
аз съм бъдеща свекърва, не ща такава снаха Joy

# 73
  • Мнения: 1 841
Аз пък се радвам за учителката - много ми допадна, хареса ми от всяка гледна точка - малко ми напомня Мая Новоселска. Има нещо много шантаво в нея, което безкрайно ми хареса. Особено ме впечатли това, че не се притеснява за външния си вид, толкова беше естествена и неподпрапвена. За вчерашното й представяне - на първо място - пя много вярно, изпълни песента по-добре от самата Тони Димитрова. Хареса ми това, че от нея бликаше доброта и ведро настроение. Повечето кандидати се хвърлят на прекалено трудни песни и там лъсват всички им недостатъци - това не работи в тяхна полза. Съжалявам само за Силвия Монева - много ми е симпатична, много миловидна, има хубав глас с голям диапазон и съжалявам, че отпадна.

# 74
  • Мнения: 1 975
Аз също бях за двете русичките и не можах да разбера как така гласуваха за учителката толкова хора. И тук май всичко е нагласено newsm78
А Иван и Андрей са големи сладури /особено Иван/, но ме дразни отношението на Слави към Андрей и с това "опосуми" направо се осраха  newsm12

Общи условия

Активация на акаунт