ФОТОШОП-20

  • 22 266
  • 486
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 472
Цъ и аз го забелязах това с щипката, но го сложих в графа "дизайнерско решение" (цитат от Мимис) Joy

# 16
  • Мнения: 1 033
Запис и да отговоря на въпроса на Катя:)- следя темите от втората мисля, значи повече от 6 месеца, но не съм особено напреднала, тъй като страдам от липса на време:(
Искрено се възхищавам на напредъка на всички обаче и на красотите, които творите.

# 17
# 18
  • София
  • Мнения: 2 374
Malenna,имам чувството,че и с вързани очи да направиш рамка,пак ще е много красива!   bouquet

# 19
  • Мнения: 26
Записвам се. Ама май повечко ще чета. По-малко ще пиша.

# 20
  • Мнения: 1 182
Malenna,имам чувството,че и с вързани очи да направиш рамка,пак ще е много красива!   bouquet


И аз така мисля Peace
Искам да попитам може ли с фотошоп да пооправя една снимка сканирана?И ако може как да стане? Hug

# 21
  • Мнения: 6 039
може разбира се
но командите не са 1 и 2
ако искаш пусни снимата в темата за фотография и ретуш и веднага ще ти дадат съвети какво да направиш

пускам следващата




и следващата:




и още една:



хайде стига толкова  Laughing

# 22
  • Мнения: 1 182



Става въпрос за тази снимка.Ааа и как мога да оправя червените очи?Много благодаря предварително!  bouquet

# 23
  • Мнения: 1 182
Малена-страхотни са  Hug Flutter

# 24
# 25
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Записвам се, макар, че скоро нищо няма да покажа сигурно.  Confused Още си чакам компютъра от поправка.
Биляна, страхотни са, както винаги. Само на "Тайно дъвча дънка" горното ляво ъгълче от кръглите четки на лявата снимка- може би трябва да е малко по-надолу, че се получават дупки.
Какво стана с Благотворителния коледен базар? Нямам достъп до Webshots и не мога да разглеждам,  а гледам, че и в темата никой не пише newsm78

# 26
  • Мнения: 6 039
искаш да кажеш на дясната - аз нарочно исках кръгчетата да са под ъгъл но съ м пропуснала там да оцветя допълнително дупките, които се получават.

а ти си написала така: "Тайно дъвча дънка" и си викам - пак ли съм сгрешила Simple Smile))))



хайде, отивам на тест драйв, да видим дали ще ми хареса  Wink

# 27
  • София
  • Мнения: 6 743
diemma, ще се опитам да обясня. Това точките да са на равни разстояния една от друга аз го правя от  настройките на четките brushes - brush tip shape -  настройка на плъзгача spacing. Като почна да рисувам кликвам веднъж с четката в началната точка след това натискам shift и кликвам в крайната точка. Всичко между тях се запълва с точки (или каквато четка ползваш) на равни разстояния. Така мога да си рисувам и по диагонали Grinning
Къде са тези настройки оцветени в червеното  Embarassed

Малена, нямам какво да добавя след останалите   bouquet  Heart Eyes

# 28
  • Magrathea
  • Мнения: 2 771
Мнооооооооооого ми се спи явно още  Confused
искаш да кажеш на дясната - аз нарочно исках кръгчетата да са под ъгъл но съ м пропуснала там да оцветя допълнително дупките, които се получават.

а ти си написала така: "Тайно дъвча дънка" и си викам - пак ли съм сгрешила Simple Smile))))

# 29
  • на село
  • Мнения: 3 920
Да се запиша и аз в новата тема, нямам нищо направено, но пък и време много нямам.

Дамаянти
ето тук е



Ако го нямаш изкарано - отгоре в главното меню -Window- Brushes и излиза.

Тези url пърл съвсем ги опетлах, защо пък сега ми излиза и написаното като линк...

Последна редакция: пт, 16 мар 2007, 13:28 от НелиСА

Общи условия

Активация на акаунт