Малоразмерни дами, да си дадем кураж!

  • 4 455
  • 90
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 164
ей ме, на Flutter
не съм толкова слаба като теб(но имах период, когато дънките №26 ми бяха леко широки Tired)-купувам си панталони 7/8 за да не ги подкъсявам Crazy а обувките е цяло изпитание  34-35.№  ooooh!

# 16
  • София
  • Мнения: 1 210
Ей, не сме малко виждам Laughing
За дрехи-винаги подкъсявам. Единствено марковите дънки имат дължина като за мен, но написледък и в Levi's няма дължината ми (по-скоро - късината ми) за моделите, които харесвам.  Cry
А за обувки 35 - гледат ме много възмутено и невярващо: Ама сигурна ли сте? Пробвайте 36?
Аз отговарям, че не съм с този номер от вчера.. А като и 35 от някои модели ми се измъкват от краката.. просто ми се реве..
Италианските обувки имат най-често малки номера. Български не съм срещала.

# 17
  • Мнения: 5 577
 Hug Party намерих си, намерих си - БГ фирма е, ест.кожа, имаха и 34 номер.
гр. Пещера, след малко ще ги снимам и ще кача снимка, много са готини.  Blush

# 18
  • Мнения: 1 616
Честито, Верджи! Laughing И аз съм от дребосъците и ми е мъка като тръгна да търся обувки или дрехи. За панталоните отдавна свикнах да ги скъсявам. Само ме е яд, че при обувките нямам почти никакъв избор - първо питам от кои имат 35-ти номер, после си харесвам модел... Последно си купих страхотни ботуши от Джани в Русе - имаше 35-ти номер от няколко модела. Всичките бяха много красиви, даже се чудех кои точно да си купя. За пръв път от години насам ми се случва да имам избор, по-голям от един чифт... Laughing

# 19
  • Мнения: 5 577
 #2gunfire А що не се обади, че си била в Русе?

# 20
  • Мнения: 1 616
#2gunfire А що не се обади, че си била в Русе?
Hug Верги, това беше преди няколко месеца. Бяхме само за няколко часа, в които трябваше да обиколим всички възможни магазини, за да купим за мен ботуши и за мъжа ми маратонки, а освен това да се срещнем със сестрата на мъжа ми и една моя колежка. Просто времето беше малко и претупахме всичко набързо... Но за следващото идване обещавам да сигнализирам! Hug

# 21
  • Мнения: 4 770
Хехе. Този проблем го имах в 6-ти и 7-ми клас Mr. Green Носех номер 35 и нищо си не намирах. Добре че се отървах от това, че на баща ми му беше писнало само обувки да ми търси. Laughing

# 22
  • Мнения: 8 505
Да ужасно е ooooh!
Нося дънки 24,но съм доволна и на 25.Панталони XS са ми широки.И за капак на всичко ако си намеря номер,в повечето случаи моделът не ми харесва...
За обувки нямам проблеми-нося между 35 и 37.5 в зависимост от това,дали са зимен или летен модел.
Най-често малки номера дънки откривам в Little Big.Вие също може да пишете къде си намирате,така ще се улесним взаимно.

# 23
  • Мнения: 2 673
не съм от малоразмерните ..
в София не е чак толкова трудно да си намериш обувки и дрехи- даже доста маркови неща остават точно защото са много малки..
от детските дрехи доста модерни са на ПУЛЕДРО, със сигурност ги има и в Русе Peace

# 24
  • Мнения: 1 529
Като ви слушам се радвам ,че съм 36 номер обувки..Винаги са ми били проблем,все няма и се примирявам  с каквото има.НО  този сезон положението е плачевно-явно на всички фирма 36  е като 37!!!Каквото и да пробвам ми е голямо на дължина ,а по приницп 36 ми пасват идеално,а  за ботуши са ми малки.
На мен най-големият ми проблем са връхните дрехи,защото съм салаба и обикновенно якетата са ми големи .

# 25
  • Мнения: 217
Да, знам какво е единствения панталон, дето ти е тамън по задника,  на дължина да ти е три пръста над глезена.... Sick

# 26
  • Мнения: 1 529
eee,ти пък ни изкара....

# 27
  • Мнения: 1 941
Боже, аз си мислех, че само "гранд" дамите имат тоя проблем с обличането и обуването  Shocked

# 28
  • Мнения: 1 529
Аз пък се убедавам ,че е по добре да си пълен -то там избора колкото щеш!За нас -нищо,егатти дискриминацията.Ако си пълен можеш да отслабнеш-аз как да се удължа???

# 29
  • при Arctic Monkeys
  • Мнения: 2 225
моята снаха е 170 с 35 номер крак. купува си от детски магазин обувки и то много готини.

Общи условия

Активация на акаунт