Започвам с температурния метод

  • 1 282
  • 19
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 534
Като си влезеш в календара, вляво поше "лични графики". Кликваш на някоя розичка и готово! Ако за това питаш, де?
Успех!   newsm10
Точно за това ,благодаря ти   bouquet

# 16
  • Мнения: 1 167
Мда, фолиевата киселина е задължителна!  Laughing

Освен това аз пия по 2 таблетки вит С всеки ден, по една вит А да Ову /когато теста за Ову покаже положителен, спирам/ и след Ову пия по едно вит Е.

Мъжо го тъпча всеки ден както следва : една разтворима табл. Цинк, фолиева киселина, 4 табл. вит С, 1табл. вит Е
Да ти кажа след първия месец пиене на витамини количеството семенна течност доооста се увеличи  Wink. Дано има ефект   Praynig

Иначе и билки пием. И плодове ядем, поне витамини не ни липсват. От 6 месеца се мъчим, но не сме се отказали. Търпение му е майката!
Дай Боже скоро да е! Praynig Същото пожелавам и на теб!



  bouquet  bouquet  bouquet



love_sunrise: искам да попитам за тези витамини които вземаш ти и половинката-това пп предписание на лекар ли е и на какъв принцип? Има ли ефект?

# 17
  • Мнения: 364

love_sunrise: искам да попитам за тези витамини които вземаш ти и половинката-това пп предписание на лекар ли е и на какъв принцип? Има ли ефект?

Не са предписани от лекар, но май действат! Виж темата ми :http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=174138.0

Съпругът ми ги пие превантивно. Още не сме правили спермограма - от 6 месеца опитваме, май скоро ще трябва да я направим - за наше спокойствие. newsm78. В темата ми има линк - там има подробна информация за витамините.

Успех на теб и на всички, чакащи чудото!  Hug

# 18
  • София
  • Мнения: 626
Ако ни е писано ще стане,без мерене,следене и тн.
Когато човек се вманиачава,май нещата не стават!
Поне това е лично мое наблюдение!

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 7 358
Хайде сега в седмичната тема да си коментирате трепетите.
Разбрахме, че Бонбониера започва мерене на БТ.
Успех на всички.

Общи условия

Активация на акаунт