За душа преди секс

  • 15 340
  • 136
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 047
Ама тя самата тема е миризлива. Joy Joy Joy

# 61
  • Мнения: 2 759
              Задължително преди  Peace. После няма значение - както дойде...

# 62
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

но в повечето случай! Wink

# 63
  • гр.ВАРНА мммм... някъде на гребена на вълната
  • Мнения: 355
ами като се замисля май всеки път успяваме и двамата

# 64
  • Мнения: 3 674
има мъже които си падат по вмирисани мадами, така повече се възбуждат Laughing
Eeee, стига бе хора....спрете се с тия гнусотии

не вярвам да има такива  #Silly
И аз..поне нормалните мъже...... Rolling Eyes

# 65
  • Мнения: 3 674
Изглежда някои много бързо се вмирисват Thinking
Joy сигурно не знаят къде е ду6а и как се ползва Joy

# 66
  • София
  • Мнения: 3 679
То е ясно, че преди да си легнат децата, секс не може да има. Затова, щом им загася лампата - и веднага под душа. Може и да не правим секс, но къпана спя по-хубаво. А и иначе поддържам перфетна хигиена /винаги се позамийвам, дори когато само пишшшш!/, по принцип не се потя и си мия зъбите веднага след ядене, другите интимни тоалети също гледам да поддържам в приличен вид, за да не съм изненадана. А когато бях мома и ми се случеше, без да съм подготвена, изобщо не се притеснявах "Извинявай, отивам до банята!" и толкоз. Като знам аз колко не обичам неприятни миризми, се старая да не поднасям моите другиму! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Това е моят отговор!!! Peace

# 67
  • Мнения: 503
И преди , и след. Няма да се "охладим" чак толкова от едно 5 минутно душче. И най-лекия полъх на спарено може да ми убие желанието. Чистофайница съм аз Wink

# 68
  • Мнения: 3 268
Не,разбира се!Ето например днес сутринта се събудихме с любов.Какъв душ,какви пет лева.Топлички и съненки,много хубаво.Душа беше след това.

# 69
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не,разбира се!Ето например днес сутринта се събудихме с любов.Какъв душ,какви пет лева.Топлички и съненки,много хубаво.Душа беше след това.
Хе-хе... същото.

Няма да се "охладим" чак толкова от едно 5 минутно душче.
За 5 мин. ще му спадне 5 пъти...

# 70
  • Мнения: 2 591
при нас по-скоро е задължително СЛЕД! не мога да си представя някой да не се изкъпе или поне измие след секс  Crazy

# 71
  • Мнения: 356
Ако меракът ни завари навън - и без душче минаваме.Иначе и аз съм ЗА къпането преди секс.И косата,и кожата стават меки като коприна и е много приятно и възбуждащо когато две къпани тела се плъзгат едно по друго.

# 72
  • Мнения: 319
Некъпани - не  Naughty! И преди и след!

# 73
Да ,така се чувствам по добре  .

# 74
  • Мнения: 208
Няма да се "охладим" чак толкова от едно 5 минутно душче.
За 5 мин. ще му спадне 5 пъти...
Е и?  newsm78 После пак ще го ....... Ние сме чистници - душ преди и след това  Wink И двамата. Желанието не изчезва.

Общи условия

Активация на акаунт