За душа преди секс

  • 15 340
  • 136
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 7 263
Не се сещам за нищо по-приятно от това да си чистичък и приятно ухаещ, като си легнеш с любимия човек.
Ако някой го влече в тия жеги да си легне потен и ..... брррр.... значи просто има различни възприятия. Душ си взимам точно за 2 минутки и не ми пречи на желанието, нито пък на половинката  Laughing Laughing Laughing

# 91
  • София
  • Мнения: 5 737
Аз по принцип като се прибера първо съм в банята.Иначе господина си има добра лична хигиена и често той е спирал с думите "Чакай да се измия".Мисля,че чевек с добра лична хигиена знае кога и дали има нужда от душ преди секс   newsm68
Ей, това са моите реплики.

Да не си мойто мило ?  newsm12

Радвам се ,че има и други такива мъже   newsm10

# 92
  • Мнения: 212
Помня времето, когато секса беше мръсен, а въздуха беше чист...... Сега стана обратно - секса стана чист та чак стерилен, а въздуха - мръсен. Какви времена бяха навремето. Явно повечето тук могат да правят секс само там където има душ. А само като си помисли човек на колко места още може да се прави секс .... а там няма душ. Съжалявам хората при които секса е вързан за душа... изпускат толкова много възможности.... но то си е тяхна работа. щом така им е добре значи така трябва.

# 93
  • Мнения: 1 299
Не винаги успявам, но винаги имам в себе си интимни кърпички, а и двамата с приятелят ми по принцип поне по два пъти взимаме душ на ден (лятото и по-често, в тия жеги  Tired)

# 94
  • София
  • Мнения: 5 737
Помня времето, когато секса беше мръсен, а въздуха беше чист...... Сега стана обратно - секса стана чист та чак стерилен, а въздуха - мръсен. Какви времена бяха навремето. Явно повечето тук могат да правят секс само там където има душ. А само като си помисли човек на колко места още може да се прави секс .... а там няма душ. Съжалявам хората при които секса е вързан за душа... изпускат толкова много възможности.... но то си е тяхна работа. щом така им е добре значи така трябва.

Това няма нищо общо.Не смесвай нещата.Тук е зададен конкретен въпрос  Crossing Arms.А ти можеш да пуснеш "нестандартни места,на които правите секс",ние и там ще ти отговорим и ще се очудиш душа на колко километра е  Joy

# 95
Абе кофти е без душ.Примерно, на палатка сте, два дена не сте се къпали и хоп - на някой му се прииска френска, еми не става, не е приятно....В този случай дори бих настоявала мъжо да си сложи презерватив.  Mr. Green

# 96
  • Мнения: 51

В тия горещини какъв секс без да си се изкъпал преди това... newsm78 Представяте ли си да целувате гърдите на мъжа си и по тях да се стичат капки пот,а той като цяло /след работния ден /да се е вмирисал на пор...Каква романтика само...чиста селска идилия от края на 18 век,когато трипера е бил на мода...
Правя секс само след като секунди преди да ме прикотка в леглото и двамата сме се окъпали...

# 97
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Успявам да,рядко съм пропускала,иначе ми е некомфортно Peace

# 98
  • Мнения: 1 047
В момента имаме режим на водата.
Ужас.
Мислите си, че не правим секс ли?
Аааа, няма такоф филм.
Решил съм казуса.
Работя в едни складове до летището.
Минавам през опаковъчната машина за термосвиваемо фолио и се прибирам найлониран у дома.
Никви капки пот, никви косми, никви миризми.

Ей това задръстване в жегите ми спарват ноктите на краката, но сме имали и хубави дни, де.

# 99
  • Мнения: 51
А бе ,borko,ти целия ли влизаш бе мойто момче,че чак толкова се опаковаш.Аз по принцип си мисля ,че само една част от тялото понякога се опакова...  newsm78
А за да не си правиш труда да се пържиш в собствен сос-преди секс вземи се окъпи...поне с мокри кърпички....

# 100
  • Мнения: 503
Човека каза, че нямат вода. Екстра си е така опакован отвсякъде!

# 101
  • Мнения: 100
То е ясно, че преди да си легнат децата, секс не може да има. Затова, щом им загася лампата - и веднага под душа. Може и да не правим секс, но къпана спя по-хубаво. Като знам аз колко не обичам неприятни миризми, се старая да не поднасям моите другиму! Mr. Green Mr. Green Mr. Green Mr. Green
и аз така!

# 102
  • Мнения: 25
Не, не винаги успяваме и още не сме загинали. И двамата обичаме реда: душче заедно и после  luvbed, но следването му често е... малко трудно.  ooooh!

# 103
  • Мнения: 14 654
Представяте ли си да целувате гърдите на мъжа си и по тях да се стичат капки пот,а той като цяло /след работния ден /да се е вмирисал на пор...
О, на твое място и аз бих го пращала първо да се къпе.
Хората си допадат и по миризма, не знаете ли- имам предвид, че има порове, чиито жени обожават миризмата им.

# 104
  • Мнения: 3 929
Не всеки път. Случва ми се да правя секс в условия, при които не мога да си взема душ.

Общи условия

Активация на акаунт