За Юнско бебе стягаме се всички,обсъждаме и пазаруваме дрешки, легълца, колички

  • 19 382
  • 282
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 42
Здравейте тумбачета!
Eli4ko радвам се за вас,че ви се е разминало.Сигурно вече можеш да дишаш спокойно.
Ние за яйцата още не сме мислили но ще видим другата седмица.От няколко години вече не си спомням да сме купували бели яйца.Карахме я все на кафявите.
Elz и на мен като при теб ми излизат стрии отпред на бедрата.С какъв крем се мажеш?И по колко пъти на ден?А вие момичета?Аз съм с този на Дева.И бих казала че съм доволна,защото имам стари стрии между бедрата.Е не че са изчезнали напълно но поне малко са се заличили.
Да питам настоящите мами сега когато навлизаме в последните месеци колко често трябва да ходим на лекар.Вярно че при всеки човек е индивидуално,но горе долу да знам.
Хайде да свършвам засега.Чао
PS:Дано се срещнете днес и разкажете как е минало.

# 256
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Еличко, поздрави! Hug
Много се радвам!
Рени, ползвам го веднъж на ден, но ги сменям - Лиерак и Мама Дона на Чико.
Явно имам повечко колаген  newsm44
А гърдите ги мажа с Мустела, зърната с Авент!
Свекито е фармацевт, та ми носи бая мострички!
Краси, благодаря за съвета, но не мисля толкова да се психирам. В крайна сметка всички сме на ясно, че живеем в БГ и нито ДВСК, нито която и да е друга организация - ХЕИ, полиция и т.н. си вършат работата съвестно. Това, все пак, е мое лично мнение! И мисля, че всеки трябва да решава сам за себе си!
С тези яйца се храним всички редовно и са отгледани двете деца на зълва ми.  Peace

Светли, бабата на мъжа ми е от Горна Митрополия!

Кетка, поздрави за всички мами в пицарията от мен!
  bouquet
До скоро, мами!
  love001 newsm51

# 257
  • Мнения: 479
Ketka, Svetli, Reni 82, Elz, К О Л К О   СТЕ ПРАВИ! Първата ми мисъл беше, че се почувствах като наследница на чичо от чужбина, който се е споминал наскоро!!!!!!!!  smile3532 И наистина започнах да намествам парите  newsm68 Ама, няма да си казвам за каквооо  smile3533


Кетка, миличка, много ми се идва, но чакам моето мъжле да се тупне тука около 5.30 и да ме взема да си ходимммммм. Па да си го нацелувамм едно хубавооо   love001  love001  love001 Още не мога да повярвам.. А на майка пък и отпуснаха кредит от ЦКБ - 3000 със заплата 220  smile3501 Просто като е ден - ДЕН Е!  smile3521

Светли, а за целулита не се коси. Като родим, ще кандидатстваме за ПЪлна Промяна и ще ни оправят за 6 - 7 седмици  newsm44

reni82, а да ти кажа и аз се мажа с Дева и засега, където съм се намазала - няма нищо. Имам 2 стрии на дупето, но там не се мажа с Дева, а с Нивеа... А за лекаря - доколкото знам на 2 седмици последните месеци.. Аз бях на 23.03, сега ме викат на 13.04  Peace

# 258
  • Варна
  • Мнения: 3 897
Светли, а за целулита не се коси. Като родим, ще кандидатстваме за ПЪлна Промяна и ще ни оправят за 6 - 7 седмици  newsm44
Joy
Е чак пък до там няма да се изоставяме. Аз бях качила 4-5 кг преди няколко години пак по бедрата и се мазах много упорито с един крем от Avon. Бях впечатлена от ефекта, кожата ми се оправи при отслабването. Сега мисля да заложа на упражнения за дупе и бедра + някакъв такъв крем.

За крема на Дева против стрии се включвам и аз като доволна, поне до момента. Мажа се 2-3 пъти на седмица, засега действа  Praynig

Елз, зърната се мажели с Авент в последния месец, казаха го на курса по кърмене. Ти защо от толкова рано  newsm78

# 259
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Цитат

Елз, зърната се мажели с Авент в последния месец, казаха го на курса по кърмене. Ти защо от толкова рано  newsm78
Щото, от началото на бременността гърдите са ми проблем-много ме болят, а зърната са ми супер чувствителни и на моменти ми се реве чак. А кремчето за зърна реших да го ползвам преди седмица, че вече в чудо се видях  #Cussing out

# 260
  • София
  • Мнения: 212
Иска ми се и аз да доида на срещата,но гледам да си стоя в къщи.В4ера с таткото се опитахме да пообиколим магазините ,да си купим обувки ,но корем4ето ми стана доста твърдо.Надявах се да е от газове,но не-и се отказахме от пазаруването.А  пък и нямам кола.В4ера за да не идва моя да ме взима от края  на града-той работи в центара,аз пътувах с маршрутка-беше ужасно /може и заради това после да се 4уствах зле/.
Станала съм много страхлива,само се стряскам във всякакви ситуации /в превозно средство,много 4есто като излизам и съм пред вратата на входа като посегна да отворя ,някой от входа я отваря и аз подска4ам до тавана-в тази ситуация и аз ги плаша без да искам./
Лека ве4ер на вси4ки и да спиде добре !

# 261
  • Мнения: 42
На 19 март бях на преглад но моето доки нищо не ми каза.Като например да идвам на 2 седмици.Тъй като от 20 април ще съм в майчинство тя ми каза да мина тогава и щяла да ми напише всичките там неща за болницата.

# 262
  • Sofia
  • Мнения: 559
нашия тати нещо се бави, няма да стигна до срещичката, жалко. вие поне разказвайте после.

# 263
  • Мнения: 545
Благодаря за съвета,Кетка!Ще отида в неделя да поразгледам.
Иначе за стриите аз се мажа с Мустела,а отскоро и с един мазен масажен крем,че два пъти дневно само с Мустела да мажа цялата тази площ Joy...........Дано с бутането на количката да се постегна,но все ми се струва,че ще са необходими и доста допълнителни усилия!,че те моите килограми си се трупат със страшна скорост Embarassed
Отностно раждането,аз съм се насочила към Майчин дом(дано не се повтарям,но направо ми се е изпарил мозъка напоследък!)

# 264
  • Мнения: 1 488
МОМИчЕТА, ЕДНА ВИРТУАЛНА ПОчЕРПКА ОТ МЕН!!!!!!!!! smile3525  party023 beer Wine Glass newsm35 newsm35 newsm35

Току що Мати ми се обади и каза, че всичко е приключило и сме платили с 1000 лева по - малко!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Без дело, което е най - важното!!!!!!!!
Eli4ko, Виж как ти се нареждат нещата, много се притесняваш ми се струва, а в нашето положение повече положителни емоции трябват.
Да питам настоящите мами сега когато навлизаме в последните месеци колко често трябва да ходим на лекар.Вярно че при всеки човек е индивидуално,но горе долу да знам.
На мен ми казаха, 4е като вляза в болничен по майчинство. т.е.на 18.04 трябва да дам гъзобрък.  Simple Smile даже ми и връчиха шомпола. и от там нататък всяка седмица съм при акушерката, а на 2 седмици при докторката.
А, колкото до килограмите-да знаете аз ви водя всички - вече съм +18 newsm44
Разбирате ли, че се храня много внимателно - преценявам количество, качество ....
Но дебелея, добре че съм 175, че ако бях като  МКТ 150 см  newsm78 #Crazy Sick
Недей се кахъри, аз поне се отказах , аз съм +15кг. Но моята акушерка спря да ми се кара. В крайна сметка сега расте детенце. А и ако това те успокои моя приятелка е висока колкото теб, и е тежала 100 кила накрая.Роди края на ноември! Но сега пък си има здраво беб4е и е по4нала лека полека да си връща килцата, а от понеделник почва да ходи на фитнес, даже ме будалка да ме взимала със себе си "Виж са къф корем си направила, трябват ти малко коремни преси"  Simple Smile ади целувки от мен   bouquet

# 265
  • Мнения: 545
mom an,забравих да ти кажа,че матраците,които се продават с легълцата са дунапренени,страшно тънки и меки!Доколкото съм чела матрака трябва да поддържа тялото на бебето,а не да хлътва под неговата тежест!
Ели4ко<честито за хубавите новини при теб!!!!!!!!!  bouquet

# 266
  • Мнения: 2 567
Хайде, майчета, казвайте как мина срещата! Чакаме и снимки!  Hug
За матраците преди с Диана бях проучила какви ли не разновидности. Та кокосови, та латексови...мнения има всякакви. В крайна сметка купих дунапренов, антиалергичен с 2 страни-бебешка и детска  Peace Кокосовият предизвиквал алергии, а латексовия запарвал ми обясниха в един от специализираните магазини.

# 267
  • Мнения: 229
Zdravejte,momi4eta Hug
Njamam Kredor i zatova samo vi 4eta,da ne dosazdam s tija bukvi Sad Nadjavam se utre da opravim problema....Ajde pi6ete za sre6tata.... Peace

# 268
  • Мнения: 42
Здравейте мамчета!
С нетърпение очакваме да ни разкажете как е минала срещата а ако има и снимки още по-добре.
Шоши,откъде си купи такъв матрак от Б-я или от Мюнхен?И ако от Б-я горе долу на каква цена.
Итересуваме дали само аз имим проблем със ставането или и вие сте така.
Пожелавам на всички ви лек и приятен ден.

# 269
  • Мнения: 19
Здрасти на всички юнски мамчета!
Най-накрая и аз се наканих да се включа при вас, иначе до сега само четях интересните ви темички.
Ние чакаме нашето бебче на 21.06 - голям кеф, само дето вчера се беше надупило на целия свят и реши да не ни покаже какво ще е  Rolling Eyes, явно ще е момче - такова срамежливо  Laughing
А аз съм си на работа още чааааааак до началото на май, но не пречи така ми е по-добре и без това нямам никакви оплаквания, като чета при вас бременските симптоми са доста сериозни а мен ми идва постоянно да хукна да бягам без да се спирам  Joy и доста честичко си потичвам.
Хей момичета много ви се радвам, че се събирате в софия на срещички  bowuu, за съжаление тук в моя град нещата са доста замрели... Sad
Относно раждането - хммммммм такива неща чувам за МБАЛ Бургас, където е единственото родилно, че май ще се насоча към Клиника Ева в Сливен..
Слънчев ден на всички мами   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт