Ламинат или гранитогрес в коридора

  • 6 325
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 591
преди време бях пуснала почти същата тема, само че питанката ми беше за ламинат или теракот. може да я видиш тук: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=142186.msg2708776;topicseen#msg2708776

успех  Peace

# 16
  • anywhere
  • Мнения: 3 303
Ами ние сме с ламинат, защото коридора, кухнята и хола са свързани. Нищо му няма, но все пак е на 3 години.
Сега правим ново жилище и ще слагаме гранитогрес. Wink

# 17
  • Мнения: 364
Ламинат. Лесно се поставя, не е скъп - може да си позволите подмяна, когато ви писне, по-лесно се поддържа.
Лично мое мнение - аз камъни в къщата си няма да сложа. При баща ми е с гранитогрес и се чуства студа. Само не ме линчувайте! Все пак това е личното ми мнение!  Laughing
  bouquet  bouquet  bouquet

# 18
  • София
  • Мнения: 11 710
Още един глас за гранитогреса!

# 19
  • София
  • Мнения: 3 271
Гранитогрес Peace

# 20
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Гранитогрес.

# 21
  • Мнения: 250
 Гранитогрес Peace

# 22
  • Мнения: 1 107
По-удобно е с гранитогрес, макар че според мен ако апартамента се приема като едно цяло, по-добре е ламинат-все пак това е първото, което човек вижда като влезе в една къща. Според антрето винаги е било малко "недооценено" в домовете ни...

# 23
  • Мнения: 186
Сега и на нас ни предстои да си правим коридора ,и неееееие се чудехме кое да изберем,но се оказа,че по-удачният вариант е гранитогрес .

# 24
  • Мнения: 1 554
Сега и на нас ни предстои да си правим коридора ,и неееееие се чудехме кое да изберем,но се оказа,че по-удачният вариант е гранитогрес .

гранитогрес  Peace

# 25
  • Мнения: 5 475
 Гранитогрес Peace

# 26
  • Мнения: 6 390
 гранитогрес в коридора сложихме

# 27
  • Мнения: 367
И ние сложихме гранитогрес!!!

# 28
  • Мнения: 5 393
Гранитогрес-преди седмица сложихме и съм много доволна.Не харесвам ламинат. Naughty

# 29
  • Мнения: 1 098
На мен ми допада навсякъде да е с паркет Peace

Общи условия

Активация на акаунт