Още мъничко остана, през АПРИЛ ще съм щастлива мама

  • 14 050
  • 297
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 56

ДА ВИ Е СЛАДКО,МОМИЧЕТА!!!

АRA 75,ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН И НА ТЕБ...БЪДИ МНОГО ЩАСТЛИВА!!!

# 241
  • Мнения: 367
Честито на мама Натали да и е живи ,  здрави и щастливи цялото семейство с  малката Никол и много да ги слуша 

дейзи малката е като кукла пу пу нека много ви радва  Laughing

честит рожден ден на maraya75 и ara75  да сте живи, здрави и засмени пожелавам ви най-прекрасните и послушни бебета   Laughing

# 242
  • Мнения: 1 925
alina_nana, аз до скоро бях с  такъв хемоглобин, а вече 6 месеца пия Сорбифер, т.е. желязо. На мен лично страшно ми помогнаха витамините Пре-натал Peace от 80 го вдигнах на 94, което за човек с анемия като мен си е супер, за бременно състояние. Ако искаш пробвай.  Peace
Честит рожден ден на maraya75 и ara75 ! ПОжелавам ви само хубави мигове и сбъднване на мечтите ви !

# 243
  • Мнения: 350
 nbirthday  maraya75 и ara75 ЖИВИ И ЗДРАВИ И НАЙ-ХУБАВИТЕ БЕБЕНЦА!

Дейзи много пухкаво бебенце, направо като първокласничка! Браво на теб!

И аз не мога вече да спя, но не заради контракции, а заради неудобство!Само подмятам 3-4 възглавници и се боря с тях. Таткото каза, че не би искал да е на тяхно място.  no

Светле, не ми вземай бикини засега, щом казваш, че са гадни. 5 чифта ще ми стигнат в болницата, пък после ако се наложи ще търся.Може би и в "Штъркел" ще докарат дотогава.
Лек и усмихнат ден на всички!

# 244
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 842
Честито на рожденичките!!! Пожелавам им слънчева и весела година! newsm59 newsm67  party023  bigdance2

Добро утро на всички,
въпрос- как разбрахте, че ви се е смъкнал корема. Имам това усещане но не мога да определя дали наистина е така или така ми се струва.  newsm78 newsm78

# 245
  • Пловдив
  • Мнения: 137
 nbirthdayЧестит Рожден Ден на maraya75 i ara75!!! nbirthday
Бъдете живи и здрави, много много щастливи и обичани!
Пожелавам ви късмет, сбъдване на всички мечти и здрави бебчета!!!
newsm51

# 246
  • Мнения: 11 040
Честит Рожден Ден на maraya75 и ara75!


Бъдете много здрави, влюбени и щастливи! Скоро да си гушкате здрави и сладки дребосъчета!

# 247
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  maraya75 и ara75   bouquet  bouquet  bouquet
ДА СТЕ ЖИВИ И ЗДРАВИ И ДА РОДИТЕ ЗДРАВИ И ХУБАВИ БЕБОЦИ  Hug Hug Heart Eyes  bouquet  bouquet  bouquet

# 248
  • Мнения: 268
newsm59 на Марая и Ара - много щастие и любов!

Страчи, мерси за съвета, ще си купя Пре-натал. Ако не ми помогнат, поне няма да ми навредят  Peace

# 249
  • Мнения: 367
аз
Честито на рожденичките!!! Пожелавам им слънчева и весела година! newsm59 newsm67  party023  bigdance2

Добро утро на всички,
въпрос- как разбрахте, че ви се е смъкнал корема. Имам това усещане но не мога да определя дали наистина е така или така ми се струва.  newsm78 newsm78

аз разбрах от това че започнах да дишам по лесно, а и вече не си виждам пъпа, а до преди това го виждах

# 250
  • Мнения: 11 040
Днес и баща ми има рожден ден! Черпя ви   Hug

За смъкването на корема - когато съм седнала, се допира в горната част на бедрата ми и вече не ми натиска ребрата под гърдите Sunglasses Като се погледна в профил в огледало, пак си личи, че е по-ниско.

# 251
  • Мнения: 205
ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН НА  maraya75 и ara75  bouquet

И аз за първата страничка - родена съм на 09.07.1980г. Ще раждам в Майчин дом, все още не знам по какъв начин. Като бях на преглед и ми дадоха направлението за раждане в него написаха, че съм с тесен таз и препоръчват секцио. На 26.03. ще вляза в болницата да преценят на място.
Иначе и аз пиех 5 месеца Магнерич, че бебето искаше да излиза по-рано, а сега като му е време, си стои на топло и въобще няма намерение да тръгва.

# 252
  • София ж.к. Надежда 1
  • Мнения: 708
Момичета каде се загубихте днес LaughingНещо не пишете,да не сте тръгнали да раждате Hug
Кажете нещо за разтройство от 2 дни ме мъчи и ям само препечени филии и пак не спира Embarassed Rolling EyesА кръста ме боли мнооого и корема ниско долу се обажда вечер Rolling EyesВече се чудя дали това не предвещава скорошно раждане CrazyА пък бебчето ми май незнае от каде трябва да излиза и рита тоооооолкова силно, че имам чувството, че ще излезе през корема ми Joy Crazy

# 253
  • Мнения: 56
petq,бабешките варианти да спреш растройство са:да изпиеш 1 лъжица оцет (но е много гадно)или 2 лъж.брашно разтворено с вода,иначе може да пробваш със смекта-прахче от аптеката,безвредно е,а ако това не помага"еспумезан"е мн. ефикасен...аз така се бях разстроила веднъж в 4-я месец,направо се бях обезводнила,тогава само той ми помогна,по препоръка на док.успех Simple Smile

 HugБЛАГОДАРЯ ЗА ПОЖЕЛАНИЯТА НА ВСИЧКИ,СТРАХОТНИ СА!!! Hug

# 254
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
Ама с тези хубави плодови торти... направо ми разбихте нервната система  Blush
странно е да ми подействат така Simple Smile
Петя, да знаеш колко е е желан от мен твоя проблем  Embarassed
май имаше един метод с оцет и вода - 1 с.л в малко вода, а другия вариант е малко по-гаден - оцет с брашно и после вода за преглъщане

Ей, ама наистина никой не пише днес  newsm78
Аз до вчера си занимавах мозъка с други работи и се радвах, че не ме е подгонила предстартова треска Simple Smile  сериозно се бях хванала да чета, та ако можеше да се явя изпита преди петък... Но май се оказва много малък шанса и мотивацията ми изчезва. Сега като не ми се чете започвам да се вълнувам дали ще се завъртим, как ще мине всичко... абе, то и пез конкретни мисли и причини ми е едно такова свито в стомаха... А така чакам да се срещна с моето слънчице...
Вчера си взех мънистенца за да направя малка гривничка против уроки на беба. Ама нещо не мога да си представя колко е малка ръчичката. Направих дължина колкото два пръста. Дано не съм подценила госпожицата Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт