Клуб на мрънкащите красавици

  • 30 402
  • 786
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 2 759
                    Днес ми се размина секса. Бясна съм и много му се сърдя  Crossing Arms. Исках да го изненадам с някакви неща, постарах се, и накрая - нищо. Много се ядосах, и си включих телефона да не приема обажданията му. А той... даже не звъни. Боже, кога ще го мина тоя пубертет  ooooh!...

# 736
  • Мнения: 14 497
                    Днес ми се размина секса.

мечо, първо днес още не е свършило. към 9 часа свършва днес и почва нощес Wink не бъди такъв песимист Grinning

# 737
  • Мнения: 2 759
...към 9 часа свършва днес и почва нощес...
                     Денят не е свършил, но с неговия секс - да  Crossing Arms. За съжаление с моя - също  ooooh!... Нали си ни е общ  Mr. Green...

# 738
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ауууууууу страхотна темичка има да мрънкам на воля.
нещо напоследък кожата на лицето ми май се изсушава направо ужас. Close

# 739
  • Мнения: 606
Само ако ви пусна снимка.каква ужасна пъпка ми е излязла на челото ама централно,сигурно ще избягате от форума.Леле,просто е ужасна.Че и като я стиснах стана още по зле.И как ще изляза сега newsm45

# 740
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Само ако ви пусна снимка.каква ужасна пъпка ми е излязла на челото ама централно,сигурно ще избягате от форума.Леле,просто е ужасна.Че и като я стиснах стана още по зле.И как ще изляза сега newsm45
направи се като индийка тази вечер newsm10

# 741
  • София
  • Мнения: 4 767
мрънкам, че всички спирали ми стоят ужасно  #2gunfire и миглите са ми ужасни  Cry След като ми махнаха тези на снопчета май са увредили моите и направо не мога да ги търпя. А преди си ги харесвах  Crossing Arms

# 742
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Ама теб кой те излъга да си слагаш снопчета сега си пречупила сигурно половината от миглите си .
Ще мине малко време докато се възстановят ,можещ да им слагаш рициново масло за да ги подхраниш малко.  smile3521

# 743
  • София
  • Мнения: 4 767
Ама теб кой те излъга да си слагаш снопчета сега си пречупила сигурно половината от миглите си .
Ще мине малко време докато се възстановят ,можещ да им слагаш рициново масло за да ги подхраниш малко.  smile3521
да, мажа ги  Cry Cry Cry

# 744
  • Плевен
  • Мнения: 1 738
От 2 дни корема ми е като в 5 месец.Направо ще откача,не мога да се гледам #2gunfire

# 745
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
а пък аз се скарах с мъжа ми защото не съм се разбрала с масажиската. Sad

# 746
  • Мнения: 4 770
Еми да помрънкам и аз.
Кожата на лицето ми е взела да става суха, а преди беше нормална, а по-преди - мазна. Просто незнам на каква ще го докарам понататък. Може би от намаляването на мазноните в храненето, но поне съм намалила коремчето наполовина последните седмици  Flutter
Косата ми нещо взе да цъфти и се чудя дали миенето през ден има нещо общо.  Thinking
Милото напоследък се държи ужасно, все едно нарочно се прави че не ме чува и не ме разбира. А вчера като му казах, че не ща да ходя с него в спанлята и ще спя в хола, че съм сърдита, след половин час молене ми вика утре ми събери дрехите. А аз  Twisted Evil и той вика не бе имах предвид само за няколко дни. Побеснях и отидох в спалнята сама, а после цяла нощ си пишем смс-и.  #2gunfire
Абе ужас, не е живот това.
Иииии, като за капак косата ми пак взе да пада повече, уж беше намаляла. Прегаина вече не ми действа.  ooooh! Ооох много зле Crossing Arms
Ето, оплаках се.

# 747
  • Мнения: 4 752
Аз пък днес съм невероятно красива  Mr. Green Не си спомням скоро да съм се харесвала до такава степен  Flutter

# 748
  • Мнения: 2 015
Аз пък днес съм невероятно красива  Mr. Green Не си спомням скоро да съм се харесвала до такава степен  Flutter
И аз, но е изключение, защото все съм недоволна от видът си.

# 749
  • Мнения: 663
От 2 дни корема ми е като в 5 месец.Направо ще откача,не мога да се гледам #2gunfire
И аз,съм в същото полужение Sad

Общи условия

Активация на акаунт