Клуб на мрънкащите красавици

  • 30 430
  • 786
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 7 723
Сега ме запалихте с тоя Себорал, ще вървя днес и аз да го търся. Щом е без отмиване да не лъха на лекарство Rolling Eyes
 ...

Докато го втриваш, мирише доста, ама бързо се изветрява  Wink

# 16
  • Мнения: 601
Вътре или отвън? Вътре е кофти да ги скубиш...Пробвах веднъж да махна един и направо полудях ох болка...Чудя се мъжете как го изтърпяват това

отвън  Blush

а мъжете си ги подстригват  Mr. Green, не ги скубят
на моя му бяха подарили една ножичка за такива цели - с перспектива, де, защото още си няма достатъчно окосмение там  Laughing
Има и машинки. На баща ми подарих такава. Струваше към 15 лв.
Тъпата продавачка дори не знаеше какво е това! Гледа, че на опаковката един си е пъхнал машинката в носа и ми вика : "Ама, то това е като епилатор! Много ще Ви боли!"  Глупаваааа...

# 17
  • Мнения: 36 120
не знаех за машинките  hahaha

# 18
  • Мнения: 4 773
Ай стига с тия косми, че поглеждам към епилатора и ме заболява главата като помисля колко време ще ми отнеме ooooh!

# 19
  • Мнения: 601
Да измрънкам и аз подобаващо на кифла - отчупило ми се е парче от гела на ноктите newsm61. Преработила съм се нещо!

# 20
  • Мнения: 4 773
Аз като един лаик да запитам...какъв е този гел? Мяркам по еднотакова изречение в някоя тема, а не разбирам нещо...

# 21
  • Мнения: 2 829
Касиди,  bowuuмного съм ти благодарна за бързия отговор  bouquetБожеееееее, вярвай - цели кичури, у нас е като в пещера на стадо мечки, всичко е в космурлак ooooh!
[/quote
Карил,аз се спасих от косопада със стимуланта на Икаров за коса---даже ми препоръчаха да го комбинирам със себорала от аптеките----това ми го каза една жена със страхотна коса  изсветлявана непрекъснато Peace-]

# 22
  • Мнения: 601
Аз като един лаик да запитам...какъв е този гел? Мяркам по еднотакова изречение в някоя тема, а не разбирам нещо...
Изпиляват ти леко плочката на ноктите, нанасят ти няколко пъти лепкава, гъста маса наречена с въпросното име "гел", пече се на нещо като мини-солариум (поне светлината му е такава), доуформя се с пила, лакираш и си щракаш с пръсти 3 седмици докато не израстне заедно с нокъта и трябва да отидеш на поддръжка. Поддръжката е същото, като горенаписаното, но трае по-кратко.
С 2 думи - изкуствени нокти.

# 23
  • Мнения: 306
Касиди,за пъпката сложи памук натопен със сол,сода и кислородна вода - след това и сложи мед със сода за 20 мин. и ще изчезне пущината!!!!
Карил, като ми падаше косата правех една маска,подобна на овчата -1/4 мая за хляб,1с.л. ракия,2с.л. мед,хума, стимулант на Икаров, масло от жожоба,маслиново масло,1 лимон/грейпфурт/. След измиване я поливах с бира /лайка / и мажех корените с масло от авокадо,бадемово и хининова вода!!!!!Успех!!!!

# 24
  • Мнения: 601
Касиди,за пъпката сложи памук натопен със сол,сода и кислородна вода - след това и сложи мед със сода за 20 мин. и ще изчезне пущината!!!!
Я, пак. Смесваш солта, содата и кисл. вода, така ли? А по колко? И колко време да се държи така този памук на носа?

# 25
  • Мнения: 306
1кафяна л. сол,1к.л.сода,10 капки кислородна вода!!!!Памука го държа по 10-15мин.,измивам с топла вода и пак памук.

# 26
  • Мнения: 306
Ако направя чай от лайка за детето,топя памука с него,за да отворя пората на пъпката и слагам памука.Така след 3-4 процедури и мед със сода пъпката се стопява!!!

# 27
  • Мнения: 4 447
Имах си хронична пъпка на носа. Появяваше се и зчезваше, но винаги на едно и също място. Незнайно как изчезна, но...сега имам хронична пъпка на брадата.  Аз съм вече голяма пък, докога ще ми излизат пъпки!
И за косъмчето на брадата ми е ясно...
Май имам от всички екстри  Embarassed

# 28
  • Мнения: 2 673
Въййййй, ooooh!как немога да се сетя..За пъпки има един супер продукт - български, евтин, представлява малко шишенце, бяло, пластмасово, с капачка - четка- като лак за нокти е шишето. Много помага за пъпки ПРОСТО ГИ СТОПЯВА с две, три намазвания! Вътре е бяла течността, като паста за зъби, но по-рядка. но, пуста деменция.. Crazyпостродова..забравих му ЗаГлАвИЕТО Sick

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 7 035
И аз да помрънкам - от стройна хубавица за 3 месеца се преобразих в повлекана.
Никоя от дрехите ми не ми става в кръста ,  всички сутиени ми омаляха .
Само в анцуг се побирам.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт