Клуб на мрънкащите красавици

  • 30 409
  • 786
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 183
Да се оплача и аз
вчера незнайно защо по обед ми изби херпеспод носа точно по средата
Гледката е умопомрачителна Sick и само като си помисля колко бавно изчезва...........

# 31
  • Мнения: 306
Намажи го веднага с олио и до вечерта ще изчезне!!!!100%гаранция!!!!Колкото по-често мажеш,по-бързо изчезва!!!!

# 32
  • Мнения: 2 673
ЗА херпеса - ИНДЕКСТОЛ!!!

# 33
  • Мнения: 2 673
...искам да съм ...кукла

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 09:30 от karil

# 34
  • Мнения: 1 432
Страхотна тема......но аз днес не сум за тук /много странно  Joy ,така 4е малко ще спамя  Blush/ свалила съм 3 кила ,изкъпала съм се ,намазала съм се ,издухала съм се,лакира съм се ,сега 6те се пооблека и 6те занеса детето на майка ми за няколко 4аса  Mr. Green .
Утре сигурно ще се вклю4а  по темата  Crazy
Kasidy , извини ме моля те  Whistling

# 35
  • Русе
  • Мнения: 278
ЗА херпеса - ИНДЕКСТОЛ!!!
И АЦИКЛОВИР  Naughty
Оплакването ми е сходно с това на Карен  smile3516

# 36
  • Мнения: 289
Въййййй, ooooh!как немога да се сетя..За пъпки има един супер продукт - български, евтин, представлява малко шишенце, бяло, пластмасово, с капачка - четка- като лак за нокти е шишето. Много помага за пъпки ПРОСТО ГИ СТОПЯВА с две, три намазвания! Вътре е бяла течността, като паста за зъби, но по-рядка. но, пуста деменция.. Crazyпостродова..забравих му ЗаГлАвИЕТО Sick

Това чудо не беше ли на Amrita?

# 37
  • Мнения: 4 753
Това Аmrita в аптеките ли се продава?

# 38
  • Мнения: 15 619
 Записвам се да има де да се оплаквам и аз. Кас, имаш време - два дни да се приведеш в приличен вид, демек без пъпки...
..а както са написали вече индекстола за херпесите е много ефикасен, особено ако започнеш да се мажеш преди да се е оформил, още като те засърби гадничко...

# 39
  • Мнения: 13 149
В аптеките е, да
Нямаше два лева май. Казва се "Акне коректор с розмарин", а Амрита е производителят. Не мога да издиря снимка в нета да ти го покажа на какво прилича. Има и лосион такъв, ама е спиртен и не ми допада хич. Коректорчето обаче е супер. Само предупреждаваш половинката да си плюе в пазвата преди да дойде да ляга до теб  Joy (намазаното представлява плътно бяло петно точно като от паста за зъби, представи си  ако се намажеш на няколко места  Joy)

# 40
  • Мнения: 4 753
Аз си лягам сама Mr. Green
Благодаря да инфото, щом е толкова ефикасен  ще го взема. Абе момичета, какво е това акне на дърти години ooooh!

# 41
  • Мнения: 15 619
Аз си лягам сама Mr. Green
Благодаря да инфото, щом е толкова ефикасен  ще го взема. Абе момичета, какво е това акне на дърти години ooooh!
Ако наистина имаш проблеми с кожата, ако ти е по-мазна, кажи, ще попитам за един лосион свекърва ми. Знам че е ефикасен...

# 42
  • Мнения: 4 753
Напротив, ужасно суха ми е. Пъпки през живота си не съм имала, но ми прави впечатление,че като хапна нещо сладко и избива някой рог Sad

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 17:20 от Kasidy

# 43
  • Мнения: 15 619
Като мен си, Кас!!! Ужасно суха кожа, без пъпки през пуберските години и в годината веднъж една мазна на върха на носа...   Mr. Green Красота и изящество!!!
Добре че е нарядко... Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 44
  • Мнения: 3 457
за херпес и аз съм много доволна от Ацикловир-за 1-2 дена и съм готова Peace,а я за ноктите да поразпитам-скъпи ли са тези процедури?Много ми се иска да опитам друга пила освен моята Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт