Слънчеви български мами в арабски страни и арабски мами на български земи 19

  • 23 495
  • 296
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 804
елип ,моите 2 рокли бяха от там-балната и сватбената,
аз сам родена на 13.07,1 ден след синът ти и 2 след теб и съотв.години

# 16
  • Варна, а по празниците в Ямбол
  • Мнения: 5 022
Хе-хе, Кате, ами, за да не си омръзваме....  Laughing Laughing

Катето, как е във Варна временцето?
Много ми липсва, да зна`ш....


Ми хайде де... ела си като ти е мъчно, та да се запознаем на живо!!
През тераската напича много яко, а на мозилата отдолу съм си настроила да ми показва времето и ми пише:

Отчасти слънчево: 17 градуса!!!!
  Laughing  Flowers Sunflower

Отивам да джиткам по магазини и улици и кафета!!

# 17
  • Мнения: 815
Ели, как е при вас?
Имате ли пясъчни бури или само при нас??..
Вече 4-ти ден сме заринати с пясък и не му се вижда края  Sick
Казават, че така станало като започне да се сменя времето от зима на лято...
Пак като си помисля какво ни чака  Sick #Crazy Sick

Деси, аз пък съм на 14.07, така, че месец юли ще е само за купони  Joy Joy  bouquet Hug

# 18
  • Мнения: 815
Катето, миналата година си бях във Варна два месеца - юни и юли, жалко, че не сме се познавали...
Тази година не се очертава, заради новата работа, ама за догодина си заплювам поне един месец ваканция Joy
Мъжо от сега е категорично- НЕ, ама до тогава много хляб ще се изяде и много вода ще се изпие....  hahaha hahaha

# 19
  • Мнения: 1 726
Ей много рачета имало тук, а някое рогато овне да се намира като мен  Twisted Evil

Кате, какво става с конкурса, че ме гложди нещо любопитството, те моите избори май нямат шанс, явно не ми е много масов вкуса....но пък си ги избрах точно по темата "Пролет" да отговарят  Simple Smile

С тези бури, не ви завиждам хич в емирствата, аз както нося лещи няма да мога да си покажа носа навън направо! Една прашинка да ми се озове в окото и много дразни...

# 20
  • Мнения: 689
Лилия, май пак са тръгнали поредните слухове  newsm78
И какви ученички 8 часа сутринта по улиците??
Те отдавна са започнали занятията си по това време  Thinking
Девойката била тръгнала на частен урок на Кинг Фейсал...Надявам се да не е истина.Случаят беше и на първа страница във вестника.Шантави хора колкото щеш-вече нищо не ме учудва.Постоянно пишат за самоубили се от депресия:мин.седмица един индиец(мюсюлманин!)беше скочил от 4-тия етаж Rolling Eyes

dtti-една позната се опитва да извади виза Д на съпруга и,египтянин,но нещо се дърпат в БГ,заяждат се и тя много се нерви.Надявам се вече да е по-лесно.Аз искам БГ паспорт и за Сара,но искат и таткото да е в България за подписа.Иначе не дават,пък на мен не ми се разправя в консулството в Дубай.
Ако мъжът ми получи постоянно пребиваване какви са ползите-за работа или бизнес или нещо друго??

За найларта-според мен номер 5 са най-добре направените декорации,въпреки,че можеше и един гланц от горе да се сложи,ако са твоите Кате,да знаеш Wink

# 21
  • Мнения: 341
След тези процедури съм като чисто нова Grinning

Ели само да се наредят нещата  и веднага ще те потърсим мила.Така хем ще се видим хем ще си имам ме професионален гид. Hug
Катенце и тя каква стана сега.Няма караоке няма снимки Sad.Я направи за компенсация някоя друга сега от разходката Laughing

# 22
  • Мнения: 3 461
Благодаря за поздравите към Джон, ще му ги предам.  bouquet

Ани, много сладко зайче (почти като моето ), а Гинеса е любимата бира на тъща му, та и нея ще зарадваме.  Heart Eyes Довечера ще празнуваме, утре пак( Денят на майката). За мазилата на Кларинс, и аз съм за и от тях съм най-доволна за заличаване на целулита по краката, лошото е, че като спреш и ефектът някак си се губи, ако не е съчетан с фитнес и диета.

 Миме, за този "ресторант", не искам да чуя пак. Сега ще  обясня. Отвориха го преди няколко месеца и от тогава до сега му правят страшна реклама. Имахме гости от Саудито, аз правя резервация, както му е реда.Отиваме и какво мислиш, няма жива душа и така остана до края. Храната като подметка, заведение за бързо хранене е една класа повече. Тези десерти и стекове не съществуват в сегашното меню, имаше от рода на паниран хамбургер, скрит зад някакво претенциозно име, видът му беше ужас, а явно и вкуса, защото човекът не го пипна. Джон отказа да има всякаква ирландска връзка( имах си аз  Laughing) и го обяви за австралийски, не знам какво има против австралийците. Joy Явно, няма нищо общо с това, което помниш ти, затворили са предишния и с това са казали последно сбогом на всичко хубаво, което е било. Аз съм добре вече и съм на ударна пред-Шакира диета. Simple Smile Знаеш ли вече пола на бебето или ще ни държиш в неизвестност до края? Wink Ще се явиш ли и на
майсторски клас при мен или не ти стиска? Mr. Green  bouquet

Сега, ако разрешите да дам приоритет на сватята, че ме е затрупала с въпроси. Mr. Green

Първо, не се давай на настинки и дано малкия да не прихване, изпращаме ви цялата си положителна енергия. Hug На мен ми мина вече, без антибиотик, но беше много гадно и болезнено.Ели, започнах пак с арабския в Бърлиц, и съм се писала тази седмица 3 пъти по 3 часа  Crazy, рано сутрин, за да ми е удобно докато децата са на училище. Така, че всякакви намеци, че започвам рано и свършвам късно нямат нищо общо с реалните събития и лица. Joy. Ще предам поздравите ти на другия сват, който хабер си няма какви ги вършим с теб. Laughing За училището, казах ли ти, че не си разбрала  hahaha, на теб ти се иска повече от  Рая да свършат по-рано. И въпреки всичко, пак си късметлия, къде е края на май, къде началото на юли. Whistling И понеже не ми е безразличен външния ти вид, свате, да ти подшушна, че Abdo -Choc го има в Харвей Никълс в Алфайзалия Център в Рияд.

Миленче, не се притеснявай за Кхалед, Дилън е поддържал в продължение на 4 дни 40 градуса, важното е, че пие вода.  Hug Ще видиш, че утре ще е по-добре.Хайде ставай по-бързо ученичка и вземай книжка, ще се родиш. Тогава въобще няма да ти виждаме очите сигурно. Laughing Какво ти казаха от училището, явно няма никакъв проблем, че си бременна. Виж как повличаш крак и всичко около теб бременее. Само не смей и мен да ме заразяваш. Blush

Кате, важното е, че аз те уцелих и заслужавам почерпка, а за другото важен е олимпийския дух, самото участие говори колко си ни талнтлива.   bouquet Абе, живот си живеете двете с Горяна, хахо-хихи, тук колега, там купон, после нямали време да пишат. ooooh!

Креми, кога имате рожден ден? Представям си какво глезене пада на малкото Сами по цял ден, личи си от километри, че и двете с майка ти сте влюбени в малкото човече. Simple Smile

Любиту, забрави ме ти мен, да се обаждам ли като дойда или не? Wink

dtti, кажи повече за ежедневието си, кое е по-голямо предизвикателство, големите  каки или малкото съкровище?

Ох, моля ,ако съм пропуснала някой да ме извини. Embarassed и без това ми "изядохте" порядъчно време, кога ще уча за утре? Embarassed

Доказателство е, че сте публикували  8 нови  отговора, докато аз изпратя моя. #Crazy

# 23
  • Мнения: 815
Хе-хе, Ноичка, естествено, че ще се обадиш, как иначе  Hug
Не съм те забравила, само ти давам почивка, миличка  Joy Joy

Доволна ли си от Бърлиц?
Имам час за интервю във вторник за определяне на нивото и аз ще го почвам там, ама инглиш  bowuu bowuu
Два месеца е, 3 пъти на седмица, по два учебни часа т.е. 1 и 30 мин за всяко ниво.

# 24
  • O.A.E./ Пазарджик
  • Мнения: 2 477
Един за 10 си написала #Crazy аз нали работех в тоя ресторант 2 години и половина, но и тук го затвориха. не знам защо го развалят така. менюто и храната са им по-добри от Чилис например. както и да е . жалко, защото се бях наточила като идваме при вас да си хапна от любимите ми неща там....за майсторския клас не го разбрах newsm78
бебето, живот и здраве, към 24, ако се покаже ще ви кажа Praynig  
целулита е напаст и иска доживотно поддържане за съжаление.

Лилия, ние дай да се засечем едно кафе да пием. тура е лесна работа. дано скоро се оправи малката кукла и никой друг не се разболява. не могат да я опазят тая страна от луди и изроди. не ми се пише  какви ги разправят на мъжа ми братята. а и гаранция няма, че като кажат, че са ги хванали е така или само го пишат за успокоение на хората.

Люба, дай да се организираме да идем пак до клуба. времето става за плаж вече Laughingпита ли колко е арабския?
китките тъкмо се закрепиха от последната буря и пак ги издуха. ще ги прибирам вече вътре Close

Ели, 100% подкрепа за Манийка. обрах точките с нейната рокля. тя беше една от първите и после другите почнаха да я копират. така в Асеновград има магазин за булченски рокли на всеки ъгъл. аз се запознах лично с нея. тая жена колко злато носи, арабките бледнеят пред нея. нали тогава ми показа роклята на внучка й с 8 000 Сваровси камъни по нея.

# 25
  • Мнения: 3 461
Хе-хе, Ноичка, естествено, че ще се обадиш, как иначе  Hug
Не съм те забравила, само ти давам почивка, миличка  Joy Joy

Доволна ли си от Бърлиц?
Имам час за интервю във вторник за определяне на нивото и аз ще го почвам там, ама инглиш  bowuu bowuu
Два месеца е, 3 пъти на седмица, по два учебни часа т.е. 1 и 30 мин за всяко ниво.


Много съм доволна, особено за разговорен, много бързо дръпваш. За английски, предполагам също. Peace Другият месец, мама, да ми е жива и здрава, започва инглиш там, на 74 години е. Simple Smile. И тя няма да започне съвсем отначало, но смятам, че ще остане доволна.

Имаш ли някакво инфо по целулитния въпрос, знам, че е много сложно по описание да се действа. Embarassed Hug

# 26
  • Мнения: 3 461
....за майсторския клас не го разбрах newsm78


хи-хи, за колата, злато, става въпрос. Joy  Blush  Ти, ела първо, пък ще го измислим. Hug

Да ви кажа нещо интересно за Манийка, моя приятелка си купи рокля от там, трепач, ама единствената внесена от........... Дубай. Joy С което не искам да кажа нищо лошо за тях, и аз съм им почитател, ако си подновим брачните клетви, може да се обадя на сватята да ми подари една от там. Joy

# 27
  • Мнения: 815
Миме, и на мен ми се ходи, но не смея да те питам, че не знам при бременни как е?
Може ли, не може ли?
Заради слънцето?!....  newsm78
Ще питам като отида във вторник за арабския.
А моите китките, аз още ще ги държа навън докато няма слънце.
Доматите ми са вече около 10 см, да ги разсаждам ли или им е рано още?

Нойче,  за целулитния нищо не знам  Rolling Eyes
Не съм и чувала  newsm78

# 28
  • Мнения: 3 804
 newsm03
лили кой те излъга,4е трябва бащата да се подпише щом не е бг гражданин подписът му не е задължителен,за паспорта на даяна баща и не се подписа защото ние бяхме в бг,а той в сирия.
ноя,определено големите са по трудни,а пък и вече навлизат в пуберитета,моята работа е на компютъра,занимавам се с връзките на фирмата,с останалите фирми,прехвърлям информация им т.н.
ина4е си имам приятелки от бг и бившият ссср и в общи линии това е atwork newsm28 wash family

# 29
  • Мнения: 1 269
Лорекса радвам се,4е баща ти се 4уства добре.Дано и резултатите да са му добри.ПО-добре,4е не знае,за да продължи да се бори и да не се от4ая.Мъка голяма.Като се сетя за мама и ми се къса сърцето.. Sad Cry
Нои4ке мал4о е по-добре след като му дадох лекарството.Мерси,4е ме светна Hug Heart Eyes
Да бременеят хората,това е богатство GrinningИма още един 4овек които се надявам да заразя,но ще видим  живот и здраве Praynig
Горяна 4естито ти процедури Simple Smile
Лилия няма проблем да изкараш на малката паспорт от тук.отиди с мъжа ти в консулството и попитаи.Консула е много пекан и разбран 4овек.
Сънувах козунаци следобед Confused Сега се запасих с едно огромно тирамису от френш конекшъна,но утре се захващам да замеся  chef
Любе кви домати кви 5 лв Laughing

Общи условия

Активация на акаунт