Кратко тестче - виж какъв си

  • 2 801
  • 67
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 457
Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място

Дано да е вярно  Grinning

# 31
  • Мнения: 1 568
Зелен-точно отговарям на описанието!Наистина съм такава!

# 32
  • София
  • Мнения: 1 654
Зелен - Човек на творчеството сте, на новостите - обикновените неща не ви допадат. Често привличате останалите с изобретателността си, любознателността и добрия си вкус.

# 33
  • Мнения: 5 873
Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта.

Вярно.Почти. Flutter

# 34
  • Варна
  • Мнения: 568
Зелен - Човек на творчеството сте, на новостите - обикновените неща не ви допадат. Често привличате останалите с изобретателността си, любознателността и добрия си вкус.

Чак пък толкова...

# 35
  • София
  • Мнения: 368
Син - Вие сте благородна и нежна личност, мечтател и романтик. Винаги следвате желанията си. Това, в което вярвате на първо място е любовта.

Ами вярно е май...

# 36
  • Мнения: 1 610
Червен - Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте.


не е вярно. отнесена съм. не довършвам винаги започнатото. ни плетка, ни гоблен!

# 37
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 861
Според този тест това съм аз
(някои от отговорите):

Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвиждна, гъвкава.
Въпреки, че около вас почти винаги е пълно с хора, вие игнорирате тяхната роля в живота си. Докато работите върху своите стремежи, може да обърнете малко повече внимание върху идеите на хората около вас.
Вие сте по-загрижен за себе си, отколкото за останалите. Имате остър и бърз ум, давате всичко от себе си, за да разсмивате хората и това страшно ви забавлява. Ако отсъствате, то останалите ще умрат от скука без вас. Дори и ако не сте лидер, то определено сте душата на компанията.
Вие сте внимателна и тактична личност. Не обичате прекалената прямост, затова единствения отговор, който могат да получат от вас в подобна ситуация, е една ведра, но неясна усмивка. Може би това е най-лесния начин, без много приказки, да кажете това, което искате. Опасностите се появяват тогава, когато усмивката ви бъде разбрана, не по начина, по който бихте искали.

Понеже направих всички отговори, за да видя какво пише, мога да ви кажа, че Лиска си го е измислила този отговор Grinning

# 38
  • на село
  • Мнения: 3 975
И аз съм от тези със зеления мост.
Определено съм човек на новостите  Grinning.

# 39
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Според този тест това съм аз
(някои от отговорите):

Вие сте сериозен и работлив човек. Смятате, че правилата не бива да бъдат нарушавани. Почтена личност сте, но не и подвиждна, гъвкава.
Въпреки, че около вас почти винаги е пълно с хора, вие игнорирате тяхната роля в живота си. Докато работите върху своите стремежи, може да обърнете малко повече внимание върху идеите на хората около вас.
Вие сте по-загрижен за себе си, отколкото за останалите. Имате остър и бърз ум, давате всичко от себе си, за да разсмивате хората и това страшно ви забавлява. Ако отсъствате, то останалите ще умрат от скука без вас. Дори и ако не сте лидер, то определено сте душата на компанията.
Вие сте внимателна и тактична личност. Не обичате прекалената прямост, затова единствения отговор, който могат да получат от вас в подобна ситуация, е една ведра, но неясна усмивка. Може би това е най-лесния начин, без много приказки, да кажете това, което искате. Опасностите се появяват тогава, когато усмивката ви бъде разбрана, не по начина, по който бихте искали.

Понеже направих всички отговори, за да видя какво пише, мога да ви кажа, че Лиска си го е измислила този отговор Grinning

не е...след моста има още тестове  ....отдолу се кликва на следващ ...и продължаваш  Peace

# 40
  • Мнения: 1 610
Направих си и другите тестове! хич не са верни...Или аз не улучвам правилния за мен отговор

# 41
  • Стара Загора
  • Мнения: 1 448
"Червен - Вие сте упорита личност. Не е във вашия стил да вършите нещата до средата. Човек на крайностите сте - към някои можете да бъдете наистина мил, а към други малко нечестен. Въпреки това, приятелите ви обичат и уважават такъв, какъвто сте."
Това ми излезна. Mr. Green

# 42
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Бял - Вярвате в добротата, в ясните и чисти неща. Лошото е, че когато нещата не са такива, каквито вие искате, всичко се обръща наопаки. Някъде сред вашето мълчание се крие арогантност.


Всички мостове трябва да са бели...  Thinking

# 43
  • Мнения: 250
Зелен - Човек на творчеството сте, на новостите - обикновените неща не ви допадат. Често привличате останалите с изобретателността си, любознателността и добрия си вкус.

# 44
  • Мнения: 2 255
Зелен мост построих и аз,любим цвят ми е....Поиграх си с останалите тестове,отговарям на описанията.

Общи условия

Активация на акаунт