Gernetic?

  • 11 397
  • 30
  •   1
Отговори
# 15
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Иля ,медицинска ли е тази козметика и кремчетата за лице в какъв ценови диапазон варират-ако знаеш разбира се? Rolling Eyes

# 16
  • София
  • Мнения: 7 798
Иля ,медицинска ли е тази козметика и кремчетата за лице в какъв ценови диапазон варират-ако знаеш разбира се? Rolling Eyes

k.a.l.i., козметиката е медицинска. Не съм ползвала кремчетата за лице, но мисля че бяха около 50-60 лв.

# 17
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Благодаря!  bouquet

# 18
  • Мнения: 776
kiora , Phoenix,Az - ето координати на фирмата, а от самия офис на този адрес съм си купувала продукти.

Телефон: 946 16 65. Адрес: бул. Евлоги Георгиев 173

Иля, благодаря много!  bouquet

# 19
  • Мнения: 942
kiora , Phoenix,Az - ето координати на фирмата, а от самия офис на този адрес съм си купувала продукти.

Телефон: 946 16 65. Адрес: бул. Евлоги Георгиев 173

Иля, благодаря много!  bouquet
майка ми им ползва кремчетата и е на 54, от тях лицето и светна. Аз си купих от козметичката ми кремче за лице (75 лв.) и измиващ лосион за грим-35 лв. Добри са, но ми се струват адски скъпи.

# 20
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Лора, дай инфо за това кремче на майка ти,корегира ли малки бръчици?. Flutter

# 21
  • Мнения: 4 916
Ползвала съм крем за лице на Гернетик (с УВ-защита фактор 5 по френската скала, каквото и да значеше това!). Не беше лош, но определено не беше моят крем за лице, след него се върнах на Юсерин. За сметка на това опаковката на Гернетик ми стигна за около 3 месеца. Два пъти правих и терапията за бюст - какво да кажа за нея... действа много релаксиращо, а за раждали жени вероятно и леко ще повдигне бюста.

# 22
  • Мнения: 942
Кали, ти си на 36 и за теб е подходящ крем, различен от този на майка ми. Аз съм на 32 и имам смесен тип кожа- козметичката ми препоръча Симбиоз Дневен и нощен крем, не е лош, но ми се струват много паричките.

# 23
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Лорче,благодаря!  bouquetВчера след година размисъл  и купуване на всевъзможни марки и щети по лицето ми,най сетне се навих да си купя Деридиума на Лиерак - сутринта кожата ми изглеждаше перфектно-отпочинала и свежа. FlutterДано по късно не ме разочарова,но за сега се чувствам с него като в собствената си кожа. Flutter santa2

# 24
  • Мнения: 942
Лорче,благодаря!  bouquetВчера след година размисъл  и купуване на всевъзможни марки и щети по лицето ми,най сетне се навих да си купя Деридиума на Лиерак - сутринта кожата ми изглеждаше перфектно-отпочинала и свежа. FlutterДано по късно не ме разочарова,но за сега се чувствам с него като в собствената си кожа. Flutter santa2
А МОЖЕШ ЛИ ДА НИ КАЖЕШ КАКВА МУ Е ЦЕНАТА, ЧЕ НЕ МИ СЕ ДАВА СЛЕДВАЩИЯ ПЪТ ПАК 70 ЛЕВА?

# 25
  • по пътя на светлината
  • Мнения: 2 290
Цената на Деридиума е 54 лева и се ползва- ден и нощ,но след отварянето му трайността е  3 месеца.Има за суха и много суха кожа и за нормална и смесена. santa2

# 26
zdraveite momicheta.shte se opitam da vi otgovorj na vaprosite malko kasno no vse pak mislj che shtesam polezna
produktite na gernetik,suchetavat v sustava si nai dobroto ot rastitelnij svjt,vitamini oligoelementi,aminokiselini,proteini i vis6i masla,chiito aktivni sustavki sa 100%estestvsni i vi garantiram che rezultatite sa bezuprechni bez risk ot alergii.kozmetikata j polzvam ot 2 god. a i rabotj s nej rezultatite sa naistina mnogo dobri.zapovjdaite ,da si napravite besplatna konsultacij pri nas.ul.cvetna gradina№1vhBet1"relaks arina-02 963 22 26/0888 687 000-0898 539 359

# 27
  • Мнения: 250
А някой знае ли дали на тази марка има крем за белези от акне, колко лв. е и дали помага Simple Smile Благодаря предварително

# 28
zdravei,ima testeri na vsichkite im kremove;ima krem za petna,ima krem za pupki,za problemna koja,ima mnogo dobur efekt zashtoto ne samo zalichiva no i lekuva.

# 29
izbelvashtij "noshtnij"struva 58,00,a izbelvashtij koncentat 69,00;kato produktite na gernetic sa mnogo ikonomichni.zaslujava si njma da sajaljvash.ako imash nujda ot poveche informacij zapovjdai Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт