ВИЕНА

  • 3 880
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 258
Много благодаря на всички за линковете Hug, малко ме затруднява, че са на немски  Rolling Eyes
а това влакче мога ли да го използвам сутринта в 4, за да стигнем навреме за полета???  newsm78

# 16
  • Мнения: 3 423
Пише, че е от 5 ч. влакчето.
Линковете са и на английски

# 17
  • Мнения: 11 315
Ама как без Шьонбрун и Белведере!
Много красиви места. Особено парка зад Шьонбрун. И по това време ще е красив.

# 18
  • Мнения: 258
О даааа, вече видях някои неща от сайта на Виена Simple Smile
 5 сутринта мисля че е добре , ще усспеем за полета, нали?  И още нещо - мога ли да пътувам само с лична карта?  Praynig

# 19
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Уж може, ако не минавате през Сърбия, но аз бих си взела и паспорта, че и туристическа застраховка бих направила. Страх лозе пази!

# 20
  • Мнения: 258
Хахахахаха, но аз нямам паспорт  Rolling Eyes от летището ми казаха, че можело....  Simple Smile

# 21
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Хахахахаха, но аз нямам паспорт  Rolling Eyes от летището ми казаха, че можело....  Simple Smile
ooooh! Вярно, че ти със самолет ще пътуваш, ама съм една днес...отнесена от ветровете Crazy Blush

# 22
  • Мнения: 3 423
мед. застр. е задължителна!

# 23
  • Мнения: 258
Още нещо се сетих да питам: КОлко часа е там в момента? Мисля че са час назад... newsm78

# 24
  • Мнения: 339
ами тук е 17,23 сиреч да с час назад от бг Wink приятна разходка из виена

# 25
  • Мнения: 258
Още нещо - как е времето напоследък там и какво ще бъде през следващите няколко дни Simple Smile
ужасно много вече се вълнувам Hug Flutter

# 26
  • Германия
  • Мнения: 8 099
Още нещо - как е времето напоследък там и какво ще бъде през следващите няколко дни Simple Smile
ужасно много вече се вълнувам Hug Flutter
http://www.wetter.com/v2/?SID=&LANG=DE&LOC=7000&LOCF … ORLD&id=50143

# 27
  • Мнения: 258
Пепеляшка, благодаря. Пише, че ще бъде облачно, надявам се да е подходящо за разходка  Wink Wink Wink
Стига само да не вали...  #Crazy

# 28
  • Мнения: 68
днес и в неделя ще вали. от понеделник го дават да е сухо, около 8-10°C.

# 29
  • Мнения: 4 399
Още нещо - как е времето напоследък там и какво ще бъде през следващите няколко дни Simple Smile
ужасно много вече се вълнувам Hug Flutter

Времето напоследък е доста неприятно, почти по цял ден вали и е студено. Според прогнозите ще остане такова и през следващите няколко дни.

По принип би трябвало да можеш да пътуваш и с лична карта, но мои близки ми казаха че на летището са им искали паспорти.

Общи условия

Активация на акаунт