Най-смешното нещо...

  • 5 421
  • 96
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 1 877
Тоя случай съм го разказвала сто пъти из тоя форум, мисля... Братовчед ми като беше мъничък още, цялата рода на плаж, нали, той голичък шляпа по плажа, играе с кофички, лопатки... Много се впечатли от господата с "Тооопла царевица моляяя"... По едно време отива при майка си и си носи кофичката и вика "Тооопло ако моляяя"... Свършил си работата човека в кофичката...

А другия ми братовчед беше мн смешен веднъж, те на гости в нас, и вече ще си ходят и ние със сестра ми си лягаме че не ни беше добре и пристига Адриан (така и не му научих името как се пише... Май Адреан се води... ), оглежда ни и си бърбори нещо... И излиза от стаята и обяснява "баба Меца и баба Яга си лягат..."

 hahaha Joy Joy Joy hahaha

# 16
  • Мнения: 1 312
Не е на детенце,а на татко и!
Пием си кафе ние,малката си намери компания,заиграха се с едно момченце,ама нещо се посдърпаха за играчка в един момент и почнаха да се дразнят.
"Аз пък в къщи имам еди какво си"
"А пък аз имам еди си какво"...не си спомням точно кой каква ценност притежаваше Laughing.
И малкият изтърси(то и това си е изцепка де)..,"Пък аз имам чурка! Shocked"
Ирена идва при баща си и аха-аха да ревне:"Тате,пък той си има чурка!"
Отсреща следва:"Тати ще ти купи!" Joy


# 17
  • Мнения: 2 353
  Много яка тема Joy
  В момента се сещам за сестра ми, когато беше на около четири. След като е "легнала да спи" майка ми я хваща в кухнята. Сестра ми явно е чула стъпките, но не е имала време да избяга и затова направила "козирка" над очите с ръце.
Майка ми- Какво правиш?!
Сестра ми- Гледам шкафа отблизо.
Майка ми- Е, как изглежда?
Сестра ми- Както и отдалеч. 

# 18
  • София
  • Мнения: 2 079
Говорят си няколко младежа в детската градина и се надприказват кой какво повече има.
Единият казва:
- А моят татко е полицай и има пистолет!
Вторият:
- А пък моя и военен и има пушка!
Третият младеж не може да се похвали с такива оръжия и заявява най-отговорно:
- А пък аз си имам вуйчо, дето е педерас(т). #Crazy
И другите двама 4 годишни младежи млъкнаха, и останаха с пръст в устата!   Weary
И отговарят:
- Ами .... щом като е педерас(т), значи е по-главен от нашите бащи!  Naughty
Днес ти ще казваш на какво да играем! Tired

Останах без думи! hahaha Joy

# 19
  • Мнения: 2 386
нямам дете ...но се записвам в темата-да се посмея утре  Joy Joy

# 20
  • Мнения: 154
Трябваше да пращам едни документи по пощата, и водя сина ми с мен. Приготвям ги, лепя плика, плащам, а той ми вика : "Що ходим до пощата бе, мамо, можеше да ги пуснеш по Интернет, аз знам от къде се мушкат в компютъра..."

# 21
  • Мнения: 3 674
Бонбониерка...Супер готина тема  си пуснала    Mr. Green Heart Eyes  bouquet

И така....
Синът ми като малък казваше на мекици..."цици".. Mr. Green.съкратен вариант.Това е  положението... к'во ще си играе детето  да изговаря цялата дума  я.... Blush Та като се събуде6е сутрин идва и ми вика..."мамоооо искам  за закутка  да ям цици..."искал за закуска  да яде мекици"...  toothСвекито като дойде на гости и като го  чу  беше в шок.. Shocked..горката  жена!Падахме от смях Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 07:35 от roza66

# 22
  • Мнения: 3 674
Приказка-импровизация на сънът ми на 3 годинки.Приказката е между него и баба му.
Аз с касетофон отстрани...записвам
! Wink


Ники,я ни разкажи една приказка бабе...и така имало едно време...
-един баба и една дядо!! Joy
И какво си имали те?
- Ено нуче/едно внуче/.
Как се казвало внучето?...
-Никииии... Mr. Green/ това се казва с голвяма умивка/
И какво правело внучето...?
-Ходи в гоата да бере цеця за мама!
И кого видяло Никито там...в гората?
-Кума Иса и кумчу Въчо...
И какво им казал Никито?
-Здравеите! Как си... Mr. Green
И какво  казал кумчо Вълчо?
-Никиииии...ще те изяяяям!!! Naughty
И каквао казал Ники...
-Не може...мама не дава.Ама има картонена/картофена/ супа в фадилника/хладилника/ и ако си гладен еуа у нас да ядеш.Баба ше ти стопли супа. Joy Joy Joy
И какво казал кумчо вълчо?
-Добе... ше дойда! Joy
И  какво стнало после?
Ники разперва ръчички и казва:
-Ми незнам ма бабооооо...ама Ники ика пинка/ иска да спинка/ вече..... Tired

/явно му втръсва на детето тая приказка/ ooooh!...и иска да пинка Joy
после се казва  не че му се спинка а просто иска да с оттърве от приказката... Flutter

И така недовършена остана приказката.Записала съм ги на магнетофон,на касетка..и всеки път когато ги чуя ...падам от смях. JoyНевероятен диалог...много беше сладко! Heart Eyes

Приятелски съвет...запишете децата си ...когато говорят,или пеят...това са мили спомени за цял живот!Невероятно шоу е.. Grinning Синът ми сега е на 22 години..и казва 4е когато му е "сиво"/ teenage-жаргон/ демек "тъпо" и иска да си вдигне настроението си пуска "неговата "касетка".. Mr. Green

Друго се сещам сега... newsm78  Mr. Green
Един ден се скъса от рев за една количка...някъде я запиляхме в къщи,сигурно като съм чистила  я  бях забутала някъде.
Той реве,та се къса"Мамоооооо,къде е фававиту  мииииииии.../ферарито ми/....Мамооооо,икам си февавитуууууу!!!" newsm45
Исках да си го имам записан как пла4е....рядко се слу4ваше по принцип Simple Smile...та аз пак с кесетофона в ръка. Blush

Открих го февавиту ....с голям зор cry

И след няколко дена пак ревна за нещо друго...и аз пристигам с касетофона в ръка/това е 1988г/и му пускам записа с "февавиту" как реве. Joy
Той изведнъж спира...и ме пита?
Кой пуаче/плаче/????
Shocked
Викам му : -Ники!
-Икам да видя Никииии как пуачееееее...къде е Ники? Къде се е скуил.../скрил/ и пуачееее?? #Crazy
Така и не  можах  да му обясня ,че този Ники е той самият...така и до последно искаше да види другия Ники...скрит в касетофона.....и реве като луд за февавитууууу!! Joy Joy Joy

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 17:01 от roza66

# 23
  • Мнения: 3 674
Баба ми(лека и пръст)разказваше че един ден ме взела с нея  за да ме води да видя как кокошката сняся яйце.Ама думата "снася" не съм я разбирала...та баба ми използвала"ака".Та  когато кокошката "изакала" яйцето ...аз съм попитала баба ми..: "Бабоооо....ами "акото" на коко защо е такова бяло и твърдо...сигурно много го боли като ака??" Mr. Green

Последна редакция: нд, 18 мар 2007, 07:54 от roza66

# 24
  • Мнения: 3 674
На съпругът ми син4ето от първия брак е много рус и синеок...като вси4ки деца тук. Mr. Green
Като отишъл за първи път де вземе синът  си от училище, не можел да разпознае детето си... Shocked! В коридора се изсипали всичките деца от калсната стая и вси4ките  били руси4ки и синеоки. #Crazy..като братчета.  Та моя чакал синът му да се затича към него... Joy Joy Joyне мога да повярвам   Embarassedно е факт! hahaha

# 25
  • Мнения: 918
 Вчера ходихме на Камбаните, Явор облечен в един червен суичър, мята краЦи пред нас. Извиквам му високо - Яворе, служи си качулката, че духа. Той спира за миг, обръща се към мен и с най-сериозния си тон ми казва: Аз съм Явор. На което отвръщам: Ами и аз така мисля. Той още по-сериозно: Не, аз съм Явор, не съм Червената шапчица. Laughing Laughing

# 26
  • Мнения: 3 674
Вчера ходихме на Камбаните, Явор облечен в един червен суичър, мята краЦи пред нас. Извиквам му високо - Яворе, служи си качулката, че духа. Той спира за миг, обръща се към мен и с най-сериозния си тон ми казва: Аз съм Явор. На което отвръщам: Ами и аз така мисля. Той още по-сериозно: Не, аз съм Явор, не съм Червената шапчица. Laughing Laughing
Joy Joy Mr. Green

# 27
  • Мнения: 5 621
Не е на детенце,а на татко и!
Пием си кафе ние,малката си намери компания,заиграха се с едно момченце,ама нещо се посдърпаха за играчка в един момент и почнаха да се дразнят.
"Аз пък в къщи имам еди какво си"
"А пък аз имам еди си какво"...не си спомням точно кой каква ценност притежаваше Laughing.
И малкият изтърси(то и това си е изцепка де)..,"Пък аз имам чурка! Shocked"
Ирена идва при баща си и аха-аха да ревне:"Тате,пък той си има чурка!"
Отсреща следва:"Тати ще ти купи!" Joy



Joy  Имаше един подобен виц, но там успокоението беше "Като пораснеш, ще имаш много".  Mr. Green

# 28
  • Мнения: 936
Дъщеря ми беше на 3г, и стоим в магазина на моя приятелка, която продава памперси и др. подобни. Идва жена да купува памперси, предполагам за детенцето си , а дъщеря ми пита: "Мамо, тази леличка още ли се напикава?" hahaha
Миналото лято, дъщеря ми беше на 6г. , бяхме седнали в заведение. Накрая се разбързахме да ставаме, Жанета реши да помогне.Отиде при сервитьора и най-учтиво го помоли да дойде да НИ плати сметката. Joy Joy Joy

# 29
  • Мнения: 1 043
 Joy Joy Joy
Страшна тема
Нямам търпение и моето да почне да говори

Общи условия

Активация на акаунт