Защо все с умалителни?!?

  • 4 007
  • 89
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 386
Веселка темичка с много екзистенциалнички въпросчета  Peace

# 31
  • Мнения: 4 749
...въпросчеНЦА, момиченце Mr. Green

Последна редакция: сб, 17 мар 2007, 20:15 от Kasidy

# 32
  • Мнения: 677
Майченца,но и пиченца  Mr. Green

# 33
  • Мнения: 3 423


Извинете, но на вас какъв ви
е приносът към темата, а?

# 34
  • Мнения: 677
Видех,че на мъж ти е му примъчняло за братчеда,та да ти припомня..Малко ли е,а?
Мноо инфнтилна тема,мдаа..Мноо мразим умалителни,да го е.а..

# 35
  • Мнения: 2 354
  Понякога е наложително-умилително. Може ли да наречеш "биричката" - "бира"?! "Биричката" е къткана в хладилник. Тя малка, беззащитна, нуждае се от някой, който да я оцени и изгълта жадно с приятна компания, хубава музика, добър декор. А "бирата" е като напити менци от простак. Топла, разгазирана, гарнирана с гумени картофи и стари вицове.

# 36
  • Мнения: 3 423
Хапке, много красиво си го казала.
Усещам любов към биричката.
Но като ти кажат "сметчицата",
тогава те усещат любов. А ти?

# 37
  • Мнения: 3 405
Лиска, я пусни тема колко много ти харесват умалителните да видим какви ще са 90% от отговорите Wink

пия кафенце Grinning

# 38
  • Мнения: 7 114
Аз само по-, по-, най-умалителни използвам.  Grinning

# 39
  • Мнения: 3 423
Лиска, я пусни тема колко много ти харесват умалителните да видим какви ще са 90% от отговорите Wink

пия кафенце Grinning

Разбира се, че ми харесват.
Прекрасни са даже. И аз доста
неща умалявам любовно. Но
търсех корените на явлението.
Ето, моето кафенце го изпих отдавна.

# 40
  • Мнения: 3 405
Къде са корените newsm78 Аз си казах, при мен са заради бебенцето, вдетенявам се  Grinning

# 41
  • Мнения: 150
Както знаете, а ако не знаете - както сте чели, или са ви казвали - за всичко в България са виновни турското робство, лошите съседи (Сърбия, Гърция, Румъния) и половината век комунизъм. Иначе ние сме най-великите, най-умните и най-разбиращите. И щяхме да завладеем света, но срещу нас има световен заговор.

Близо ли съм до корените?

# 42
  • Мнения: 3 423
Близо ли съм до корените?

Може и да си близо, но дали си разбран...

# 43
  • София
  • Мнения: 6 743
Както знаете, а ако не знаете - както сте чели, или са ви казвали - за всичко в България са виновни турското робство, лошите съседи (Сърбия, Гърция, Румъния) и половината век комунизъм. Иначе ние сме най-великите, най-умните и най-разбиращите. И щяхме да завладеем света, но срещу нас има световен заговор.

Близо ли съм до корените?
Близичко си  Laughing  Joy
Наситна напоследъм много често срещам умалителни.Дори и несъзнателно аз самата ги използвам по определени поводи, но най-често когато се лигавя  Mr. Green

# 44
  • Варна.....
  • Мнения: 1 754
Преди няколко дни, се замислих, дали съм мами, или майка- то навсякъде са мами-те.
Ми не съм, и от там сравнявайки с други обръщения, наименования, и т.н. , ми прескочи мисълта на заключението, че като цяло общуването между хората се е превърнало в едно голямо лигавене, превземане, лицемерие.....

Общи условия

Активация на акаунт