За нещата в устата

  • 4 879
  • 119
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 684
...сурова кайма,сурово тесто...

Оооооооо, да! Особено кексовото тесто, най-добре с какао... Peace

# 61
  • 1st floor
  • Мнения: 9 117
Червило,паста за зъби...
това и аз съм го пробвала, осбено пастата за зъби мечо пух, ми беше десерта след вечеря!!! Mr. Green
суровото тесто си е класика, също и сурови яйца - правехме им две дупки и после от едната ги пиехме Crazy

# 62
  • София
  • Мнения: 5 768
гадно е, детска му работа!
а едно съседско хлапе си пиеше урината от гърнето

# 63
  • Мнения: 503
Май никъде не видях тебешир и сурови картофи. Не сте ли се пробвали като ученици да вдигате температура? Аз пробвах.

# 64
  • Мнения: 677
Кокичета не сте ли яли..Странно..

# 65
  • Sofia
  • Мнения: 6 981
На 3 г. бях сигурна, че това, което ръсят след себе си овцете са шоколадови бонбонки .... и и съм яла  Sick
Пробвала съм и консерва с кучешка храна - вкусно беше.
Правила съм си капучино с бебешко адаптирано мляко.

# 66
  • Мнения: 154
И аз съм яла суров картоф, да за температура, ама уви не вдигнах.Бяше гадно.Имаше /предполагам, че и сега ги има/едни малки тъмно червени цветчета, и като ги засмучеш пускаха сладък сок, но понякога мравките или други малки бубулечки пиеха преди нас и познай-сладки с гадини #Shocked

# 67
  • Мнения: 2 386
Кокичета не сте ли яли..Странно..

Mама още си хапва,както споменах на предната страница  Mr. Green

# 68
  • Мнения: 1 400
Мдааа, и аз така- дегустирала съм какво ли не ooooh! . Листа от рози(нали сладко правят от тях, ама не са сладки Crossing Arms), и борови иглички(горчат), и сняг(ммм), и шушулки(страшни са), и акация(сладичко), и паста за зъби(нямииии), и сапун и шампоан(пенливо е доста....и малко нагарча), също съм си хапвала цвят от бъзе, сурови гъбки, тревица.... абе като се замисля- гадини само не съм си хапвала щото ми беше много жал за тях. Само веднъж по погрешка с една малина си гризнах и миризливка  Sick После много плюх и много плаках. Короният ми номер беше като реших да си забъркам обяда в една единственна купа. Реших, че така и така всичко отива на едно място - да не губя време с първо , второ , трето - да излапам всичко на веднъж. Получи се невероятна мешавица от супа топчета, пилешка яхния, хляб и компот от кайсии  Sick... Отврат! На инат изядох две-три лъжици, но е мноооого гадно - повярвайте ми Tired
Имаше едно нещо като цвете ли.... някакво такова... цъфтеше в лилаво, а като прецъфти едни такива плодчета се обарзуваха... ние питки му казвахме, ама не знам самото растение как се казваше... newsm78 С тях се изхранвахме доста. И ние вярвахме, че партизаните така са оцелявали  Whistling

# 69
  • Мнения: 351
Помня само листата от рози и борови иглички за отмирисване от цигарите  Mr. Green Joy

# 70
  • Мнения: 684
....Имаше едно нещо като цвете ли.... някакво такова... цъфтеше в лилаво, а като прецъфти едни такива плодчета се обарзуваха... ние питки му казвахме, ама не знам самото растение как се казваше... newsm78 ...

Верно, че и ние ядяхме плодовете (?!) на това цвете - едни зеленички, набраздени като тиква... И мравки се сетих, че съм хапвала  Sick Май съм позабравила туй-онуй... и по-добре де.

# 71
  • Мнения: 1 400
....Имаше едно нещо като цвете ли.... някакво такова... цъфтеше в лилаво, а като прецъфти едни такива плодчета се обарзуваха... ние питки му казвахме, ама не знам самото растение как се казваше... newsm78 ...

Верно, че и ние ядяхме плодовете (?!) на това цвете - едни зеленички, набраздени като тиква... И мравки се сетих, че съм хапвала  Sick Май съм позабравила туй-онуй... и по-добре де.
Тъй, тъй - същото, ама как се казваше?!?  newsm78

# 72
  • Мнения: 4 585
Wild, описваш слез. Билка е.
Дъвчех смола, от която слагат в асфалта.
Пил съм магарешко мляко. Лекарство против кашлица.
Действа безотказно. Сладичко е на вкус.
Ориз с овче мляко в неограничени количества.

# 73
  • Мнения: 100
Ти и вкуса на друго си опитвал, гаранция Mr. Green ( всички мъже са го правили в опознавателния си период  Whistling).

Това си заслужава отделна тема !!! И понеже съм малко неразбрал, да поясня, че не става въпрос за спермата, а за вкуса на женските органи(това мисля,  че имаш предвид). Че всички са опитвали, гаранция. Затова пусни една тема дали жените са се пробвали сами на вкус и аромат.

# 74
  • Мнения: 948
Много обичахме цветчетата на акацията.  Mr. Green
Много ми харесваха и на мен.Хапвала съм също детелини, цвета на розата, цветовете на игликата.Най-редовно играейки в двора на къщата хапвах гьозум и копър. Blush

Общи условия

Активация на акаунт