Ех, Канада - бъдещи и настоящи родители - 13

  • 23 085
  • 290
  •   1
Отговори
# 255
  • Canada
  • Мнения: 231
p4eli4ka,
Знаеш, че нямам опит с бебета, но ще ти кажа каквото съм видяла. Като бях на гости на едно бебе на около 3 м. забелязах, че го държат на 23 градуса. Това ме успокои, защото и аз съм зиморничава, а като знам, че в БГ обсъждат едни градуси от порядъка на 19-20  Shocked и лошо ми става.
Чакаме с нетърпение снимчици на Флоранс!

# 256
  • Мнения: 449
Chrisimommy, моите съболезнования. Да почива в мир баща ти и дано наистина е на по-добро място.
Ох, мила представям си колко ти е тежко в момента. Бъди силна за да се справиш с мъката. Прегръщам те.

# 257
  • Торонто/Сливен
  • Мнения: 1 902
Ани, приеми моите искрени съболезнования. Напълно разбирам шока ви - преди 3 години и майка почина така внезапно, кошмарно е. Sad 

# 258
Aни,приеми съболезнованичта и от нашето семейство.Бъди силна.
По въпроса за черквата,без да се замисля -"света Троица".за малкото време тук видяхме и 4-те черкви и според нас това е най-доброто място.
още веднъж-бъдете силни,молете се и знай,че така е трябвало да стане.
   п.с. незнам,но тази година на Великден се случиха много нещастия около мои приятели,вече се чудя защо точно сега?

# 259
  • Мнения: 109
Крисимам, миличка, много съжалявам за загубата ти. Предполагам, че е много тежко, когато си далеч от близките, от родината. Много ми се иска да мога да ти помогна по някакъв начин. За църквите - не знам какво се прави, но имам познати, които мога да разпитам за повече информация. Изобщо, каквато и нужда от помощ да имаш - не се притеснявай - обаждай се.

# 260
  • Мнения: 636
Крисимами, прегръщам те силно. Мир на душата му  Cry

# 261
  • Canada
  • Мнения: 272
Chrisimommy - прегръщаме те и ние Hug Hug Hug Бъди силна!
Сигурна съм че баща ти е бил много добър човек и душата му е вече в рая...

# 262
  • Canada
  • Мнения: 1 773
Chrisimommy, моите съболезнования. Дано намериш сили да притъпиш болката. Прегръщам те, бих искала поне мъничко утеха да мога да ти дам.
За църквата - аз харесвам Св. Димитър в Брамптън.

# 263
  • Мнения: 912
Chrisymommy, моите най-дълбоки съболезнования!  bouquet
 Бог да прости татко ти...много ти съчувствам,защото и моят баща в момента има подобни здравословни проблеми като сърдечните и с простата...не знам какво ще става, защото взеха да се понатрупват и не съм сигурна,че ще успее да се пребори с всичко това....Това беше и една от основните причини да се върна да живея в България, за да съм близо до него. Мислено с теб в болката ти!!! Cry

# 264
  • Мнения: 919
Chrisymommy, моите съболезнования Sad
Това наистина е ужасно шокиращо, сигурно не ти е лесно

# 265
  • Мнения: 37
Крисимам, приеми моите най-искрени съболезнования за баща ти! Нека почива в мир!
За църквата, аз бих препоръчала "Св. Троица", отецът е много приятен човек и прави службите много добре. тя църквата работи по-принцип само в неделя, но е вазмойно да има и слуйби цялата тази седмица, защото е след Великден и всеки ден е празник сега. Но предполагам че няма да ти откеже и през седмицата ако му се обадиш. аз му имам телефона, ако искаш, звънни ми и ще ти го дам! Прегращам те!
Пчеличка, честита ти дъщеричка! Нека расте здрава и щастлива и ви радва всички! МНго красиво име сте избрали.
как е устроен животът - един се появява на този свят, а друг си отива...

# 266
  • Мнения: 2 093
Момичета много ви благодаря за милите думи и сьболезнования, всички сте толкова мили и някак си се чуствам по добре като си споделям мьката с вас. Още сьм шокирана и дори не сме сигорни какво точно се е случило, но се надяваме че не е страдал. Тревожа се за майка ми защото те са повече от 40 години заедно и мога само да си представя какво и е. Тя е много силна жена и се надявам че ще има сили да преживее тази загуба. Благодаря ви за предложенията за цьрквата, като че ли на тази цьрква ще се спра.
 msbilt надявам се че бащити ще издьржи и наделее проблемите си. Ти си направила най-благородното нещо, като си решила да си му подкрепа и сьм сигорна че от това той най-много се нуждае.

Да ви кажа обещала сьм си да се чувам с майка всеки ден, мьчно ми е че не го правих преди.

# 267
  • Мнения: 274
 Христос Воскресе!

Крисимам, приеми моите съболезнования. напълно те разбирам и съчувсвам,и с моят баща се случи така преди две години.просто беше вдигнал високо кръвно и получи инсулт докато спеше.Затова не можаха да реагират докторите.Разбирам колко ти е тежко,бъди силна.
Пчеличка, честито ти бебче и от мен. Да ви радва и да ви направи много щастливи. Не се притеснявай болежките постепенно ще отминат и ще се забравят,но веселите моменти които ще ви носи малката Флоранс ще останат. Не искам да ти се меся ,но си мисля че е по добре да е на малко по ниска температура поне около 22-23 градуса максимум, защото и претоплянето на бебетата също не е желателно. хубаво е наистина през първият месец да е по топличко, докато се адаптира беба към новият свят,но внимавай да не я претопляш,че от претопляне се получават едни обриви около вратлето и после мамите само се шашкаме какво става ,а то ние сами сме си направили беля.
Поздрави и на всички мами от Торонто, наистина от снимките се вижда ,че добре сте си изкарали ,а децата май въобще не са скучали))).

# 268
  • Мнения: 2 959
...Надявам се че това че си замина на този голям християнски празник, означава че душата му е вече в рая...
Крисимам, не се надявай, а вярвай че е така и че той е на много по- добро и безболезнено място! Мило Момиче, приеми и моите най искрени съболезнования за загубата на прекрасният Си родител. Бъди силна, заради Криси, заради Майка си/ права си на ная ще й е най- трудно сега докато осмисли новият си живот/ и най- вече заради Себе си!
...не съм сигурна,че ще успее да се пребори с всичко това...
msbilt, ще се справи, разбира се! Не подлагай под съмнение вярата си! Искрено му го желая, все пак двете прекрасни фей са до него- Анастасия и Марина и му вдъхват кураж, нали?!

# 269
  • Мнения: 319
Благодаря ви за съветите  bouquet
Но специално за температурата в нас, възникна проблем. Тъй като съм свикнала на 25-26 градуса, сега като намалихме температурата, макар и съвсем малко, резултата е, че аз вече съм болна Rolling Eyes Кашлям, боли ме глава, температурата ми е 39.1 и цялата треперя от студ (при положение че съм доста навлечена в момента). Само се надявам да не предам това на малката Praynig Ще се лекувам по всякакъв начин, че много ме е страх Sad
Chrisimommy, много съжалявам за това, което е застигнало баща ти Cry Не съм преживявала досега такава загуба (дай боже и да не е скоро Praynig), но силно те прегръщам и се надявам, че ще успееш да се съвземеш скоро. Бъди подкрепа на майка ти, тя има нужда от теб, макар и от разстояние Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт