Чистокръвни ли сте?

  • 3 625
  • 61
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 3 886
Аз малко смеска ама децата съвсем мелези като се вземе от бащата смесеното и от мене става.............. Sick Mr. Green

# 16
  • Мнения: 2 978
Нямам си на идея....Но пък винаги ми е било любопитно.

# 17
  • Мнения: 1 354
Аз съм мешена. Joy
Баба ми е гъркиня,а дядо ми беломорски тракиец.Майка ми е българка.
А майката на дядо ми е македонка.

Лелеее аз съм цяло чудо бре. Joy

# 18
  • Мнения: 830
Не съвсем.Имам пра пра баба румънка,от там ми е горещата кръв, омесено с балканджииски темперамент и съм се появила аз Mr. GreenДа не забравя да добавя имам и добър търг.вид Sunglasses

# 19
  • Мнения: 258
И по майчина   и по бащина линия-  маке

# 20
  • Мнения: 236
мешана съм българо-полякиня

# 21
  • Мнения: 2 022
Аз съм почти "Балканска федерация". Имам македонска, сръбска, гръцка, еврейска и българска кръв. Как ви се струва, а?

# 22
  • Мнения: 75
Нали сме на кръстопът-всеки минаващ хвърля семето и продължава
Тъй,че отдавна няма чистокръвни
Но мелезите са много устойчиви Wink

# 23
  • Мнения: 3 674
ОХххх.....не знам.Много прераждания...много не6то. Crazy Кой знае каква съм била преди??... Sick

# 24
  • София, център
  • Мнения: 3 455
До пра-пра коляно и по двете линии знам че сме чистокръвни, по назад какво е ставало - не съм наясно.

Но няма начин да няма някъде примес.

# 25
  • Мнения: 534
Само българи ли са Ви дедите?
Знаете ли си родословното дърво? Аз не съм чистокръвен, смес съм.
Аз да не съм кобилка бе чадо?! Mr. Green
Иначе съм чистокръвна,може да дойдеш да ми видиш венците  Joy и родословното дърво 

# 26
  • Мнения: 721
Смес съм и то яка Mr. Green

# 27
  • Мнения: 2 495
Казвала съм доста пъти, че имам гръцки жилки.На баба ми незнам си коя прабаба била гъркиня.Аз се чудя откъде съм толкова страстна и божествена Mr. Green

# 28
  • Мнения: 17 546
На моето семейство аз съм половината от началото на родословието(другата половина е съпругът ми). За по-назад нямаме сведения нито аз нито мъж ми, но аз като си гледам темперамента и чертите (макар,че съм бяла като сняг) няма начин родната ми майка да не е съгрешила с някой студент от братска Куба  Mr. Green

# 29
  • Мнения: 7 723
Чиста порода- от всички страни   bowuu

Общи условия

Активация на акаунт