Мнения за частната кухня "Хер Бебе"?

  • 10 999
  • 34
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 749
Цитат на: annivo

За съжаление няма да може да се видим днес,тъй като Дили е болничка от понеделник и си седим в къщи yu5  Sad
Но като оздравее ще излезем  bye


Желая бързо оздравяване на малката Дили и скоро да се видим в парка, мечето Тео чака да се запознаят Grinning

# 16
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Тия пък какво име са измислили "Хер бебе", на руски "хер" е "х*й", сорри...ама не се сдържах!  Simple Smile

# 17
  • Мнения: 272
Цитат на: PrincesaDundesa
Един път имаше кюфтенца и пак им звъняхме по телефона.Бяха доста пикантни-яко се подлютих Sad Оказа се,че не само купуват готова кайма,ами направо-готови кюфтета #2gunfire


 #Shocked  #Shocked   #Shocked
Държавната кухня,която аз използвах преди време за сина ми предлагаха само манджички ,супички и кремчета и нямаше такива сухоежбини като кюфтета.Чудя се как бих нахранила бебето си с кюфте newsm78 ,а да не говорим,че е люто #Cussing out Имах друга представа за детска кухня #Puppy dog
А ти в този район ли живееш?Питам защото споменаваш,че си се прехвърлила към друга д.кухня към детска градина.

# 18
  • Мнения: 272
Цитат на: anicat
Цитат на: annivo

За съжаление няма да може да се видим днес,тъй като Дили е болничка от понеделник и си седим в къщи yu5  Sad
Но като оздравее ще излезем  bye


Желая бързо оздравяване на малката Дили и скоро да се видим в парка, мечето Тео чака да се запознаят Grinning


ООО ,ще се запознаят и още как
 newsm46

# 19
  • Мнения: 272
Цитат на: Kissa
Тия пък какво име са измислили "Хер бебе", на руски "хер" е "х*й", сорри...ама не се сдържах!  Simple Smile

 #Crazy

# 20
  • Мнения: 2 529
Цитат на: Kissa
Тия пък какво име са измислили "Хер бебе", на руски "хер" е "х*й", сорри...ама не се сдържах!  Simple Smile


В случая "Хер" идва от немското "Herr", което означава "господин " / "господар" или става "Господин Бебе" Wink

# 21
  • Мнения: 1 214
Живея в Слатина и взимах храна от детска градина Слънчево детство.То и там имаше понякога кюфтенца,но пък не бяха нервозни #Cussing out Слагаха много повече храна-около 250 гр. и храната беше много по-евтина. Бурканите са 4 и не са от Ганчевите,а от 370-милилитровите.
Като ходим лятото при мама във Варна, много се кефя,че там на всякъде има детски кухни и са страхотни.Не искат документи,няма чакане за записване,купоните се купуват всяка седмица-за 5 или 7 дни,чисто е и разнообразно.Защо и в София няма такива кухни още не мога да си обясня???

# 22
  • Мнения: 272
Цитат на: PrincesaDundesa
 Защо и в София няма такива кухни още не мога да си обясня???

  33uu   33uu   33uu
И аз това се чудя.Как може за район Оборище да няма детски кухни(държавни)
Като спомена,че взимаш от детска градина и си помислих ,че си от този район и че изниква друг вариант за нас,а то какво било #Puppy dog Е хубаво е ,че вие сте имали избор Simple Smile

# 23
  • Мнения: 1 214
А там на ул.Мърфи нали има детска градина ,до консерваторията!Защо не питаш дали дават и храна?

# 24
  • Мнения: 781
Цитат на: PrincesaDundesa
Живея в Слатина и взимах храна от детска градина Слънчево детство.То и там имаше понякога кюфтенца,но пък не бяха нервозни #Cussing out Слагаха много повече храна-около 250 гр. и храната беше много по-евтина. Бурканите са 4 и не са от Ганчевите,а от 370-милилитровите.
Като ходим лятото при мама във Варна, много се кефя,че там на всякъде има детски кухни и са страхотни.Не искат документи,няма чакане за записване,купоните се купуват всяка седмица-за 5 или 7 дни,чисто е и разнообразно.Защо и в София няма такива кухни още не мога да си обясня???


Къде се намира тази градина прощавай? На нас ни е много рано де, но живея в Редута от скоро и се зачудих Thinking

# 25
  • Мнения: 272
Цитат на: PrincesaDundesa
А там на ул.Мърфи нали има детска градина ,до консерваторията!Защо не питаш дали дават и храна?

Питах една мама,чието дете ходи там на детска градина и тя ми каза,че няма.Иначе щеше да е добре да има,защото е близо до нас.Но ще взема лично да отида  и да попитам. Wink

# 26
  • Мнения: 967
Аз малко встрани от темата, ама като чета всики тези негативни разкази за детските кухни се чудя защо не приготвяте храната на децата си сами  Thinking Със съвременните кухненски уреди отнема по-малко от 30 минути и сте сигурни, че всичко е прясно, чисто и изрядно. Аз лично се отказах от детската кухня като алтернатива,ами правя всичко в микровълновата и после пасирам с блендера - става за нула време. И аз и бебо сме доволни  Wink Сама приготвям пюрета и каши. Кремчета не давам, щото не са здравословни, а след няколко месеца живот и здраве смятам да минем на обща храна - вкъщи готвим и без това без тлъстини, пържене и запръжки, та само да въведа още някои храни и ще пасирам от семейната гозба  Grinning

# 27
  • Мнения: 1 517
Цитат на: Nellie
Аз малко встрани от темата, ама като чета всики тези негативни разкази за детските кухни се чудя защо не приготвяте храната на децата си сами  Thinking

Лично аз се затруднявам всеки ден да измислям разнообразна храна за бебка, различни меса, риба, зеленчуци... То сега няма и много зеленчуци, де. Пък за нас не винаги готвя варени неща, а и пържени, правя и запръжки на ястията и не винаги са подходящи за нея. Затова мисля след някой друг месец, като стане поне на годинка, да я пробвам и аз на кухня (макар че за карловската съм чувала не много ласкави отзиви), пък ако не ни хареса - нямам избор, и аз ще готвя...  Neutral Face

# 28
  • София
  • Мнения: 749
Ох, и аз не мога да си представя всеки ден да измислям различни ястия Sad  Затова съм се устремила към детските кухни. Оказа се, че има още една кухня в района, Оборище, държавна при това. Намира се на ул. Тича 6, близо до Семинарията. Едвам я открих, защото няма ни табела, ни нищо, много странна работа. Днес следобед я посетих, но работели до обяд, та нищо не разбрах  за условията.

# 29
Цитат на: ralitza03
Цитат на: PrincesaDundesa
Живея в Слатина и взимах храна от детска градина Слънчево детство.То и там имаше понякога кюфтенца,но пък не бяха нервозни #Cussing out Слагаха много повече храна-около 250 гр. и храната беше много по-евтина. Бурканите са 4 и не са от Ганчевите,а от 370-милилитровите.
Като ходим лятото при мама във Варна, много се кефя,че там на всякъде има детски кухни и са страхотни.Не искат документи,няма чакане за записване,купоните се купуват всяка седмица-за 5 или 7 дни,чисто е и разнообразно.Защо и в София няма такива кухни още не мога да си обясня???


Къде се намира тази градина прощавай? На нас ни е много рано де, но живея в Редута от скоро и се зачудих Thinking


Щом живееш в Редута ,за теб ще е по-удобно да взимаш храна от детската градина на Коперник-за там са страхонти суперлативите и за храната ,и за градината и яслата.Аз ако живеех по-наблизо щях със сигурност да използвам техните услуги Grinning Има обаче една много важна подробност:чака се месеци наред.Така,че не губи време, а още утре отивай да запишеш малкият човек newsm10 ,за да има когато му дойде времето разнообразна и вкусна храна!

Общи условия

Активация на акаунт