Какво не миете в миялната?

  • 4 192
  • 52
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 4 300
Дървена дъска- откак една се разпадна на 3 парчета. След това си купих 3 пластмасови от ТСМ и съм доволна и щастлива.
Едно метално ренде, защото ръждясва. Но него и без това го ползвам веднъж на 3 месеца.
И едни чаши с много красиви рисунки- сребристо и керемидено, защото са скъпи и ми се струва че ще ги съсипя. Те също се ползват рядко обаче.
А по повод измиването на картинките- преди година имаше някаква промоция на Активия и даваха едни зелени чаши с надпис. За няма и 2 месеца надписа изчезна и сега си имаме едноцветни зелени чаши. Не ми пречи обаче, чашите са си удобни, а и така не изглеждат зле. Идеални за сутрешно кафе.

# 16
  • Мнения: 386
Мия всичко!!!!!!!!!!

# 17
  • София
  • Мнения: 18 679
Хм, това което казвате за тефлона хич не ми харесва...За какво ми е миялна, ако ще си мия тавите и тиганите на ръка? Ясно е, че тефлонът се мие лесно, но все пак...

# 18
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
Белинда, зависи от марката може би. Аз мия грил-тигана и нищо му няма. Тиган и тави тефлонови нямам. Но смятам скоро да си купя тиган и изрично ще гледам да е отбелязано, че става за миялна.

# 19
  • София
  • Мнения: 7 798
Белинда, зависи от марката може би. Аз мия грил-тигана и нищо му няма. Тиган и тави тефлонови нямам. Но смятам скоро да си купя тиган и изрично ще гледам да е отбелязано, че става за миялна.

Джемма , а каква марка са твоя грил- тиган ? 

# 20
  • Мнения: 8 999
Абсолютно всичко, което принципно подлежи на миене. Дори гърнетата на децата съм мила, пластмасови играчки, столчета, легени, топки, всичката кухненска посуда, вази, сапунерката, сушилката за съдове, скарата от фурната, филтъра на абсорбатора, свещници, порцеланови фигурки ..... Сигурно пропускам 100 - 200 други неща. Което не оцелее - в боклука! На принципа на естествения подбор. Същото важи и за дрехите в пералнята /само палта и костюми не пера там/

# 21
  • Мнения: 8 999
А, пардон, сега видях, че въпросът е "КАКВО НЕ МИЯ" - не мия ел. уреди и неща, които пера в пералнята.

# 22
  • Мнения: 2 631
baibibiPeace!
 Joy
Отцедникът за чинии и аз мислех, да го мушкам в съдомиялнята.
Я, кажи гумени бебешки играчки мила ли си, че ми е такава муха в главата!? Mr. Green

# 23
  • Мнения: 8 999
baibibiPeace!
 Joy
Отцедникът за чинии и аз мислех, да го мушкам в съдомиялнята.
Я, кажи гумени бебешки играчки мила ли си, че ми е такава муха в главата!? Mr. Green

Мия! Може малко да се окърти цвета, но все пак е гумена играчка - не е вечна! И ако има цвъркащо устройство, го "демонтирам" и преди пак да го нанижа, старателно изстисквам водата и оставям да изсъхне добре, защото иначе хваща мухъл.

# 24
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
не мия ел. уреди и неща, които пера в пералнята.

 Peace

# 25
  • Мнения: 8 999
А, сега се сетих да добавя, че моя приятелка мие плодове и зеленчуци на програмата за изплакване със студена вода. Аз още не съм пробвала, защото все забравям за тази опция.

# 26
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
И аз съм чувала от моя близка за миене на домати в съдомиялната по този начин, ама си мислех, че е майтап. Сбъркала съм  Simple Smile
Защо пък не?

# 27
  • Балчик
  • Мнения: 9 220
 Joy Не бях чувала за това, ще се пробва в най-скоро време. Grinning

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 16:16 от Джемма

# 28
  • Мнения: 2 631
Ха, плодове и зеленчуци! Joy
Не се бях сещала за това! hahaha

Май изместихме темата... Laughing

# 29
  • Мнения: 3 880
Това за зеленчуците съм го чувала, но ми се струва малко безсмислено newsm78 Освен ако не става въпрос за големи количества зелечуци....
Поне у дума не би било практично. За 5 домата и една краставица да пускам цяла машина и да я чакам после 15 мин да ги измие........ незнам.

Общи условия

Активация на акаунт