РусИИИееееее

  • 11 341
  • 279
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2
Ми то Плевен ей къде е Simple Smile. Колкото за среща-аз нямам проблем,само трябва да ми се обяснява мястото ако не го знам.Так,чеееее..  bouquet Давайте,дано аз да ви стимулирам. Heart Eyes

# 16
  • Русе
  • Мнения: 1 155
Честита ви нова тема.
Купихме обувки от Слънчо - 15 лв и стотинки - сини...  Tired
Купихме му и една пластмасова люлка и онуй диване не ще да седи  нея  Close Слагаме го, хили се като ряпа и на 3-тата минута писва, ама така писва, все едно бодили има на седалката  ooooh! Ще се изям от яд... дали ще свикне  newsm78

# 17
  • Мнения: 155
Ми и аз. Embarassed
Благодаря за поканите ви,ама аз и да изляза няма как да ви позная.  newsm78 Иначе и вчера бях на лайното на кафе,а туй пък дето е срещу пощата така и не ми стана ясно кое е.  #Crazy Сори,ама нали още се мотам и много неща не знам как си ги наричате за кратко.Даже и за туй лайно много се чудех! Thinking
Колкото за магазините-всичко ме интересува,защото още месец и трябва полека да почне пазара.Та поне да съм наясно как стоят нещата тук.Моя хич го няма по тия магазини (той по никакви го няма де). Joy

Като застанеш с гръб към Пощата има една будка в ляво, в която продават кроасани, кафета, сокчета, сладки неща и темподобни. Това е ПАПАТО.   bouquet
 

# 18
  • Мнения: 5 299
Новата работа е супер. За 1 седмица вече имам известен брой клиентки Flutter Само вторника ми беше празен. Освен това нали съм във фризьорски салон, всеки ден съм с прическа Flutter Flutter Flutter Не мога да се нарадвам.

# 19
  • Мнения: 946
Деб и мойто е същото първо се радваше на люлката ,но сегааа  Cry  блъска иска да слиза ooooh!
abi7v то виж  и като ни скиваш веднага свирваш няма да се притесняваш
http://www.snimka.bg/album.php?album_id=110804&photo=15

# 20
Здравейте мами от Русе!
Аз също съм от Русе ,но от 6г.живея в София,ще ми е приятно да се запознаем тъй като лятото ще прекарваме в Русе на гости при баба Simple Smile

# 21
  • Мнения: 3 214
И аз да се запиша в новата тема. За срещите - малко по-експедитивно, че от утре май дават дъждове  ooooh!

# 22
  • Мнения: 275
айде аз да ви кажа нещо интересно от речника на моята дъщеря Simple Smile) Всъбота ги отавих с баща й, а аз отидох да пазарувам. Прибирам се и Йоанка ми вика "мамо, аз съм гей!" Питах баща й какво са гледали, докато ме няма, а той каза, че нищо не са гледали. И я питам къде г чу това, кой го каза, а тя "мамо, зайо каза аз съм гей"
Много се озадачих кое е това зайче-гей .......
По-късно пускаме Мечо Пух (имаме 2 серийки, които знаем наизуст) И там на Зайо му правят априлки номер и слага един голям морков-балон в в градината му. Зайко като го вижда и вика "аз съм гений". Моята дъщеря щастлива ми вика "мамо, ето зайчето каза аз съм гей!" Толкова щастлива беше ... И аз бях щщастлива, защо разбрах какво означава "гей"  hahaha
Дано съм ви развеселила, защото на мен ми беше много весело като разбрах какво е "гей" Опитвам се да я уча да казва "гений", но тя пак си казва "гей"  Whistling
Това е!
Айде лека седмица от нас. Ние в сряда сме на училище/работа и аз чакам с нетърпение това. Въпреки, че на Йоанка май й хареса у нас .... Като я питам, ще ходим ли на училище, тя все "после ще ходим, сега няма"  newsm78

# 23
  • Мнения: 4 406
и аз да кажа на какво се смях- сестра ми идва на гости... мъжът ми учи хлапето на роднински връзки- "леля е сестра на мама. на тати леля ти му е балдъза... "
малкия отива при леля си и вика "Лельо, ти си на тати  два гъза " Joy Joy

# 24
  • Русе
  • Мнения: 278
и аз да кажа на какво се смях- сестра ми идва на гости... мъжът ми учи хлапето на роднински връзки- "леля е сестра на мама. на тати леля ти му е балдъза... "
малкия отива при леля си и вика "Лельо, ти си на тати  два гъза " Joy Joy
smile3532 smile3532 rotfImao rotfImbo
benip  и твоята щерка не лъже  Joy
Аз уча малкото да каже Мамо. Стоя срещу нея и и казвам МАМА, а тя Татиии smile3516

# 25
  • Мнения: 275
и аз да кажа на какво се смях- сестра ми идва на гости... мъжът ми учи хлапето на роднински връзки- "леля е сестра на мама. на тати леля ти му е балдъза... "
малкия отива при леля си и вика "Лельо, ти си на тати  два гъза " Joy Joy
smile3532 smile3532 rotfImao rotfImbo
benip  и твоята щерка не лъже  Joy
Аз уча малкото да каже Мамо. Стоя срещу нея и и казвам МАМА, а тя Татиии smile3516
Като проговаряхме и ние бяхме така - само тати ! Naughty

# 26
  • Мнения: 14 133
и аз да кажа на какво се смях- сестра ми идва на гости... мъжът ми учи хлапето на роднински връзки- "леля е сестра на мама. на тати леля ти му е балдъза... "
малкия отива при леля си и вика "Лельо, ти си на тати  два гъза " Joy Joy
Joy Joy Joy Joy Joy

# 27
  • Мнения: 2
Нагледах се на снимки на сладки и хубави бебета и дечица! baby_neutral Остана сега и да ви разпозная по улиците!Ама като се знам какъв съм заплес по физиономиите......Така,че ако има някъде среща,аз ще се включа.Иначе съм с едни широки дънки бежаво яке,като видите такова заплеснато да се мота #Crazy - може и да съм аз. bowuu

# 28
  • Русе
  • Мнения: 659
Много са сладки малките докато се оринтират кой какъв им е. Да споделя и моя опит. Тъкмо бяхе научили Рая кой е мама и кой тате, когато баща й излезе в отпуска за няколко дни и оттогава тя започна да му вика: "Мама". Бяхме в един магазин двете и баща й дойде да ни вземе и тя хукна към него и започна да му вика: "Мамо, мамо..." всички се скъсаха от смях там.  Joy Това продължи няколко дни, докато му свърши отпуската, не знам с какво го свързва, може би който е вкъщи при нея, е мама Grinning

# 29
  • Мнения: 952
и аз да кажа на какво се смях- сестра ми идва на гости... мъжът ми учи хлапето на роднински връзки- "леля е сестра на мама. на тати леля ти му е балдъза... "
малкия отива при леля си и вика "Лельо, ти си на тати  два гъза " Joy Joy
е Коцето направо ме разби,пак че няма никой в къщи да ме чуе как се хиля сама на компа hahaha hahaha hahaha

Общи условия

Активация на акаунт