Бясна съм на свеки

  • 3 979
  • 47
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 473
Ти явно много й се връзваш на твойта свекърва! Моята е същия мрънкалник, все за нещо мрънка и е супер нетактична, несъобразителна, говори глупости както й дойде на ума без изобщо, ама изобщо да мисли. Супер негативна и проста жена. Аз такова чудо не бях виждала, макар че вече съм на 30. Обаче тя си говори, аз си правя каквото си искам и само я режа като прекали. Мъжът ми ме защитава за всичко и й е казал, че каквото и да направя ще е на моя страна. Не й обръщай внимание. Гледай си живота, тя да си мрънка. Те мрънкалниците са енергийни вампири. Ако не е за едно ще мрънка за друго само и само да те дразни. Научи се да си пускаш покрай ушите каквото и да ти каже. И се радвай, че не живее при вас. Има господ за теб! Аз си мисля, че и мен ме обича господ, че са отделно свекъра и свекървата. Ако бяхме заедно досега да сме се сбили вече 10 пъти.

# 31
  • Мнения: 17 546
Какво да ти кажа... и при нас беше така някога! Те деца не са гледали, нито майка ми, нито свекърва ми, (по ред причини които съм обяснила на друго място) но все ни ръчкаха да имаме второ дете. Все едно това е някаква играчка, дето може да си поиграеш с нея и като ти омръзне да се откажеш. Но те така са научени, в техните представи средностатистическото семейство трябва да има поне две деца! Отвратително беше! Но ние така или иначе бяхме решили. Това, че вместо второ се оказаха две втори им дойде като студен душ и познай! - никоя от двете не си мръдна пръста да помага! Думите им бяха, че децата са си наши, като сме решили да ги раждаме да си ги гледаме... Нямам думи! А сега като пораснаха хлапетата, реват да дундуркам тях! От които нищо добро не съм видяла... Затвори устата на всички, които си позволяват да те питат за второ дете и си подреждайте живота сами с мъжо, като  и той се вземе в ръце и тури на място скъпата си майка! Аз, ако е рекъл Господ, три пъти ще съм свекърва и съм се зарекла да не повтарям грешките на моята свекърва никога (както и тези на майка си спрямо моите деца, но това по друг повод)! Успех ти пожелавам! Hug

# 32
  • Средната земя
  • Мнения: 371
Отвратно племе са т'ва свекървите! Направо и тегли една, ама в лицето. Иначе няма да те остави на мира.Както се чувстваш, така й го кажи. Аз мойта я търпях известно време с нейните номера и накрая полудях. Три пъти ми се извини. Не съм сигурна докога ще й държи влага обаче. Та моят съвет е право Куме в очи! Мъжо хич не го занимавай. Успех в борбата с вредителите  bash

# 33
  • Мнения: 386
Аз съм си мислела,боже и аз ще съм свекърва някога,живи и здрави и аз ли ще съм такава гад,незнам.Аз немога да ги разбера тези животинки,та на тях това ли им прай удоволсвие,да тормозят снахите си и по този начин и собсвеното си дете,незнам.И все си викам,няма да й се нервирам вече,та да не живея за нея,а пък и не си струва , но уви то не става.
Мъжо е говорил с нея,пък ще видим резултатът.

# 34
  • Мнения: 1 418
Уф,много се абиш за глупости.
Просто не и обръщай внимание.

# 35
  • Мнения: 1 858

"който иска повече деца да си ги ражда"



Много добре казано.

# 36
  • Мнения: 473
Исках друго да ти кажа да се посмееш малко. Навремето баба ми обяснявала на вуйчо ми /на нейния син/ как внучетата /аз, първия ми братовчед и брат ми/ й били ама толкова мили, ама толкова много ни обичала и треперела над нас, че нямам думи. То си беше така де, наистина. Но той й отговорил: "Дърто, ти си гледай твойте! Нашите има кой да ги мисли!" Той малко хулиган си падаше, та и езика му беше много пиперлив, ама я слагаше на място. Та и ти можеш да й кажеш на твойта "маминка" че твойте деца има кой да ги мисли. Свекърва ти да си гледа нейното.

# 37
  • Мнения: 386
Исках друго да ти кажа да се посмееш малко. Навремето баба ми обяснявала на вуйчо ми /на нейния син/ как внучетата /аз, първия ми братовчед и брат ми/ й били ама толкова мили, ама толкова много ни обичала и треперела над нас, че нямам думи. То си беше така де, наистина. Но той й отговорил: "Дърто, ти си гледай твойте! Нашите има кой да ги мисли!" Той малко хулиган си падаше, та и езика му беше много пиперлив, ама я слагаше на място. Та и ти можеш да й кажеш на твойта "маминка" че твойте деца има кой да ги мисли. Свекърва ти да си гледа нейното.


 Peace хареса ми.

# 38
  • Мнения: 332
Аз съм бясна на мойта, защото я хванах, че използва на мъжа ми самобръсначката, а преди време и вдигнах скандал за същото, но ставаше въпрос за моята  #2gunfire SickИначе има претенции за голяма чисница (не че пипва нещо), ама ако я видите една префинена мамицата и  #2gunfire

# 39
  • Мнения: 3 453
Кажи й направо-явно не се усеща! #Cussing out
Много неприятна работа,защо толкова държи да има второ внуче,пък и такава конспирация-да кара детето да подмята научени от нея фрази. Rolling Eyes

Това е,постави я на мястото и! Peace

# 40
  • Варна
  • Мнения: 10 790
Има прости хора, айде, "простовати" да ги наречем, че "прости" звучи грубичко.

Навремето, когато още нямахме дете, бяхме при свеки на гости и лелята на мъжа ми ме попита кога ще имаме дете. Простотия! Просто хората не се усещат, че задават неудобни въпроси.  ooooh!

Аз тогава й отговорих нещо от сорта на "когато Господ ни даде", а тя се смути (сигурно си помисли, че правим опити и не се получава).  Mr. Green

# 41
моята тактика е винаги се съгласявам с нея но на практика правя каквото аз намеря за добре. Резултата е поразителен.

# 42
  • София
  • Мнения: 1 424
може и да и кажеш като иска толкова бебе, да вземе да си роди тя едно #Silly

# 43
  • Мнения: 11 004
Навремето, когато още нямахме дете, бяхме при свеки на гости и лелята на мъжа ми ме попита кога ще имаме дете...

А вуйната на мъжа ми всеки път ни пита кога ще се женим. Sick

# 44
  • Мнения: 4 916
моята тактика е винаги се съгласявам с нея но на практика правя каквото аз намеря за добре. Резултата е поразителен.

 Joy

Общи условия

Активация на акаунт