Носите ли козметика в чантичката си!

  • 3 580
  • 117
  •   1
Отговори
# 75
  • Ямбол
  • Мнения: 1 092
Само гланц за устни нося.   Kiss

# 76
  • Мнения: 2 926
Нося всичко.

# 77
  • Мнения: 7 186
Нося. Не всичко, разбира се, имам си несесерче, където си прибирам необходимите неща и си ми стои в чантата. Ако излизам без дамската чанта, с количката примерно или на фитнес, нося само огледалце и балсам за устни или гланц.

# 78
  • Мнения: 287
зависи от размера на чантата, с която излизам. Ако е голяма - слагам вътре козметичния ми сет, ако е малка - само огледалце , сенки и глос.

# 79
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Нося. Не всичко, разбира се, имам си несесерче, където си прибирам необходимите неща и си ми стои в чантата. Ако излизам без дамската чанта, с количката примерно или на фитнес, нося само огледалце и балсам за устни или гланц.

Същата съм, но даже без огледалце- тотално съм се специализирала вече.  Blush

# 80
  • Стара Загора
  • Мнения: 184
Нося я, цялата козметична чантичка, с всичките й екстри. Но самата моя голяма кожена чанта нося на път или за дълго време. До магазина и до парка не ги нося  Simple Smile
Peace

# 81
  • Мнения: 4 358
Декоративна козметика почти не ползвам, т.е. не нося.
Нося винаги крем за ръце и поне един балсам за устни.

# 82
 Simple SmileВинаги - независимо дали отивам на работа или излизам някъде - на заведение, например... Изключение правя единствено когато излизаме до детската площадка, до магазина или някъде наблизо из квартала Embarassed

# 83
  • София
  • Мнения: 4 294
ДА винаги:peace:
Червило, молив, спирала, крем, дезодорант ......... Wink

# 84
  • Мнения: 393
  Имам афинитет към гримирането ... не излизам без да съм гримирана !
 Дали ще е лек едва незабележим грим или нещо по така рядко нося повече от едно червило с мен !
Достатъчно добре се гримирам , за да ми издържи грима поне 7 - 8 часа .
Налага се да освежавам само червилото .
Никога не нанасям още грим върху вече сложен такъв .
Само , когато ходя на дискотека или някъде където наистина искам да изглеждам перфектно за всеки случай си нося с мен чантичка с нещата , които съм ползвала за грима преди да изляза .
В чантата задължително имам мокри кърпички - не се знае кога ще се разплаче човек и всичко ще се стече на вади или кога нещо ще се размаже .  Joy

# 85
  • София
  • Мнения: 6 205
В чантата ми постоянно си живеят гланц за устни 2-3 вида, молив за очи, огледалце и парфюм  Simple Smile

# 86
  • Пловдив
  • Мнения: 1 048
 Винаги в чантата ми се намира и несесера с гримовете - за всеки случай!

# 87
  • Мнения: 510
Не нося. Много рядко се случва да взема гланц за устни или червило и спирала.

# 88
  • София
  • Мнения: 7 097
Не  Naughty
Най-много някое червило да ми се намира, но не си го освежавам - както се нацапотя сутринта на излизане, така карам целия ден.

# 89
  • Мнения: 1 045
Някак си ми е странно да си взема всичката козметика в чантата и най-вече крем за лице  Rolling Eyes
Аааа...слънцезащитният крем ми е в мини опковка-травъл сет,как без него...поне 2 пъти на ден си слагам от него..
Слънцезащитен да ама дневния крем не бих помъкнала в никой случай -освен ако не отивам на почивка   Grinning

Общи условия

Активация на акаунт