малко ми е неудобно ама...изпускам по-малко урина,нормално ли е

  • 3 819
  • 25
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 27 524
сега говорих с майка ми и тя ми каза,че и тя е така,даже сега като се закашля а е на 45год,дали не е нещо по наследство newsm78

Да, така става при слаб перинеум и при неправене на упражнения. Повечето жени, които се изпускат по време на бременността продължават да се изпускат цял живот след раждането. Затова казвах, че не е нормално. И майка ми е така, и свекърва ми. Не, не е по наследство!

# 16
  • Мнения: 374
И аз бях така, само че след като родих през първите няколко седмици. Доста се бях поизплашила и започнах да правя такива упражнения. Не знам дали е от тях, но вече го няма този проблем.

# 17
  • Мнения: 1 440
Случи ми се само веднъж, но определено беше мноог странно и неприятно...само че е бсолютно нормално в това състояние

# 18
  • София
  • Мнения: 1 248
Мисля, че нямаш повод за притеснение
Peace

# 19
  • Мнения: 3 089
това е проблем и на много не-раждали или поне не-вагинално раждали и не-бременни жени.  знам, че е обичайно състояние по време на бременност. което обаче не го прави нормално. опитай със съветите на блонди  Peace

# 20
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Съвсем нормално е и на мен ми се е случвало към края на бремеността

# 21
  • Мнения: 1 174
Хм, а може би е добре да се замислиш и за типа на раждането, което планираш?...
защо newsm78

И аз това се чудя. Shocked

Бях предупредена, че е възможно изпускането на урина по време  на бременността от не една и две мои приятелки, но ми се случи само веднъж при кихане и не се повтори.Приех го за нормално.

# 22
  • Мнения: 2 039
Абсолютно!Въобще не се шашкай.И аз го правех особено в края на бременността Blush
И аз  Embarassed Blush

# 23
  • Мнения: 151
Това си е абсолютно нармално.В книгата която четях имах предупреждение,че това може би ще ми се случи,но е напълно НОРМАЛНО и след като родявсичко ще си бъде постарому.Така и стана.Тъй че СПОКОPeace

# 24
  • Мнения: 5 026
Да,нормално е! И на мен ми се е случвало-неприятно е, но бебе притиска пикочния мехур и така....

# 25
  • В Сънландия
  • Мнения: 1 445
Нормално е и не се притеснявайте.Аз се справих с това, като постоянно си ходех с дамски превръзки, след 8мия месец.Все пак бебчо "седи" точно върху пикочният мехур.

Общи условия

Активация на акаунт