Не разрешава да го подстригваме ...

  • 1 675
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 111
 И малкият ми е проблемен с подстригването, и то много.Но открих начина-докато го къпя във ваничката.Пускам във водата играчки и така.Но последния път не искаше даже и да го къпя, та се наложи да дойде на помощ батко му, и двамата вътре, целите в косми, но стана работата. Laughing

# 16
  • Мнения: 14 133
И Сашо до скоро много плачеше, докато го подстригват, но последният път нямаше никакъв проблем. Всичко с времето си!!!

# 17
  • Мнения: 8 999
И моят син е дългокос. И е толкова влюбен в косата си, че винаги има драма, когато реша поне малко да му подкъся къдриците. Не си ги дава и плаче за тях, въпреки че вече е почти на 6 г. Харесва си се с дългата коса и не виждам нищо лошо да развява буйна грива. Преди да се навие поне да резна бритона, му връзвах "кукуригу", но не стърчащо, а в средата на тила. Много се кефи като го бъркат с момиче, нищо не отговаря на любезния чичко/леличка, които ахкат какво хубаво момиченце е, само се подхилква гаднярчето и тръска предизвикателно къдрици. И аз си го харесвам така и не се поддавам на внушения, че момченцата трябва да са късо подстригани. Хубава му е косата и защо да не я показва в целия й блясък? Най-щастлив беше на морето, като се запозна с един спасител, който имаше по-дълга от неговата коса. Сега гоним тази дължина!

# 18
  • Мнения: 2 891
Подстригвам ги с машинка с баща му едновременно. После заедно влизат под душа. Направили сме ритуал Wink

# 19
  • Мнения: 1 877
Боян чак на 2,5 години позволи да го постриже фризьор,а дотогава аз го подстригвах ,докато спеше...

# 20
  • Мнения: 705
преди около година имах същия проблем със симона, с тази разлика че при нея машинка няма как да използвам, фризьорът ми беше задължителен.

намерих един салон в близост до нас, в който момичетата бяха много мили. водих симона поне 3 пъти при тях без изобщо да я карам да сяда на стола - запознава се с момичетата, разглежда, гледа как подстигват други, включително и мен. подаряваха й малки играчки, които аз тайно им давах предварително. на 4-я път сама поиска да седне на стола, но без наметало и оттогава така я подстригваме без никакво мрънкане.  Peace

успех и нас вас  Hug

# 21
  • Мнения: 2 757
Става дума за деца до 2 годинки примерно. На нас за пръв  път ни се наложи да свършим тази работа вчера и беше тотален провал. В момента Давид прилича на зебра защото, рязах на посоки къде ми падне и къде стане. То беше тръшкане, баща му не можа изобщо да го удържи и рев като ще ли го колят. Мислех с машинката да го мина, но той изпадна в истерия от нея и се отказах. А ножица рязах къде успях ама пак се тръшкаше и едва не го заклах. Сега не прилича на човек направо. То е ясно, че ние не сме си като хората и истерясваме за всичко. Искам да знам все пак при др как са нещата, и как си решават проблема тези,които го имат

# 22
  • Мнения: 8 505
Отговорът ми е-трудно.Нищо,че е над 2г,винаги ми е било трудно.
Прегледай и тази тема,може да ти е от помощ.

# 23
  • Мнения: 550
и аз имах същият проблем.До скоро го подстригвах с ножиците само в банята докато си прави вечерната баня.Преди двете  годинки го слагах в  басейн или коритото,давах му нещо да се занимава и действах.Но за моя радост онзи ден ми позволи да го подстрижа в стаята!Явно вече сме пораснали!Успех ти пожелавам!Най- важното е да не го насилваш. newsm10

# 24
  • Мнения: 4 668
reflex ти е дала линк към темата ...
Не знам как да ти помогна , защото имаме същият проблем . Пробвах какво ли не  Sad Изпада в истерия , блъска , тръшка се по пода , дърпа се ...не знам  Confused
А има доста коса и трябва да се подстриже поне малко .

Опитах и във ваната , правихме се , че подстригвам баща му ...да , ама не . Не разрешава и това е .
Като беше по -малък го водих два пъти на фризъор - мина леко . На третият път изпадна в истерия , а сега като минем покрай фризъорският салон почва да се дърпа , да си влачи краката или директно ляга на земята  Sick

Просто децата ни са много инатливи и бесни и не могат да помогнат стандартните методи  Simple Smile

# 25
  • Бургас
  • Мнения: 10 821
Аз съм мама на момиченце,но на 2 пъти и подрязвам връхчетата докато гледа реклами.За 2-3 рекламни паузи сме готови.

# 26
и при нас беше същото когато Деси беше малка.

# 27
  • София
  • Мнения: 7 242
Подстригвах я във ваната - докато си играеше и се плацикаше, аз спокойно си решех и режех мократа косица почти без да забележе.

# 28
  • Мнения: 3 367
водя ги на фризьор,след няколко мои неуспешни опита
държат се чудесно, и на хора приличат

# 29
  • Мнения: 819
Доста трудно,ама в последно време се пооправят нещата

Общи условия

Активация на акаунт