А ако "трябва"

  • 4 520
  • 91
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 3 423
Лиска , те и жените топват каквото могат , не ги жали ... Wink

Да, ама все едни щипани госпожици,
все едни девствени пояси се мятат...
Чак не мога да повярвам, че бардакът
е в ремонт, ревизия, що не и за стока.

# 31
  • Мнения: 2 152
А ааа едно е да "топва", а ти да не разбереш или да се съмняваш, съвсем друго е да го знаеш и да го гледаш как я целува и гали, да има деца от другата жена и да си ги гледате заедно...ебаси мазохизма, аз не мога да го търпя това Sick ooooh!

# 32
  • Мнения: 843
Може да вземе още жена/и само, ако може да отделя на всички от всичко еднакво (еднакво големи къщи, еднакъв брой коли, еднакво количество прекарано време)... Ако успее да покрие изискванията ми - молА, да взима още...

            Ми Бу го е казала точно.  Коранът задължава... .
  Иначе , ако ще е полигамия , предпочитам  точно по Хайлайн - овски  да си спретнем семейства.     Съ-съпруги и съ -съпрузи... всичко се върти около благополучието на семейството и децата.  И материално и любовно.  Но това е фантастика.
             Иначе от казаното  от Бу само ще добавя:
            1. Искам детето ми да има права при наследяване/ ако не е момче/, при положение , че съм първа съпруга.   Това доброволно да се уреди преди смъртта на бащата , иначе аз ще му я причиня, без да искам. Blush
            Смятах да подходя сериозно, но  ме изби на смях.  Извини ме, автора. Далече ми е като разбиране.  но ми е близко като материалност.  

# 33
  • Монреал
  • Мнения: 1 469
Може да вземе още жена/и само, ако може да отделя на всички от всичко еднакво (еднакво големи къщи, еднакъв брой коли, еднакво количество прекарано време)... Ако успее да покрие изискванията ми - молА, да взима още...


Коранът нищо подобно не повелява. Просто го разрешава. А мъжът за да го направи доста условия трябва да изпълни, та по тази причина все по-малко мъже го правят.

 Peace  това, плюс не може да се ожени повторно без съгласието на първата жена. А и това само се е практикувало във времето, когато мъжете са ходели по войни и са били "по-рядко срещани" Mr. Green а е трябвало да се продължи съществуването на човешкия род по някакъв начин. Не че съм за тази практика, но според мен трябва човек да има повече информация по дадена тема преди да се изказва по нея.

# 34
  • Мнения: 25 634
Съгласна, съгласна, даже си го и мечтая!   Praynig
Я да сметнем... една за чистене, една за готвене, една за пране и гладене, една гледа децата, една да ходи след задника му и да гледа кое къде е сложил и после забравил... Сигурно има нужда от още...  newsm78
И аз - за леглото!  Flutter
И да му харча парите!   Money

# 35
  • Мнения: 843
Съгласна, съгласна, даже си го и мечтая!   Praynig
Я да сметнем... една за чистене, една за готвене, една за пране и гладене, една гледа децата, една да ходи след задника му и да гледа кое къде е сложил и после забравил... Сигурно има нужда от още...  newsm78
И аз - за леглото!  Flutter
И да му харча парите!   Money

  Е,,, тъй де  и аз това думам!!

# 36
  • Мнения: 3 423
И аз - за леглото!  Flutter
И да му харча парите!   Money

Сийоооу, ми ако запецне твойто мъж,
кво ша прайш тогаз, нали трябва поне
малко с готвене да се поразнообразиш.
Или поне с бърсане на прах. То не може
така с тая твоя тясна специализация.

# 37
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Помните ли руския филм "Бялото слънце на пустинята"? Там нашия главен герой нали наследи харем. та жените от харема вървяха по него а той им обясняваше че си има жена в къщи. И една го попита как така има само една жена. Беше нещо такова: "Една готви, една чисти, една децата гледа? Как се справя?" И той тогава каза: "Даа, трудничко й е?" Та от този ъгъл хич не е зле да има още няколко жени в къщи и да си делим домакинската работа. А и мъжа ми като иска още деца няма само мен да тормози.
Но тъй като съм ЕвропеЙка и леглото не искам да деля с никоя мисля да му намеря допълнителна работа и да наема чистачка и готвачка.  ........ Пък аз крак връз крак цял ден ще се разкрасявам за вечерта:)

# 38
  • Мнения: 3 423

А пък в един друг филм, който спечели
преди време Сребърната мечка, мъжът
ходеше по бардаци, за да си не закача
благоверната, да не я хаби с пъшкане.
Турска му работа. Филмът е "Срещу стената".

# 39
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Аз познавам косовар, който си има семейство в Косово и семейство тук. Тукашната жена нямаше нищо против
Познавах още една тройка, която пък си живееше заедно и в сговор - българин с българка и рускиня. Жените се разбираха повече от добре ooooh!
Не е за мен това, тц. Какво ти разрешение да му дам като първа съпруга?! Направо му откъсвам врата.

# 40
  • Мнения: 25 634

Сийоооу, ми ако запецне твойто мъж,
кво ша прайш тогаз, нали трябва поне
малко с готвене да се поразнообразиш.
Или поне с бърсане на прах. То не може
така с тая твоя тясна специализация.

То аз да докопам париците, тогаз недей ме мисли!  smile3508

Вижте какво сега. Както твърдят едни много отговорни другари от стъкмистиката - повече от половината мъже изневеряват. При това положение, я бързо любовницата вкъщи! Ама-ха, няма само аз да подгъзвам, пък за нея букетите и кръчмите!  Crossing Arms
Да се дотътря тук и веднага й връчвам и прането, и гладенето, и чистенето... smile3513 Пък после да видим кой с кого в кревата, а?  Wink Mr. Green

# 41
  • Мнения: 150
Един леко страничен въпрос, ама смятам, че ще допринесе яснота към темата - всички познаваме, знаем и сме чували за българки (и не само, изобщо европейки), омъжени за араби. А някоя арабка, омъжена за европеец има ли? И не ми отговаряйте, че на теория е възможно. Питам има ли...

# 42
  • Мнения: 4 734
Познавам двойка от първия споменат от теб вариант, но за втория идея си нямам... Защо ти се струва невъзможно?

# 43
  • Мнения: 150
Защо ти се струва невъзможно?
Не казвам, че е невъзможно, напротив - на теория е възможно. Замислих се просто и май не си спомням за такъв случай. Реших да попитам има ли такива бракове, някой чувал ли е, виждал ли е...

# 44
  • Мнения: 4 734
Ти би ли се оженил  Laughing за такава жена?
 :oops:Sorry, спя още Rolling Eyes

Последна редакция: пн, 19 мар 2007, 07:26 от Kasidy

Общи условия

Активация на акаунт