печати за нокти

  • 64 162
  • 520
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 92
Цитат
По принцип боички за рисуване се продават в козметичните магазини, аз лично си правя печатите и със обикновен лак. Става даже по хубави отколкото със специалните лакове за рисуване. 

не съм много съгласна, специалните боички са по гъсти и по наситени и с тях става много по добре.... Peace

# 451
  • Бургас
  • Мнения: 5 705
Никой не оспорва качествата на специалните лакове на Конад-тук мисля, че става въпрос за сравнение между обикновени лакове за нокти и лаковете за рисуване и декорация, които се намират по козметиките  Rolling Eyes Имам и от трите вида лакове-на Конад естествено са най-наситени като цветове и най-гъсти и съответно става най-добре с тях( доста бързичко, обаче, се сгъстяват  Tired ), но и с другите два вида пак се получава (зависи все пак от плътността и цвета на лака) доста добре. Едни от най-сполучливите картинки са ми ставали с обикновен лак от 1лв (Golden Rose), а и са ми по-удобни за нанасяне отколкото тези за рисуване с тънките четки  Peace

# 452
  • В приказките.........Пловдив
  • Мнения: 115
Скоро ми подариха комплект за печати на Konad обаче това с печатите не било толкова лесно, колкото си мислех.Нещо не правя както трябва защото когато взимам с печата картинката от шаблона почти винаги не ми се отбелязва цялата.Може ли да ме насочите къде греша.  И още един въпрос ако може след като приключите с шаблона с лакочистител ли го почиствате?

# 453
  • Мнения: 92
Ариел трябва много бързо да лакираш фигурката да махнеш ненужното количество и веднага да щамповаш.... бързина трябва но  с времето ще го оттренираш движението и ще ти се получава, сега не става защото спец. боички съхнат бързо и затова не ти се отпечатват. да аз после ги почиствам с лакочистител.... успех.... Peace

# 454
  • Мнения: 560
айде и аз си поръчах.нямам търпение да дойдат и да видя дали ще се справя.
ето от тук поръчах. http://www.nailart-bg.com/,
знаете ли колко е доставката

# 455
  • Мнения: 77
айде и аз си поръчах.нямам търпение да дойдат и да видя дали ще се справя.
ето от тук поръчах. http://www.nailart-bg.com/,
знаете ли колко е доставката
5лв

# 456
  • Мнения: 158
Вчера си взех от една парфюмерия в Дупница за 3.50 едно  комплект,не е като оригиналните  но определено става newsm10

# 457
  • Мнения: 0
Вчера си взех от една парфюмерия в Дупница за 3.50 едно  комплект,не е като оригиналните  но определено става newsm10
От коя парфюмерия в Дупница? Покажи какви са печатите и резултат.

# 458
  • Мнения: 158
Парфюмерията е на 3-тия етаж на ГУМ(срещу стълбите),а резултат мога да покажа когато се прибера в нас,че тук в работата няма как да стане smile3503
 http://www.nisea-bg.com/i.php/products/view.html?iid=3630&cid= същия като този е

# 459
  • София
  • Мнения: 1 544
Я да побутна малко темичката.. pletka
 

# 460
  • Мнения: 92
Майка Зайка с какво ги прави? Хубави са.... Peace

# 461
  • София
  • Мнения: 1 544
 Rolling Eyes С печати. Ето този. Hug

# 462
  • Мнения: 157
Защо никой не се обосновава в какво точно се изразява разликата между комплектите, за да бъдат окачествени имитациите като "боклук"?


Цитат на: prettymeister в Събота, 29 Ноември 2008, 23:

 Аз имам само от евтините и се справям достс успешно с тях, но сега разгледах шаблоните на Конрад и много картинки ми харесаха. В това е разликата според мен. От евтините не мога да си намеря например с йероглифи, а пък те много ме кефят. Освен това на моя шаблон от общо 8 фигурки 3 не стават изобщо, явно имат фабричен дефект. Другият недостатък на евтините е, че трябва да си купиш цял комплект, за да имаш нова картинка, при това с риска половината от фигурките да не стават. А относно лаковете- при мен се получава най-добре с бял /от комплект за френски маникюр/ и черен. Не ми се дават 10 лв. за специална боичка, а забравих и доставката

# 463
  • София
  • Мнения: 1 544
Много е писано за оргиналните печати на Конад, както и тези, които ги имитират. Ако се поровиш назад в темата, ще видиш, че момичетата споделят, че самите картинки не са с достатъчна дълбочина и не се отпечатват добре. Аз съм позвала само оргиналните и нямам намерение да пробвам други. Всъщност не мога добре да ти разбера въпроса. В цитата който си дала ясно пише, че от 8 картинки стават само 3 и всеки път за реално 3 картинки трябва да си взимаш цял комплект.

# 464
  • Мнения: 92
mynichka Майка Зайка много добре ти е обяснила пък и ти сама си прочела де... Peace

Цитат
Аз съм позвала само оргиналните и нямам намерение да пробвам други.

newsm10

Общи условия

Активация на акаунт