Това е ужасно!

  • 4 201
  • 57
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Лиорена-хайде стига вече заяждане. Какво и е на темата?

ама разбира се, тук е мир, любов, разбирателство, рози, как пък и аз, не ме е срам,:doh: да се заяждам, при положение, че това е нещо абсолютно непознато тук.
и как никой не се беше сетил до момента да се заяде за нещо.
винаги има първи път, пу пу, дано не повлека крак. Blush
посипвам си главата с пепел bye

# 16
  • Мнения: 1 533

Лиорена пак ли си в цикъл?

По-скоро стомашно разстройство smile3507

# 17
Буболинка е права за много неща Rolling Eyes
Шофьорите в днешно време не са толкова съвестни, пият след това карат, без да им мигне окото  Confused Трябва да се замислят особено таксиметровите шофьори на който се доверяват толкова хора да се въздържат от алкохола, но с прости думи нищо няма да стане. Съгласна съм за Господари на ефира, ако излъчат този проблем много хора ще се замислят, а и самите шофьори - да се надяваме Rolling Eyes  

# 18
  • Мнения: 843
    Ами на мен   ТАЗИ тема ми идва  добре. Т.е  че я има.

    Доколкото е добре, че например Кембъла, загина.  Може да е имало траурна тема в КЛЮ-то но не съм я видяла
    Не съм.   Но ми стана безкрайно тежко.   Сбогом КЕМБЪЛ!   Ти беше ПИЧ!!
     Преди малко в новините...  Семейство с 4-годишно дете. + Приятели
     Завчера -  4  деца./ 17-18/. едното бере душа.  
    

         ВСЕКИ пък, когато мъжът ми тръгне с колата / и съм на пъпа на Голям град, дето се вика//, засуквам палчета, та дано се прибере ЖИВ.  Ако кара и детето.. съвсем на молба го удрям.  Да МИ оцелеят.
     Не ме е страх  как кара Той.  Страх ме е какво му иде отреща.., а това никой не знае.

     Да изпозвам темата СБОГОМ КЕМБЪЛ!! Praynig Hug Hug Hug Hug
    
  

# 19
  • Мнения: 1 547
 Sick  И как точно предлагате да се заснеме този случай?  Crazy Колко наивно! "Господари на ефира"!
Това е масово. Факт. Също обаче е факт, че на таксиметровите шофьори им дадоха възможност да изберат по кой закон да плащат данъци. Тъй че = борба с вятърни мелници. На тези няма да им накривите шапките. Няма начин. Особено ако разрешителното им за такси стане пожизнено.

# 20
  • София
  • Мнения: 4 423
Не разбирам, какво общо имат данъците, разрешителните с това, че масово пият на волана, че ни возят пили, че могат да убият децата ни.... Rolling Eyes
Трябва да има начин, не може така, това е страшно и опасно!!!

# 21
  • Мнения: 1 172
Като за начало, когато видите пиян шофьор(не само таксиметров) да се качва в колата си и да отпрашва, подавайте сигнал в полицията. По телефона. Тези обаждания се записват.

# 22
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574

Всеки ден за това се моля. Звъня на мъжа ми дали е пристигнал и вечер чакам със свито сърце докато се прибере. Всеки ден по два пъти минава по цариградско шосе. А като тръгне и в командировка направо полудявам. Той е внимателен шофьор, но тези срещу него не знам какви са.
А и като гледам статистиката най-често виновния шофьор остава жив а невинните до него или на пътя си отиват без време.

# 23
Sick  И как точно предлагате да се заснеме този случай?  Crazy Колко наивно! "Господари на ефира"!
Това е масово. Факт. Също обаче е факт, че на таксиметровите шофьори им дадоха възможност да изберат по кой закон да плащат данъци. Тъй че = борба с вятърни мелници. На тези няма да им накривите шапките. Няма начин. Особено ако разрешителното им за такси стане пожизнено.

Ами стига да има желаещи и да има организация множе и да стане Thinking Peace

# 24
  • Мнения: 5 393
Ако започнат масови обаждания и сигнали за пияни таксиметрови шофьори, КАТ няма да има оправдание за бездействие.Винаги има начин да "накривиш шапката" на някого.

# 25
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Тъй че = борба с вятърни мелници.

да прочета и аз нещо смислено тази вечер.

# 26
  • София
  • Мнения: 2 271
Sick  И как точно предлагате да се заснеме този случай?  Crazy Колко наивно! "Господари на ефира"!
Това е масово. Факт. Също обаче е факт, че на таксиметровите шофьори им дадоха възможност да изберат по кой закон да плащат данъци. Тъй че = борба с вятърни мелници. На тези няма да им накривите шапките. Няма начин. Особено ако разрешителното им за такси стане пожизнено.
По твоята логика никой нищо не може да промени в живота си - седим си в къщи и се възмущаваме наум по време на новините, после си лягаме и заспиваме недоволни и безпомощни...

# 27
  • Мнения: 6 323
Извън темата

хайде сега да се включват патриотките, които празнуват Трети март.

Патриотизмът не е сляпа любов.
Да си патриот, не означава да не виждаш лошото, а да виждаш и цениш хубавото, стойностното и доброто в родната земя и да се опитваш, поне доколкото зависи от теб (най-малкото чрез възпитанието на децата си, собствените си действия и тези на семейството и близките си), да направиш нещата по-добри... поне за мен е така.

И не виждам защо и как може патриотизмът да е повод за разделение, спорове и караници.
С какво пречи? (въпросът е по-скоро реторичен)

......................................................................
Извинявам се за включването извън темата.
Ако е нужно, ще разделя нужните мнения в отделна тема... въпреки че вече не считам, че може да се дискутира нормално, без излишни страсти и нападки, а би ми било интересно.

# 28
  • Мнения: 3 423
Бе какъв патриотизъм ви клати?!
Всичко е въпрос на закони и пари.
И там някъде между паузите - култура.
Няма да я бъде скоро мечтата, няма.

# 29
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
Хубаво е да има идеалисти newsm10 и трябва да има такива, които мислят, че могат да променят нещо. нужно е повече идеалисти да има Peace

Общи условия

Активация на акаунт