Кога за първи път си купихте дрехи за бременни?

  • 11 614
  • 111
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: X
ИВОН,
Казаха че не връщат пари,не повярваха че съм загубила бебето,а дори даже подчертаха че едва ли не те ще претърпят голяма загуба, т.е цели 70 лв.?
Повече никога няма да стъпя в този скапан(меко казано) магазин.

Чудя им се на такива хора как изобщо им върви бизнеса. Вярно е, че магазините за бременни не са толкова много, но все пак има достатъчно конкуренция. Все пак си поискала да замениш стоката... Мерси, че сподели. Аз няма да ходя там. Ако никой не им купува дрехите, ще се научат на обслужване или ще фалират.

# 61
  • Мнения: 351
И аз не съм купувала дрехи за бременни. Просто не успях да се харесам в нито една рокля или гащеризон.
Съветвам те да не бързаш да купуваш дрехи, а да видиш първо с какво темпо ще започнеш да качваш килограми.
Аз качих общо 8 кг и до началото на 7-мия месец коремчето ми беше много малко.
След това си купих 2 панталона с ниска талия и няколко размера по-големи и няколко туники, които да ми покриват корема.

# 62
  • Мнения: 3 456
В петия -един панталон за бременни

# 63
  • София
  • Мнения: 3 271
В 5-6 месец, имах и дрехи, които ми бяха по-широчки и си ги носех тях. После ми порастна корема и нямаше как, купих Confused

# 64
  • Мнения: 8 242
В 3тия си купих едни джинси.. към 5-6 още един панталон и една пола и туй ми бяха бременските покупки  Sunglasses

# 65
  • Мнения: 204
Към края на третия месец си купих джинси за бременни.
А от оикновен магазин си купих един анцунг да го обличам вкъщи и продавачката ме посъветва да му махна ластика и остана само на връзките. Невероятно удобно и практично се оказа. Сега, след като родих, му заших обратно ластика и пак мога да го нося. Simple Smile

# 66
  • Мнения: 724
В началото на 4-ти месец си купих едни джинси  малко по големи за бременни и са ми много удобни.След това в 6-ти месец си купих дънки и мисля с тях да искарам до края.

# 67
  • Мнения: 2 309
Аз си накупих дрехи,почти за всеки период - първо тримесечие,второ и трето!Не бях от този вид бременлинки,които си купуват чували още от началото,та да им става и накрая ooooh!
Първата покупка я направих през 2м.

# 68
  • Мнения: 7 128
Спомням си датата  Thinking
30-ти април.
Това може би се пада в края на третия или началото на 4-тия.

# 69
  • Мнения: 1 461
Аз си купих едни дънки за бременни през 2-ия месец. Размерът им е ХS и ми ставаха но няма да е още дълго. Преди една седмица си купих и един пролетен панталон също за бременни но с малък ластик. Ще го нося докато мога, но за момента не ми стои като торба. Има и малък размер дрехи. Може би просто не си отцелила. На мен проблема ми е че не мога да си харесам пролетни блузки и вече ми се изчерпва асортимента от налични дрехи

# 70
  • Мнения: 2 897
В края на седмия месец си купих гащеризон,преди това не ми се е налагало да си търся дрехи за бременни.Общо взето дрехите ми за бременни се броят на пръстите на едната ми ръка  Simple Smile

# 71
  • София
  • Мнения: 1 424
още през 4 месец някъде, но просто защото надебелях ooooh!
докрая ми ставаха обаче. Peace

# 72
  • Мнения: 679
Така и не си купих специални друхи за бременни, побирах си се в мойте до края, само един корем и това беше.  Mr. Green

# 73
  • София
  • Мнения: 6 011
Аз си купих само един дънков сукман за бременни и го обличах към 8-ия месец.И то за да видят,че съм бременна. Mr. Green
Бременеех основно през лятото и си ходех просто с по-широки дрехи за "небременни".

# 74
  • Мнения: 210
Не съм си купувала,специални дрехи за бременни,с изключение на един дънков гащеризон,който обличах чак в 8-9 месец.Иначе носех по широчки дрешки.

Общи условия

Активация на акаунт