Баба Зима си отиде, Първа Пролет иде! 19-25.03

  • 18 822
  • 656
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 3 504
Ами сега как ще ходиш до Варна да снимаш Friend  Crossing Arms Wink?

Него ще го снима Мартинче - по варненски Wink

# 466
  • Мнения: 3 591
На 4г3м е. И това правих и той ми се сърди после: "Снейк - дупитУ!" Crazy Ама много трудно и това .. Единствено хомеопатията "яде" щото мисли, че е бонбони, ама ги хруска и незнам дали изобщо му действат newsm78

# 467
  • Мнения: 3 743
Ами сега как ще ходиш до Варна да снимаш Friend  Crossing Arms Wink?

Него ще го снима Мартинче - по варненски Wink

Ааааа НЕ Crossing Arms ще се командировам до Варна ако трябва и без това лятото там има конференция.
Само ме дебнете да се откажа, ама нямааа smile3533 smile3534

# 468
  • Мнения: 3 504
Ами сега как ще ходиш до Варна да снимаш Friend  Crossing Arms Wink?

Него ще го снима Мартинче - по варненски Wink

Ааааа НЕ Crossing Arms ще се командировам до Варна ако трябва и без това лятото там има конференция.
Само ме дебнете да се откажа, ама нямааа smile3533 smile3534

Ия, ама то за отказване ли е... щом е за Френда. Аз го казвам като резервен вариант. Laughing

# 469
  • Мнения: 2 425
Ами сега как ще ходиш до Варна да снимаш Friend  Crossing Arms Wink?

Него ще го снима Мартинче - по варненски Wink


Ааааа НЕ Crossing Arms ще се командировам до Варна ако трябва и без това лятото там има конференция.
Само ме дебнете да се откажа, ама нямааа smile3533 smile3534

Еййй, голям инат излезе тая космонавтка. Виж ако те командироват до космоса, идвам и аз, ще ме вземеш нали Praynig Wink

# 470
  • София
  • Мнения: 10 323
Пак да кажа-страхотни стихотворения Peace.Сега ще си ги копирам.
Аз пък малко да се похваля,чакам от известно време да го направя,ама трябваше да съм сигурна,че нещата се оправят.Вече съм сигурна.Миналата седмица нашият татко ходи в градината да говори с директорката.Не знам какво са си говорили/всъщност знам основното/,но определено нещата се оправят.Вече отивайки там лелката ни посреща с усмивка,госпожата също.Първите дни си мислех,че е "всяко чудо за три дни",но вече минаха доста повече дни,а нещата са така.Сега и двете с Буби сме много щастливи.Всъщност на нас съвсем малко ни трябва-една добра дума,една усмивка.и така-Буби ходи за по един час/час и половина на градина,аз не стоя там,а се разхождам с Мими.Всички/вкл. психолога и ресурсната,на които имам пълно доверие/смятат,че за Бубка това е идеален вариант-да остава засега по толкова време,аз съм на същото мнение.Важното е,че тя определено усеща,че не я гледат враждебно,а с усмивка.Като се изнерви в групата,логопедката я взима,ресурсната също е там два пъти седмично,психолога идва веднъж седмично.Общо взето това е,не е много,но аз съм доволна.Дори днес лично благодарих на директорката,за това,че нещата са се променили.Тя ми каза,че е говорила с лелката и госпожата и им е обяснила какво очакмваме ние от тях.Доволна съм,даже много. Grinning

# 471
  • Мнения: 1 234
Единствено хомеопатията "яде" щото мисли, че е бонбони, ама ги хруска и незнам дали изобщо му действат newsm78
И Марти така ги хруска, надявам се да действат  Tired
Другия начин е да се разтварят в малко вода, и така съм му ги давала като по-малък. Незнам кой от двата начина е по-добър   newsm78
Ия, честита нова работа! Определено ми се струва интересна  Wink
А дано е по-скоро командировката във Варна, че аз подхвърлих нещо за срещичка...ама остана във въздуха, а пък и съфорумките душа берат за снимков материал  Mr. Green.
Ами сега как ще ходиш до Варна да снимаш Friend  Crossing Arms Wink?
Него ще го снима Мартинче - по варненски Wink
   
Френд, хич ли не ти се намира някоя снимка, да пуснеш, че до командировката на Ия може да не изтраят... или да зареждам батериите на моя фотоапарат.

# 472
  • Мнения: 2 425
А сега да ви видя как си напрягате мозъците Thinking. Големият ми син утре е пак на олимпияда по математика и им дали какви могат да бъдат долу горе задачите . Едната е такава:

В семейството на Жени всяко от децата има поне едно братче и поне едно сестриче. Колко най-малко са децата в семейството на Жени?

А). 2       В).3       С). 4      D).5       Е). 6

# 473
# 474
  • Мнения: 1 234
 Peace Отговор  С) 4 - две момиченца и две момченца.

# 475
  • Мнения: 2 425
Ще изчакам още малко и ще ви кажа верния отговор. Това е задача за четвъртокласник Wink

# 476
  • София
  • Мнения: 5 009
Валенце, колко малко и трябва на една мама, за да бъде усмихната и спокойна, нали?
Много се радвам за теб и за Буби, защото това е поредната вашата малка голяма победа, която доказва, че няма неразрешими, а само трудно решими ситуации.
Я ни разкажи как се чувства самата Буби с детската градина, как се отнасят децата с нея, има ли си приятелчета там вече..

# 477
  • в края на града
  • Мнения: 4 448
Peace Отговор  С) 4 - две момиченца и две момченца.

4 ще да са и аз мисля така, ама каква е тази олимпиада по математика, това е логическа задача  newsm78

# 478
  • София
  • Мнения: 5 009
Айнур, аз няма да се включа в задачата, защото математиката ми е много слаба страна, пък била тя и от 4-ти клас....

# 479
  • Мнения: 2 425
Peace Отговор  С) 4 - две момиченца и две момченца.

4 ще да са и аз мисля така, ама каква е тази олимпиада по математика, това е логическа задача  newsm78

Те всички са логически.

Общи условия

Активация на акаунт