Не изяжда указаните количества АМ написани отзад на кутията

  • 1 034
  • 21
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 8 242
Отзад на кутията пишат повече, за да свършва по-бързо кутията .. и да върви търговията  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 5 362
А на колко часа се храните,и издържа ли до следващото хранене..ако е така не виждам причина да се притесняваш.
Хапва си толкова колкото иска.
Peace

# 17
  • София
  • Мнения: 5 758
Отзад на кутията пишат повече, за да свършва по-бързо кутията .. и да върви търговията  Mr. Green
това ми хареса Mr. Green
иначе 150мл на тази възраст не ми се вижда малко, моето зверче и сега яде по толкова, дори понякога не иска цялото Rolling Eyes

# 18
  • Мнения: 887
Всяко дете е различно-едно яде по-малко,друго повече.Това са ориентировъчни таблици и не е задължително всяко бебе да изяжда количеството обозначено на тях.Важното е как наддава бебето и ако всичко е в норма тогава няма място за притеснение. Grinning

# 19
  • Ruse
  • Мнения: 390
всяко дете яде разли4но коли4ество храна.Моята дъщеря ядеше през първите три месеца по 60 -70 грама АМ.За коли4еството което е дадено на кутията мога да кажа само 4е ми се струва прекалено много и обикновенно съм спазвла съвета на педито коли4еството АМ се полу4ава като към 100 прибавиш на колко месеца е бебето умножено по 10,тоест ако бебето е на 5 месеца се полу4ава 100+5.10=150 грама

# 20
Отзад на кутията пишат повече, за да свършва по-бързо кутията .. и да върви търговията  Mr. Green
newsm10
  И Веселина яде по-малко , само сутрин и вечер преди лягане хапва АМ по 180гр. , и когато увеличих млякото от150гр. на 180гр.мина на 4 хранения. 

# 21
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
написаните възрастови дози на АМ на кутийте не отговарят на педиатри4ните, би следвало да се безпокоиш ако ГИ изяжда. ...


Точно така  Peace

На 1м. 110мл.-120мл. са ок  Peace
Аз не мога да си представя как бебе на 1 месец пие 150мл. АМ на всяко хранене   Rolling Eyes

Общи условия

Активация на акаунт