"Не се обаждай повече на този телефон, защото...."

  • 4 251
  • 50
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: X
Да бе, мен идеята ми беше да ви поразвеселя малко.  Wink Вече 4ти ден си се хиля сама по улиците като си ги представям.

И все по-добре ми става като си дадох сметка как леко съм се отървала. Абе то не беше леко едно време, ма мина поне.  Laughing Едно такова - летя от кеффффффф.

# 16
  • Мнения: 6 315
Добре че си се отървала. Абсолютно дезориентиран младеж, а новата ... е много забавна  Joy.

# 17
  • София, "Младост 3"
  • Мнения: 9 210
Каси, дойде време да седиш и да му гледаш сеира
дано си плати за това което ти причини по време на брпемеността
просто адски се изкефих - много съжалявам но дори не ми стана  мъчно - та аз просто толкова злорадствах, че нямах време
а и да ти кажа - иде ми на мен да запаля свещ за туй от кво си се отървала и от какъв пример лиши детето си /слава тебе Господи/ - и ти иди и пални една!
наистина овреме се отърва - преди съвсем да си затънала и свикнала с тоя плазмодий
ох колко хубаво ми сатна! ама само как се кефя като си я представя оная как го млатретира психически, а той се свива ли свива и търпи... както ти неговите тъпотии... мед за моята душа /дано не се обидиш - няма нищо общо с твоите лични чевдства/
боже какъв кеф - и най-вече че дори е дошъл да сподели - представяш ли си унижениеуто му, самотат му и колко е зле?!? кеф!

# 18
леко?!!
и това наричаш леко?!!..
catnadeen казва че те е тормозил по време на бремеността ти...
малко е, м_____ му, малко е...
аз вия за кръв по пълнолуние.... newsm48...
чакаме продължение.... Twisted Evil

# 19
  • Мнения: 3 634
Нахилих се, за което благодаря на Каси...

Вярно... от де се намират такива екземпляри (жени де)?

# 20
  • Мнения: X
боже какъв кеф - и най-вече че дори е дошъл да сподели - представяш ли си унижениеуто му, самотат му и колко е зле?!? кеф!
именно
абсолютно и на мен това ми прозира от цялата работа
той просто дойде да си се оплаче човека - и намеци имаше. Викам тази очевидно няма деца и той "Оооо, тя хабер си няма от това..... " с оттенък "Тя хабер си няма от нищо"...  Mr. Green
радвам се един човек как добре ме разбра...

# 21
  • Мнения: 2 956
Ама баш "видовден" си му е дошъл на него...
Мда- ситуацията като си я представиш образно си е за смях  Laughing
Само се чудя защо толкова много държиш детето ти да познава баща си -биологичния...
ти си знаеш де...ама аз точно поради плазмодийските му "качества" предпочитам малката хич и да не знае кой е   Simple Smile

# 22
  • Мнения: 357
Каси,
понеже моята историйка е подобна на твоята, примера ти ще ми е за урок! И на мен ми идват понякога идеи да го потърся нашия баща, не за друго, а за да знае детето ми кой е баща му, нооо явно не е добър ход. Май няма смисъл да си тровя нервите и без това нищо добро няма да излезе. За пропадането,  и нашия е доста поизпаднал и май е нещо нещастен, щом ми праща любовен смс  Joy Joy Joy
А за въпросната госпожица, просто нямам думи! Ама ти не й се ядосвай, то си е истинско наказание да си с такъв хубавец като твоя бившия, пък и като моя  Wink

# 23
момичета. тази тема трябва да се 'закове'... newsm62
2-а мама ни усмихна
За пропадането,  и нашия е доста поизпаднал и май е нещо нещастен, щом ми праща любовен смс  Joy Joy Joy

...
давайте още, моля smile3521

# 24
  • Мнения: X
Само се чудя защо толкова много държиш детето ти да познава баща си -биологичния...
aми - вече не държа  Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 2 840
Аз тука съм за пръв път, май, та не съм в течение, ама...не разбрах - това е бивш съпруг, дето сега е с нова мацка, която се държи така с бившата съпруга, майка на детето на ОНЯ?!

Това с килограмите ме довежда до лудост, просто

# 26
  • Мнения: 9 990
Ми, аз ти казах-мухъл.
А мухлясалите такива мухли ги прибират.Тя сигур е гърчава от злоба, ма нейсе, нека си ревнува.....Муахахахаха казвам тук аз и спирам, щото още в началото ти казах, че тоя го не търси за нищо, най-вече за опознаване с детето.

# 27
  • Мнения: 4 734
casiopea , може би е за добро. Чета, че момичетата имат по ясен поглед върху взаимоотношенията ви с него ( аз такъв нямам  Rolling Eyes). Приклещила го е, явно и ходи по свирката защото е завесим и е доста жалък. Сигурна съм, че ти би научила детето си на много по-мъжки неща отколкото той би могъл да го направи. Peace

Последна редакция: чт, 22 мар 2007, 08:06 от Kasidy

# 28
  • Мнения: 1 023
мдам. щеше да е смешно, ако не беше тъжно.
но е по-скоро жалко и тягостно.
и не, не е "видов ден", няма тука: грешен съм, маро, не искам прошка, ма съм грешен пред теб и детето.

аз ли4но тревоги да нау4а сина си да пикае прав нямам. то па голямата философия.
ако толко' трябва онагледяване има си вуй4о.

# 29
  • Мнения: 9 990
Ай стига бе-детето е супер-тръгна на ясла  перфектно-там ще го научат, пикането да е дерта. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт