Момичета, сънували ли сте нещо подобно

  • 21 321
  • 36
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 209
Дано всичко да е така както го искаш и мислиш...
Сънищата, това са емоции и впечатления, които са ни завладяли през деня. Дано след една седмица съня ти се сбъдне и да не забравиш да ни се похвалиш. Стискам палци...

# 16
  • Мнения: 354
Аз често сънувам сънища , в които се виждам или бременна , или с дете на ръце , или раждаща. След всеки такъв повик на подсъзнанието ми ,  надеждите , че можеби е станало или , че скоро ще се случи , започват да се блъскат  в главата ми с ожесточеността на  самонавиването. За съжаление досега тези сънища не са се оказвали пророчески, поне що се отнася до собствената ми персона. Напълно съм наясно , че сънищата отразяват реалните и ни толкова реални емоционални и иинтелектуални преживявания на един човек.
Но има нещо друго. Когато сънувах , че приятелката ми ми показва положителен тест за бременност , се оказа , че тя наистина е бременна. Един друг път пък сънувах , че братовчетками ще има дете и наистина е така . До дни тя трябва да роди.Имам още един сън , в който сънувах бременна една позната и тя наистиа забременя....
  Може да ви се стори налудничаво , но често казва на близките си : "Внимавайте , че ако ви сънувам бременни , няма да ви се размине..." Wink
   

# 17
  • Мнения: 235
И аз съм сънувала такива сънища , дори съм сънувала с какви имена ги кръщавам . Но така е като си мислиш често за нещо и после го сънуваш , поне при мен така се случва

# 18
  • мъничко градче
  • Мнения: 213
 Laughingмомичета все хубави сънища желая на всички ви само хубавите да се сбъднат, аз сънувам все чужди дечица , на комшииката или просто детенце покрай мен, но все още не се решавам, зная че го искам и зная че ще се радвам, но опит още не сме правили , защото все си казвам че има време ама то времето много бързо лети и вече незная но май съм почти готова
На всички желаещи успех

# 19
  • Мнения: 534
Дано при теб да се получи  Praynig
защото аз месеци наред сънувах бебета,агънца,тестове,щъркели и незнам какво си,но нищо  Tired
даже и мъжо ми прихвана и сънува вече че съм бременна,ама засега няма нищо

# 20
  • София
  • Мнения: 427
Какво съвпадение!!! И аз в неделя сънувах, че си правя тест за бременност и в съня си видях двете чертички... Днес наистина си направих тест, защото цикъла ми закъснява с повече от седмица, но  резултатът е отрицателен. Така че моя сън нищо не ми предсказа...
Мисля си, че сънувах такива неща, защото непрекъснато мисля за това и много искам наистина да забременея, а не се получава. Предполагам, че трябва да се успокоя и да не му мисля толкова, но не знам как да стане.
Дано поне твоя сън да стане реалност!!!

# 21
  • Mtl/Sf
  • Мнения: 219
Стискам ти палци да е пророчески сън:fingerscrossed:
И аз често сънувам разни неща наситени със символи,но като се събудя усещам дали е бил сън със скрит смисъл или
просто "отпаден продукт" от преработката на всичките ми страхове,надежди и желания.Понеже цяла седмица се надявам на ову,вчера сънувах как си поглеждам термометъра и той показва 37 C.Като се събудих си викам,че малко трябва да се спра с това вторачване в нещата.
Чудно ми е мъжете дали така се впрягат като нас и дали въобще се замислят за значението на сънищата си newsm78

# 22
  • Мнения: 701
Охоооо,сънувала съм и то какви сънища само.Сутрин се чудя реалност ли са или не.Като забременях още повече започнах да сънувам,сега обаче на всякакви теми-дори и такива които най-малко предполагам ми се присънват.....Ама ми е интересно.Преди все не си помнех сънищата и много ме беше яд сутрин,а сега са като истински и се запомнят,такива са едни изчанчени. Mr. Green

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
И аз съм сънувала какво ли не, ама като сънувах положителния си тест за бременност даже го бях споделила тук във седмичната темичка ми беше едно такова странно, не исках да е поредната надежда която се реализира само в сънищата ми. Но след няколко дни наживо, без да сънувам ги видях пустите чертички, а така се притеснявах да не е само плод на сънищата ми, през този период сънувах и много кошмари, но ежедневието ми беше напрегнато.
Успех и дано сънят ти стане реалност като моя.   bouquet

# 24
  • Мнения: 29
Здравей, миличка!

Ако погледнем нещата от научната им страна (така да се каже Simple Smile), те стоя горе долу така. Според Фройд ("Тълкуване на сънищата"), сънищата задоволяват някакво наше желание (често пъти това желание, може да е неосъзнато от нас). Ако не се задоволи желанието, човек се мъчи. Така както се мъчи, когато е жаден и затова пие вода. Твоят случаи това значи, че желанието ти да забременеш се осъщества (поне) на сън.

От друга страна, някои психолози, смятат, че сънищата пресъздават случки, емоции, събития, хора и т.н., които много са ни впечатлили и развълнували.

Съгласната съм с горните твръдения, но същота така истински вярвам в пророческите сънища, защото съм била "свидетел" на такива. Надявам се и твоя случай да е такъв. Желая ти успех!!! И стискам палци Praynig

# 25
  • Мнения: 1 951
Аз съ6то сзм сънувала в сякакви варианти - положителен тест, бременност, раждане и т.н. Но засега си остават само съни6та...  Sad Явно много ми се е искало. Сега, когато спрях да се тормозя толкова много, спрях и да сънувам.

# 26
  • Мнения: 712
Аз пък снощи сънувах нещо много странно. Обикновено сънищата ми (тези, които помня) са много емоционални, но обикновено все тъжни - или плача, или се притеснявам за нещо... Снощи за първи път сънувах, че съм много, много щастлива - смеех се от сърце, така, както се смееш само при силна радост. Сънувах го неведнъж, а 2 пъти за 1 нощ - събуждах се и някак в просъница си спомнях съня, после пак заспивах и сънувах пак - мисля, че беше друго, но отново бях много щастлива и се смеех. Вече не си спомням какво точно сънувах, но много ясно си спомням емоцията и този чист детски смях...
Нищо не питам, искам просто да споделя - усещането беше прекрасно - и да помоля да ми стискате палци наистина да ми предстои зашеметяваща радостна новина  baby_neutral

# 27
  • Мнения: 2 309
Когато бях бременна и все още не знаех,сънувах,че съм,че някой ми казва - бременна си Flutter
Това беше само веднъж и само тогава,явно подсъзнателно съм знаела и от там,като предчувствие Thinking

# 28
  • Мнения: 2 422
Бих казала само едно пожелавам на всички да сънуват  не само а да се сбъдне съня който сънуват.
Аз съшо съм го сънувала много отдавна още преди да решим да си правим бебе но уви още го няма.
НЕ се отчайвате това е нашето подсъзнание та нали това искаме. УСПЕХ на сънуващите и на не сънуващите.

# 29
  • Чехия
  • Мнения: 1 071
Привет от мен, темата с страхотна показва колко са интуитивни жените.

Rumito като четох и ми настръхнах. Hug

Когато забременях дни преди това сънувах нещо странно. Тогава го казаха само на Магдалина Блек , ама още до днес си го спомням страшно ясно.

Ето съня ми:

Вървя през  зелена долина и се спускам ...Прекрасна трева навсякъде чисто и уханно и някак безкрайно.
Вървя и се спускам към едно огромно езеро, водата е лазурно синя и чиста ..вижда се, че е плитко.
Нагазвам , не е студено, вървя и водата все до колене, леки вълнички край мен , иначе езерото блестящо гладко.
Навеждам се гребвам от водата, и в шепата ми три сребристи рибки, малка средна и голяма.
Почувствах се безкрайно щастлива и спокойна..знаех че има смисъл да съм там сега.

Много съм чела по-въпроса за подсъзнанието, сънищата и символите в тях и когато се събудих бях така развълнувана от факта че съм сънувала така ясен и показателен сън..с толкова прекрасна символика и елементи. Вярвах че има логика да съм го има.
И досега вярвам...


Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 15:46 от ivalex

Общи условия

Активация на акаунт