Анкета за бретони

  • 6 806
  • 107
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 6 958
Без бретон съм...  Peace

# 16
  • Мнения: 6 910
Без бретон съм. Имала съм преди, но за моята коса изобщо не е подходящо. Наскоро като си изправих косата си сложих част от нея като бретон отпред да се видя как ще изглеждам и ми хареса честно казано. Но това ще рече след всяко миене да си изправям всичката коса, а нито имам време, нито желание да я горя така.

# 17
  • Мнения: 4 076
Харесвам бретоните на тези,на които им отива WinkАз също пробвах,но на коса на масури и букли,да знаете,че не става NaughtyБретонът ми се нави на където реши,изви се в някакви странни лимби и челото ми пак се откри.Няма смисъл.

# 18
  • plovdiv
  • Мнения: 350
От три месеца съм със Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 455
С бретон съм от скоро.

# 20
  • Мнения: 4 546
в момента пускам. защото фризьорката така хубаво ме пострига, че в момента ходя на кукуриго на върха на главата, за да не ми се вре нон-стоп в очите  #2gunfire #2gunfire #2gunfire

# 21
  • Мнения: 2 926
Без бретон съм  Peace

# 22
  • Мнения: 1 120
сега го пускам.стигна ми вече до устните-за мое щастие

# 23
  • Мнения: 2 309
Винаги съм с бретонка,много ми отива Flutter и съм фен на този вид фризура - подчертава очите Flutterопределено Peace
Понякога се опитвам да си го пусна дълъг,но не отрайвам ooooh!
Харесвам и жени с открити чела...но всичко според зависи!

# 24
  • Мнения: 455
На ръба съм да си го подстрижа newsm78Чудя се обаче да е до веждите или да е много къс.

# 25
  • Мнения: 5 362
С бретон съм-до веждите е.

# 26
  • Мнения: 110
И аз съм с бретон отскоро,добре ми стои,средна дължина и е настрани,обаче се чудя дали преди не беше по-добре,преди бях с руса коса,дълга сега съмс кестенява средна дължина и с бретон

# 27
  • Мнения: 7 474
На ръба съм да си го подстрижа newsm78Чудя се обаче да е до веждите или да е много къс.

По-добре първо до веждите и виж дали ще ти хареса , а после ще скъсиш, ако решиш   Thinking

# 28
  • Мнения: 3 537
Със бретон съм до веждите, без-не ми отива просто.

# 29
  • ВАРНА
  • Мнения: 1 332
Бретона ми е в момента до брадичката. Почти две години съм с бретон, и до веждите и по-къс. Мисля вече да не го подстригвам. Поне докато не ми щукне нещо друго  Wink

Общи условия

Активация на акаунт