Анкета за бретони

  • 6 819
  • 107
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 4 358
и аз съм с бретон. само дето тъй и не мога да реша тази дилема - с бретон или без. всички холивудски звезди са без, всички фризьорки обаче са привърженици на бретона. не знам какво да правя. някой да ме посъветва Embarassed
Бретонът пак излиза на мода  Peace

Аз напук на модата - без  Laughing

# 61
  • Мнения: 1 424
Без бретон съм  Peace

# 62
  • Мнения: 4 193
Без бретон съм.

# 63
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Със зализан бретон съм  Grinning Не знам как точно да го обясня. От едната страна е близнат и косата отива настрани, все едно няма бретон. От другата страна си пада свободно-до веждите. Била съм и без бретон, но не ми отиваше.

# 64
  • Мнения: 1 418
Без бретон съм,защото косата ми е много къдрава и като го подстрижа приличам на нищо подобно.

# 65
  • Мнения: 5 391
С дълъг.

# 66
  • Варна
  • Мнения: 10 799
Къса коса, страничен бретон.

# 67
  • Мнения: 159
С бретон съм и е доста филиран. Аз лично се харесвам повече с бретон.

# 68
  • Мнения: 2 015
Имам голямо чело и не ми ходи без бретон Naughty.

# 69
  • Мнения: 54
Без бретон съм.

# 70
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073

И аз съм така Peace

# 71
  • София
  • Мнения: 1 956
В момента съм без бретон. Доскоро имах - филиран, настрани, плътен, по-къс, по-дълъг, асиметричен... Имах един провал с бретона - оставих се на една фризьорка на Капанов да ми накълца къс асиметричен бретон. Резултатът беше пършив като опърлен и стърчащ не особено секси... Та който е решил да си подстригва бретон, много да внимава какъв точно и да обясни на фризьора си какво не иска и каво иска.

# 72
  • София
  • Мнения: 4 776
С бретон съм  Peace Малко под веждите е и принципно си го харесвам, но постоянно трябва да го изправям  Whistling

# 73
  • Мнения: 1 227
С бретон съм от 3 месеца - плътен до веждите

# 74
  • Мнения: 1 526
С бретон и почти винаги съм имала.

Общи условия

Активация на акаунт