Какво ви свърза с човекът до вас?

  • 3 030
  • 63
  •   1
Отговори
# 15
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 327
Аз всъщност сега прочетох точно заглавието на темата  Embarassed  Embarassed  Embarassed
Предполагам авторката пита какво е нещото, което ни е свързало в началото, за да започнем връзката. а не какво ни свързВа в момента.
При нас беше любов от пръв поглед и доста общи интереси- музика, приятели, кино.

# 16
  • Мнения: 534
Любов и секс,първоначално,а сега почти всичко  Heart Eyes
като гербови марки сме,почти постоянно заедно и още не ни тежи,надявам се така и да си остареем.
Радвам се и се умилявам като видя възрастна двойка на улицата да се държат за ръце.

 Hug

# 17
  • Мнения: 236
Да, по-скоро имах предвид какво ви е събрало. Но пък ще е интересно всъщност, ако направим някаква ретроспекция преди и сега  Simple Smile

# 18
  • Мнения: 836
Страхотен въпрос!   bouquet
Свърза ни нещо необяснимо! Знаехме само, че сме един за друг!
Не знам за него, но за себе си мога да кажа, че тогава имах удовлетвореността, че съм намерила своята половинка и увереността за това, все още е същата (след 11 години Crazy)! Независимо колко сме различни и колко сме еднакви, Обич е това, което продължава да ни свързва!  Heart Eyes

# 19
  • У дома... някъде
  • Мнения: 2 367
Най-вече любовта,после общи интереси и много лесно си паснахме Heart Eyes

# 20
  • София
  • Мнения: 9 111
Ами това, че се обичаме. Като темперамент сме доста различни, но като мислене за много неща сме близки и това е човекът, с когото като споделя и знам, че най-много ще разбере как се чувствам и какво мисля  Hug

# 21
  • Мнения: 6 993
Събраха ни еднаквите интереси, сходните виждания за Живота, Вселената и всичко останало. Сега ни свързва подписът Mr. Green Едновременно сме много еднакви и много различни. И двамата сме диви и бесни по характер, на външен вид си приличаме и за всички сме идеалната двойка  Sunglasses  Обаче тия два тежки характера идват в множко и  за вбъдеще ще трябва да се понаправят май някои компромиси от моя страна. Ако той изпълни моето условие.

# 22
  • Между Пирин, Рила и Родопите
  • Мнения: 373
Разбирателството най-вече. Имаме много силни чувства един към друг, но разбирателството ни е най-важния фактор за успеха на семейството. Аз съм много ларж и за дреболии не правя проблем, рядко ме ядосва с нещо, но и той отстъпва, като се запъна за нещо. Аз лесно не се предавам, когато решаваме важен въпрос. И винаги става както съм решила аз. Той просто се съгласява с мен, защото имам разумни доводи и факти.

 Peace абсолютно вярно и за нас

# 23
  • Мнения: 296
На първо място любовта. txtloves

# 24
  • Мнения: 1 369
Нас ни свърза Интернет. Още с първите написани редове знаех,че ТУК ИМА НЕЩО. След първата ни среща на живо няколко седмици по-късно,последва най-прекрасната година в живота ми- свърза ни много любов,разбиране и приятелство.
 Сега,4 години по-късно,все още е не само най-любимия ми човек,но е и най-добрия ми приятел.

# 25
  • Мнения: 17 546
Любов  Heart Eyes ! Между нас, към децата ни, към живота!

# 26
  • Мнения: 236
Благодаря ви за отговорите  Simple Smile А тези, които казвате, че сте различни и имате различни интереси...Мислите ли, че това е проблем или го приемате като възможност всеки от вас да се обогатява с интересите на другия?

# 27
# 28
  • Мнения: 2 270
Вече ни свързват общата каса, маса и легло . . .
А преди това се събраха неговото сърце (обича ме безумно) и моя разум . . .

# 29
  • Мнения: 3 537
много неща Grinning

Общи условия

Активация на акаунт