За почистването на пода-теракот

  • 1 894
  • 24
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 167
Мале мале а аз си мислех че съм карък на моповете, а половинката ми взе да се нерви как всеки месец купувам нов:) ама сега разбрах че явно не сме ние калпавите , а моповете са зле Laughing
И инъче и аз така --с прахосмукачка, и моп с препарат на Frosh или някой друг от многото, които имам Simple Smile))

# 16
  • 5 етаж в ляво
  • Мнения: 1 407
С Бингосил,и с мопа

# 17
  • София, център
  • Мнения: 3 455
"Баба Яга" и Медикс

# 18
  • Мнения: 811
Защо е това изгъзване моп,мопа...,като си имаме думата парцал newsm78.
Ина4е по темата
1.прахосмука4ка
2.мия с парцала

# 19
  • Стара Загора
  • Мнения: 347
Прахосмукачка, Мистър Пропър и най- по- обикновен парцал (от тези на ресните) с метална дръжка + проветрение докато съхне.
взе ми думите от устата hahaha

# 20
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Защо е това изгъзване моп,мопа...,като си имаме думата парцал newsm78.
Ина4е по темата
1.прахосмука4ка
2.мия с парцала

Aми защото не е парцал, а е гъба. Според мен моп е събирателно за "уред" за почистване на под. Ама аз парцал не ползвам.

# 21
  • у нас
  • Мнения: 443
1.Прахосмучене
2.Препарат и моп
3.Проветрение за да изсъхне по-бързо
Ако смед цялото това трепане видя косъм на пода ми иде да изям моп-а. Mr. Green

също

# 22
  • Мнения: 1 311
1.Прахосмучене
2.Препарат и моп
3.Проветрение за да изсъхне по-бързо
Ако смед цялото това трепане видя косъм на пода ми иде да изям моп-а. Mr. Green

също

И аз така.

# 23
  • София, Младост
  • Мнения: 2 414
Благодаря на всички за отговорите. Докато търкам пода по някога се чудя дали не се престаравам с това прахосмучене предварително, но явно не  Mr. Green, не съм се минала щм повечето спазват същия алгоритъм Mr. Green
Желая приятен ден и чисти подове на всички   Joy

# 24
  • Мнения: 1 640
  Без прахосмукачка у нас не става чисто-все мъхове,прахоляк,косми,...Не чистя всеки ден,но поне 2 пъти седмично.Моп-метална телескопична дръжка и парцал въжен,ама от препаратите се прокъсват въжетата и падат.Сменям го на 2-3 месеца.Препарат рядко ползвам.Оцет се каня да включа в почистването.Иска ми се да си купя от изстискащите се мопове,но нямам представа на коя фирма да бъде.

Общи условия

Активация на акаунт