Отговори
# 225
  • Мнения: 799
Уф, ама сте се осрали от писане  Heart Eyes
Зечова, много, много бързо възстановяване на вуйчо ти и кураж на всички около него!   bouquet А творението ти е върха - напълни ми се устата с плюнки и сега отивам да дъвча някакъв салам, щото в нашата къща (от мързел) отказваме храната или поне готвенето.
Вики и Хотмама, вашите дами са истински късметлийки с двата езика, научени толкова рано.    bouquet
Хотмама, в пазвата на Правда има материал за всички ни  Joy И хайде стига с тези кризи, не се тормози, остави тая работа на мен  Mr. Green
Опа, Маги се събуди, отивам да сменям гащи, после продължавам...
хаха Внимание, докато пишехте, в темата бяха публикувани 3 нови отговора.

# 226
  • Мнения: 1 666
Ааааа, Зечи, така не се брои  Crossing Arms! За какво ги събирахме тия адреси тогава? Я бързо беж към пощата!  Wink
А сериозно - мерси, нека да е жив и здрав вуйчо ти!

Хотмаме, специално ти благодаря за термина "екзистенциална криза". Значи редовно ми се случват такива. Обаче другия път мъжа ми като ми каже, че изкуквам понякога, ще го хвърля в тъч с термин, да не си мисли, че е много лесно! hahaha

П.П. Зори, разчисти си лс, че не можеш да получаваш заради изчерпан лимит. А одеве не можах да се включа за упътвания, понеже готвех, а и не ми е толкова спешно, така че друг път.

П.П.2. Чухте ли за бебето на Калина (Сакскобургготска-Муньос)? Симеон-Хасан #Crazy!!! От половин час не мога да спра да се хиля...  Joy Joy Joy

# 227
  • Мнения: 55
УАУУУУУ че вкусно изглежда Peace.И със сигурност е така.

# 228
  • Мнения: 195
Зечо, ето каква мазна мутра предизвика у Рада питата!!! (А мен ми текат лигите!!!!!!!) какви хора сте бе! не земе някой да прати снимка на моркови:)

я скивайте тук - паднах просто, евалла на булката! торти да ти се завие свят

Пачи, за пореден път - айде да се бием да видим кой може да е по-депресиран:)?? навън е чудно "няма нищо по-хубаво от лошото време" - 14С, ръми и е едно приглушено и смрачено, рада заспа след бесуване в калта на площадката - РАЙ!!!!!!!!!

цунк

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 19:10 от hotmama73

# 229
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Леле Ани ама много вкусна бре!Да ти е жив и здрав вуйчото!Бързо възстановяване! Направо лигите ми потекоха. Майсторът си е майстор!

# 230
  • СОФИЯ
  • Мнения: 856
Леле Хот маме ама какви са тези торти! Ама грам не мислиш за нашите задници! Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Сега бягам да си купя една тортичка! Joy Joy Joy

# 231
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Хотмама ,Рада е върха !!! А при теб колко е часа не спиш ли? newsm78

# 232
  • Мнения: 940
Зече само не разбрах какво е туй чудо дето си сътворила-какво има вътре-дай снимка с резен  Mr. Green....ей ся всички ще ме бият мене за рекуеста Laughing
Браво че вуйчото се държи  bouquet
И що да спиме бе тука е обед Sunglasses

# 233
  • Добрич
  • Мнения: 1 720
Днес цял ден ще пиша, и все нещо друго подемам.  Crazy Та, говорихме си с Дани на Сиси в кю-то и тя ви праща поздрави на всички! Добре са като изключим, че Сиската я мъчат зъбки и е кривичка, но и това ще мине. Дани каза, че като й остане свободно време ще намине.  Laughing

Приятна вечер на всички!   bouquet

П.П.Ние утре сме на РД на едно детенце на наши приятели от Варна и от там отиваме да видим бабата и дядото в Несебър, че много се затъжили. Сигурно ще пиша чак в понеделник, та дотогава да не се чудите къде се дянах.  Wink  Hug

Хубав weekend ви желая!  Hug

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 21:44 от kadrokosa

# 234
  • Бг-мама
  • Мнения: 2 247
Вики ,нещото вътре е с мед орехи и канела и тестото е сладко !!!Ако някой реши ще му пратя рецептата ,лесно е мнооооооооооого вкусно. Пък не знаех колко е часа при вас та затова питах Crazy

# 235
  • Мнения: 9 492
Зечи eat дай рецептата поне newsm22

Относно ваксините..и аз се бях притеснила след преданията с които дефакто всяха повече паника отколкото разяснения по въпроса. Лично аз съм сложила противоменингитна в-на Act-Hib, тя е мускулно /убита/ и нямаше никакви проблеми /2, 4, 6месец и последната доза е година след последната/, ако я слагате сега-ще е само 1 доза.
Четох доста по въпроса за ваксините..мн противоречиви мнения има, но за ваксинирането е важно детето да е абсолютно здраво, ако не е ваксината смъквайки имунитета - се разболява от първия вирус..

Ето инфо защо и до кога ще слагат живата в-на п/в полиомиелит:
"......Във връзка с постъпили запитвания относно промените на Наредба № 15 от 12.05.2005 г. на МЗ за имунизациите в Р. България (ДВ бр.45/2005 г.), публикувани в ДВ бр. 82/2006 г. Ви информирам за следното:
Предвидените в Наредбата промени в Имунизационния календар на страната, включващи замяната на живата орална полиомиелитна ваксина с инактивирана инжекционна такава, както и изискването за употреба на ваксини, несъдържащи тиомерзал до 6 месечна възраст, касаят изпълнението на календара през предстоящата 2007 г. Приемането на измененията бе задължително условие за да има правно основание за организиране на процедура за обществена поръчка за доставка на новите ваксини за следващата година. В този смисъл, живата орална полиомиелитна ваксина ще продължи да се използва до изчерпване на количествата, предвидени за доставка по договорите за настоящата 2006 г. След приключване на процедурата за обществена поръчка за 2007 г., подписване на договорите с фирмите-доставчици и извършване на първите доставки, МЗ ще създаде необходимата организация за разпределение и доставяне на инактивираната полиомиелитна ваксина и изземване на останалите неизползувани количества жива ваксина. .."

Тук е пълния текст:
http://pramed.com/imuniz_kalendar.htm

# 236
  • Мнения: 118
Зечи , поне парченце не остана ли ?  smile3518
Докато вие с хотмамето пращате да си плакнем очите с вкуснотийки, аз се спретнах да правя упражненията от тае бото .В първите пет минути  Еми се кълчеше и кефеше , после ме остави и аз малко да се погазурча, след което ми се лепна за крачола и само хленцаше .И защото не получи внимание веднага се тръшна на пода по очи smile3515В последствие се оказа , че е била гладна , и повредата е в моя телевизор.Утре пак ще пробвам упражненията   animal085

Жани , честита ти кръщелница .
Отонсно ваксините - За сега Еми не ми е правила реакция от някоя , да чукам на дърво .
Хотмаме отивам да търся "моркови"
Ели - на вас приятно  изкарване.

Последна редакция: пт, 23 мар 2007, 22:38 от mama Ilq

# 237
  • Мнения: 118

МОРКОВИ

# 238
  • Мнения: 458
Привет!
Най-после успях да стигна до края. Милост нямате ли  Laughing От 2 дена чета и все не свършват постингите.
Излизахме на кафенце с Мимито и Катето. То беше преди 2 дена, но карай. Ето и малко некачествени СНИМКИ
Катето е голяма сладурана и много прилича на мама  Laughing
Зечи, радвам се, че операцията е минала успешно. Дано бързо се възстанови вуйчо ти  Hug. Мерси за почерпката. Готви се за нова тема  Grinning
Хот, какви са тези депресиибе, жена? Ето и от мен малко морковчета
 
Ели, приятно изкарване на РД и при баба и дядо. Ако имаш време, обади се  Wink
Иля, браво за упражненията! Аз май само си приказвам и нищо не правя по въпроса  Blush
Съжалявам, че обхващам само темите от страницата, която виждам, но много ми се спи, а представям си до утре още колко ще изпишете  #Crazy
При нас нищо ново. Избива ни долен кучешки зъб и се мятаме през нощта от единия до другия край на леглото, придружено с писъци  Tired. Горните и те са побелели. Поне излизат наведнъж, че да се свърши по-бързо. Заспалият ми мозък не може да сътвори нищо друго  newsm78
Зори, надявам се, че си добре   bouquet. Сигурна съм, че утре пак ще си във форма  Hug
Лека нощ на всички

# 239
  • Мнения: 728
Лелеееее Зечи...голяма вкуснотийка!Мен ме няма в кухнята...но въпреки това не спирам да се уча и да правя опити! Peace
Хот...тия торти всички хубави,а и вкусни сигурно!Евала на който ги е правил!  chef  bouquet
Габи...и на нас ни избиват кучешките(горе) и Ивко е кисел...дано скоро им мине на мъниците! Praynig
Радвам се,че излизате с Мимито и малката Кати!Снимките са много хубави,но защо теб те няма на тях? Flutter
Ели,приятен Р.Д. ви желая и да се забавлявате много! Hug
Да си изкарате много хубаво при баба и дядо и разбирасе чакаме снимки след това! Peace
От ваксините Ивко не е имал реакции до сега и дано няма занапред! Praynig
Ние сме добре,чурата вече не го боли...не плачка като пиша...малко ми е трудно да го мажа с кремчето,понеже не ми дава да пипам много там,но с 300 зора успявам! ooooh!
Лека нощ от мен и до утре! Hug
P.S.Пачиии,виждам,че надничаш-как сте?Как е маги?Да я цункаш от нас! Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт