Загубих едното ембрионче :(

  • 6 298
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 917
ще се моял за теб всичко да е наред. Глеадй напред и бъди прекрасна майка

# 16
  • Мнения: 7 716
Аз също имах двуплодна бременност, но в началото на 3 месец единия ембрион спря развитието си и така загина. Родих си само едно прекрасно и здраво момиченце.. newsm30  ylinfant
И какво стана всъщност със загиналия ембрион? Абсорбира ли се или се наложи редукция?

# 17
  • Мнения: 603
Аз също имах двуплодна бременност, но в началото на 3 месец единия ембрион спря развитието си и така загина. Родих си само едно прекрасно и здраво момиченце.. newsm30  ylinfant
И какво стана всъщност със загиналия ембрион? Абсорбира ли се или се наложи редукция?

Абсорбира се.
При мен бяха разнояйчни близнаци - имаше 2 плодни сака. Не знам как стои въпроса ако са еднояйчни близнаци. newsm78

# 18
  • Мнения: 27
Здравеите ррекрасни и бъдещи мами.
Ниамате си на представа колко много означавате эа мен.
БЛАГОДАРИА ВИ на всички,эа молитвите,подкрепата,эа това че ми помогнахте да преодолеиа всичко.Много често си чета ваште писма,и всеки път се раэплаквам.Но сега плача от радост ,эаштото биахте прави.БЛАГОДАРИА
Сега сам в 16 г. с эа сега всичко е наред,надиавам се и эа напред да е така. Hug Hug Hug

# 19
  • София
  • Мнения: 1 368
Успех, миличка!

# 20
  • Мнения: 283
Много се радвам за теб. Нека все така да продължава всичко да е наред.

Аз бях в 8 г.с., когато ми казаха, че може би са две, мо аз имам вече едно дете и малко се поуплаших. На следващия преглед вече нямаше и следа от второто. Явно се е абсорбирало. Сега имам и момче на 1г. и 10.м. Имаш големи шансове. Просто семоли на Господ и Той ще те възнагради

# 21
Много се радвам.Успех и мисли само позитивно!!! Grinning Grinning Grinning

# 22
  • Мнения: 1 919
Много се радвам.Успех и мисли само позитивно!!! Grinning Grinning Grinning

# 23
  • Мнения: 1 335
Миличка skaipi, опитай се да си малко по-спокойна! Случва се, както и момичетата вече са ти писали, едното ембрионче да загине. Това по никакъв начин не значи, че и с другото ще се случи нещо. Всичко ще бъде наред, вярвам в това!!
Що се отнася до синдрома на изчезващия близнак - (много общо) когато едното ембрионче е увредено, има недостатък, аномалия и пр., то така да се каже се резурбира. На видеозон се вижда като по-тъмно петънце в матката. Организма разбира, че не му е там мястото и се освобождава така да се каже от него като го .. усвоява.
Пак ти казвам, това никак, ама никак не значи, че на другото бебенце нещо му има!!!!
Пиши като се изнервиш или решиш да ни зарадваш с добрите новини от следващия преглед
Много силно те прегръщам Hug
Успех и бъди спокойна!!

# 24
  • Мнения: 50
Миличка,
радвам се, че всичко е наред. Бъди спокойна и мисли положително   bouquet Често се случва при близнаци едното бебевце да се абсорбира иби да изпадне. Една позната беше бременна с близнаци, а сега има жив и здрав, сладък бърборан на 3 г.
Успех  Hug

# 25
  • Мнения: 1 044
В 7 г. с. и аз прокървих и матката "изчисти" кухо яйце. Плаках и си мислех, че всичко е свършило. Обаче, като отидох на преглед се оказа, че ембриончетата са две! Другото, живото, бе навътре в матката и Мазнейкова каза за него " ще оцелее, не вярвам да има повече кървене". Тя позна, в момента прекрасното ми момченце е на 2 г. 6 м.

# 26
  • Мнения: 74
Спокойствие и силна храна  Hug
Не мисли за лошотии мила и се радвай на това, което имаш... предавай му положителна енергия  Peace
Успех!!!

# 27
  • Мнения: 1 247
желая ти късмет почивай повече и не мисли лоши неща всичко ще е ок  bouquet

# 28
  • Мнения: 2 422
Не казваш как си какво стана??????????

# 29
  • Пловдив
  • Мнения: 3 193
Как си миличка?

Общи условия

Активация на акаунт