как си ядете манджичките от кухнята

  • 1 584
  • 33
  •   1
Отговори
# 15
  • София/Овча купел 2
  • Мнения: 984
Наобяд давам манджата, цледобяд крема а за вечеря супата.


И аз така.

# 16
  • Варна
  • Мнения: 60
nie sme na 9 meseca i vse o6te ve4erqme samo mlqko.
Ina4e na obqd davam malko supa i sled tova osnovnoto a sledobqd krem4eto! Wink


ние сме на 9 месеца и все още вечеряме само мляко.
Иначе на обяд давам малко супа и след това  основното а следобяд кремчето! Wink

Моля, пишете на кирилица.

Последна редакция: ср, 21 мар 2007, 00:20 от Vivi

# 17
  • Мнения: 1 157
Наобяд давам манджата, цледобяд крема а за вечеря супата.


И аз така.
Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 4 294
имам предвид дали давати и супата и второто или второто и десерта ,а супата за вечеря newsm78ние сме почти на седем месеца и на обяд изяждаме манджичката и малко от десерта ,а вечер му давам по-рано супата и на заспиване АМ.вие как правите?
И ние така.  Peace Вече не сме на кухня, но преди си ядяхме манджата  и десерта за обяд, вечер супата и за заспиване  Misc Baby Bottle с АМ.

# 19
  • Мнения: 186
Аз давам на обед - половината супа със сухар, цялото основно ядене и едно малко млекце на Данон за десерт (които са по 50 гр.); следобед - десерта от кухнята (обикновено е някакво кремче или кисел), като му добавям и бисквитка и вечер - към 19ч. другата половина от супата с половин сухар, а към 21ч. 240мл АМ.

# 20
  • Мнения: 5 362
Наобяд давам супата и манджата,следобяд-десерта.
И аз така правех.

# 21
  • Мнения: 4 428
Ами в началото /на 9м/ давах на обяд основното с жълтък, когато му дойде ред /т.е. през ден/. Вереч супата с 2 сухара и сирене. Кремчето на другата сутрин, ако ми хареса.
Но вече не й стига обяда и огладнява по-рано. Така, че й правя някакъв бъркоч от кремчето с настъргани плодове или шейк от плодове и мляко  Peace И за вечеря пак супата  Grinning

# 22
  • Мнения: 37
Аз давах на обяд основното+плод,следобед кремчето+плод и за вечеря супата със 1-2сухара/ако бяха много гъсти не слагах/+1 чаша кисело мляко

# 23
  • Мнения: 3 886
От кухнята и давам супата и второто на обяд.Десерта като стане като следобедна закуска :peace,така сме от почването:.Почнахме рано кунята и съм доволна и бебка я харесва.

# 24
  • Мнения: 962
Za obqd-mandjata
sledobetna zakuska- deserta
ve4erq-supata
predi lqgane AM


За обяд-манджата
следобедна закуска-десерта
вечеря-супата
преди лягане-АМ

Последна редакция: сб, 24 мар 2007, 14:06 от Vivi

# 25
  • Мнения: 326
на обяд давам 100гр супа със 150гр второ, слетобяд кремчето а вечерта-150гр супа със 150гр мляко

# 26
  • София
  • Мнения: 10 825
На обяд давам яденето, което е с месо (един ден супата, един ден - основното) и десерта. Постното ястие яде на вечеря

# 27
  • Мнения: 87
mama-lo съжалявам пуснала съм същата тема без да видя, че ти вече си я задала Embarassed
Иначе благодаря на всички за отговорите Simple Smile

# 28
  • Мнения: 87
Бих искала още нещо да попитам, ако някой все още чете тази тема.
На обед основното ястие, следобед - кремчето, към 19.30ч - супата със сухар, в 21.30 - АМ
Ето тази схема ми допадна на мене, като изключим сухара в супата. Но не е ли малък интервала от 19:30 и 21:30.
 Също кога тогава става къпане на бебето?Моето бебе става по новото време в 7:30 и за да въведа 5 хранения това ми изглежда добър вариант. Освен това не мога да я науча да ляга рано. Лягаме си винаги след 22:00 ч.
А как започвате с попара или първо с адаптирано мляко. Сори, ако звуча объркано, но този режим не мога да го вкарам в ред  Sad
mama-lo извинявам се , че пак използвам темата

# 29
  • Мнения: 5 391
на обяд изяжда супата и второто, следобед десерта, вечерта-АМ.

Общи условия

Активация на акаунт