ПОМОЩ-Ревматоиден артрит в много ранна възраст

  • 381 328
  • 1 509
  •   1
Отговори
# 1 125
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
здравейте,

искам да попитам всички вас които имате Ревматоиден артрит - когато ви правех изследвания откриха ли ви някаква бактерия?

четох че често РА се причинава от някаква бактерия но трябва да се открие за да се лекува успешно РА.

Доколкото ми е известно причините за РА не са ясни  newsm78
http://zdrave.rozali.com/zaboliavaniia-zdrave/p6367.html

# 1 126
  • Мнения: 1 248
Направих група във Facebook http://www.facebook.com/group.php?gid=82217523152 за Болест на Бехтерев. Целта е да се наберат 35,000 членове. Смятам, че е постижимо и съм убеден, че с тази група ще можем да запознаем обществото с това все още непознато заболяване, както и за проблемите които хората имат с Ревматоидения артрит.
Поздрави... Simple Smile



И аз ще се запиша, въпреки че не съм с Бехтерев, може би каузата трябва да е по обща, като напр. Ревматологични заболявания...35 000 се събират трудно newsm78
А тук в Испания знам че Ремикейд е безплатен,  предпочитат го пред Хумирата. Thinking

Последна редакция: чт, 21 май 2009, 15:29 от tony_t

# 1 127
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
tony_t ревалид са ми изписвали за косопада ,можеби имаш предвид   Ремикейд  Thinking 

# 1 128
  • Мнения: 1 248
tony_t ревалид са ми изписвали за косопада ,можеби имаш предвид   Ремикейд  Thinking 
Чародейка Hug, да Ремикейд. Взела съм съвсем да се отнасям ooooh!
Ревалид са ми витамините за косата Joy
Отивам да се поправя  Rolling Eyes
 Преди време поставих въпроса за Хумирата на мойта ревматоложка и тя каза че имали много повече опит с Ремикейд и затова го предпочитали. Както и да е, каза че според нея ми е рано на мен да мисля за подобни лечения.

# 1 129
  • Мнения: 11
Направих група във Facebook http://www.facebook.com/group.php?gid=82217523152 за Болест на Бехтерев. Целта е да се наберат 35,000 членове. Смятам, че е постижимо и съм убеден, че с тази група ще можем да запознаем обществото с това все още непознато заболяване, както и за проблемите които хората имат с Ревматоидения артрит.
Поздрави... Simple Smile



И аз ще се запиша, въпреки че не съм с Бехтерев, може би каузата трябва да е по обща, като напр. Ревматологични заболявания...35 000 се събират трудно newsm78
А тук в Испания знам че Ремикейд е безплатен,  предпочитат го пред Хумирата. Thinking

Идеята за създаване на група за "Ревматологични заболявания" е прекрасна, регистрирах вече такава група - това е линк-а http://www.facebook.com/group.php?gid=84577077732
Ще имам нужда от помощ за да може да сложим информация. Аз лично съм запознат само с Болеста на Бехтерев.
Всеки който има предложения може да ми пише съобщение във Facebook.
Колкото до групата която се отнася за болеста на Бехтерев - вярвам, че 35,000 члена е достижим резултат. Simple Smile Сигурен съм, че ние болните които страдат от тази болест ще успеем да се организираме и най - малкото информираме обществото за това заболяване. Не е честно хората в чужбина да получават помощ от държавата а ние тука да се чудим кой край да хванем Simple Smile
Поздрави на всички.... Simple Smile
Поздрави на всички.... Simple Smile

# 1 130
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328




Идеята за създаване на група за "Ревматологични заболявания" е прекрасна, регистрирах вече такава група - това е линк-а http://www.facebook.com/group.php?gid=84577077732
Ще имам нужда от помощ за да може да сложим информация. Аз лично съм запознат само с Болеста на Бехтерев.

Аз на всяка манджа мерудия  Mr. Greenвече съм в групата  Peace

# 1 131
  • Мнения: 1 248
Пу трета Grinning
zedytwo , ако не ми остане време днес, утре ще поразровя за интересна информация и линкове за РА и ще ти изпратя. Peace

# 1 132
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
Във втората тема ,има няколко линка ,може нещо да ти хареса  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=349608.0

# 1 133
Здравейте на всички,
                                   отдавна не бях във форума,защото бях в Болница ,около месец.
                                  За съжаление претърпях катастрофа но както и да е .
                                  Получих голяма контузия на подбедренницата и ми направиха
                                 операция .
                                 Лекарите ме питаха от какво страдам ,аз им обясних че имам РА
                                 Те ми обясниха, че при случаи с РА , всички контузии и рани ,много
                                 трудно заздравяват необходими били месеци, можело да минат и години.
                                 Моля  ви, пазете се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                   












# 1 134
  • София
  • Мнения: 8 348
а, дано си добре
някакво по-специфично лечение прилагаха ли, или се очакваше да се оправиш отсамосебе си, макар и по-бавно

# 1 135
  • На края на света !
  • Мнения: 2 328
toto1 много съжарявам  Tiredчудех се къде изчезна Rolling Eyesискренно се надявам раните да заздравеят по бързо ,и скоро да се почустваш по добре  Praynig

# 1 136
  • Мнения: 82
Здравейте на всички,
                                   отдавна не бях във форума,защото бях в Болница ,около месец.
                                  За съжаление претърпях катастрофа но както и да е .
                                  Получих голяма контузия на подбедренницата и ми направиха
                                 операция .
                                 Лекарите ме питаха от какво страдам ,аз им обясних че имам РА
                                 Те ми обясниха, че при случаи с РА , всички контузии и рани ,много
                                 трудно заздравяват необходими били месеци, можело да минат и години.
                                 Моля  ви, пазете се!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
                                   

Точно така е,оздравявай бързо
и не се отчайвай Naughty










# 1 137
ЗДравейте,
                 Радвам се че откликнахте , благодаря за съчувствието ви.
                 Основното лечение беше с антибиотик  4та  степен  венозно , и диоретик.
                 Орбазон , кортикостероид мусколно. Пратиха ме на ревматолог , но както си и знаех
                 той отново ми препоръча да не прекъсвам рязко с кортикостероида и ми предписа
                 Салазопирин  ,резорпин и подържаща доза Преднизолон, каза че бил по чист кортико стероид.   Имам право на вторичен преглед другия месец и тогава ще пипал по сериозно

# 1 138
  • София
  • Мнения: 873
здравейте,
нещо темичката ни отново замлъкна.

кажете какво пиете за болките? че мене напоследък така ме боли че имам чувството че умирам направо:(
аз вземах Диклофенак ама ефекта беше нула. сега пия аркоксиа но напоследък и тя не помага.... тотално ще се побъркам от тая болест!

# 1 139
  • София
  • Мнения: 873
до ivanna_ski

здрасти,
как върви лечението с Хумира-та? моля те разкажи подробно че аз взе повече и повече се влошавам и се замислям дали и аз да не почна с това.

и друго да питам- освен Хумира друго пиеш ли? а от колко време ти е болеста и как ти я откриха? пиши какво си ползвала до сега и как се спря на хумира-та.
поздрави:)

п,с  пиши ми на лични ако искаш. аз не можах защото кутията ти е пълна:(

Общи условия

Активация на акаунт