гранофорин

  • 65 318
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 75
благодаря на всички

# 16
  • Мнения: 819
Защо не пробвате Сандрин-на мен ми помага,а също и масаж на венчето със зехтин

# 17
  • Мнения: 6 461
А ето и нещо друго за афтите.
Това не го знаех .
Прочетете Peace

афти в устата 

# 18
  • Мнения: 3 886
Сташно ефикасен е и загърлобил и подути сливици Peace PeaceМоят син много го обича

# 19
  • Мнения: 3 456
Използвай Тантум верде - то си е на практика същото, но с друго име, опаковка и цена. Успех!
Активната съставка е доста по-ниска концентрация, отколкото при Гранофурина

# 20
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Освен гранулин за афти е най-добро Дактарин орал гел - с приятен вкус е и децата нямат нищо против да им ровиш из устата с него Grinning.

# 21
  • Мнения: 6 461
Освен гранулин за афти е най-добро Дактарин орал гел - с приятен вкус е и децата нямат нищо против да им ровиш из устата с него Grinning.
Да ,това също е решение и също така върши чудесна работа.

# 22
  • Мнения: 155
Използвай Тантум верде - то си е на практика същото, но с друго име, опаковка и цена. Успех!
И аз така знам,че Тантум верде може да се ползва като гранофорин.

Тантум-верде става за малки деца, но не е толкова ефикасен, колкото Гранофорина. Може и да се редуват. Един път мажеш с Гранофорин, един път пръскаш с Тантум-верде. Peace

# 23
  • Мнения: 47 994
Granofurin се произвежда в аптеки, в които приготвят лекарства. Tрайността му е 1 година.

Ето състава:

Salicylic acid    
Ethacridine lactate
Flavacridine hydrchloride
Hydrocortisone
Methylthioninium chloride
Nitrofural
Tetracaine

тук има и други изброени неща Simple Smile.

Тантум Верде съвсем не е същото нещо като съставки, а и мисля, че не става за малки деца  newsm78.

значи  като помощна съставка на гранофорина е 98 % етилов спирт, демек на спиртна основа е, както и гранулина  Wink
гранулина има само риванол, метиленово синьо, салицилова киселина, трипафлавин, без тетракаина и хидрокортизона, така че явно няма да действа болкоуспокояващо, но все пак. помага..а липсата на хидрокортизон може би даже е плюс (повечето майки май го недолюбваме  newsm78)
все пак всеки си решава сам Peaceкакво да ползва

# 24
  • Мнения: 1 902
Доколкото знам Тантум Верде не се препоръчва за деца под 6 години.

# 25
  • Мнения: 293
Аз наскоро мазах едното си дете с Ваготил 1 и много бързо премахва афтите.

# 26
  • Мнения: 1 564
Освен гранулин за афти е най-добро Дактарин орал гел - с приятен вкус е и децата нямат нищо против да им ровиш из устата с него Grinning.
newsm10

# 27
  • Мнения: 6 461
Аз наскоро мазах едното си дете с Ваготил 1 и много бързо премахва афтите.
Да върши работа и то много добра.
 
Цитат
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=173184.msg3456351#msg3456351

Здравейте! Това е херпесна инфекция и се получава при снижен имунитет.
Съветвам Ви да направите кръвни изследвания и утайка, както и да давате витамини- мултисаностол.
В аптеките в момента няма гранофорин- спрян е от производство. Вожете да туширате всяка афтичка с тампон за уши напоен с Ваготил 1 път дневно. Болката намалява и афтат се свива- преминава по-бързо.

Общи условия

Активация на акаунт