ЗА или ПРОТИВ солариумите

  • 3 628
  • 98
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 872
Аз съм ЗА.

# 16
  • Мнения: 7 186
защо си пазиш лицето?И как го пазиш-смисъл мажеш ли го с нещо?

Спирам лампата и си покривам лицето с хавлия. На плажа също не си го пека. Не обичам да ми е много тъмно, пък и кожата старее, може и петна да излязат. То от ходенето по улиците си хваща нужния тен. През деня ползвам и крем с висок фактор.
А за тялото винаги ползвам козметика за солариум. Хем предпазва, хем се се почернява по- добре.

# 17
  • Мнения: 158
Аз също съм фенка на приятния загар....И от време на време ходя на солариум...Определено се чувствам и изглеждам по-добре със загара... А колкото до кожата, като я овлажняваш достатъчно с кремчета няма никакви проблеми... newsm03

# 18
  • Мнения: 1 999
По-скоро съм ЗА. С всичко, което се прекалява е вредно.

# 19
  • Мнения: 656
... Да не говорим, че от слънцето поемаме много повече вредни UV лъчи и кожата също се "сбабичосва" ...
Така че всичко трябва да е с мярка  Peace
newsm78
Кои лъчи тогава карат кожата да пигментира?

За последното изречение те подкрепям напълно.

# 20
  • в ябълковата градина
  • Мнения: 1 706
Аз да си кажа, приятелка ходи на солариум. Беше ми жал да и кажа, че тена и става оранжев, морковен. Не ми хареса много.

# 21
  • Мнения: 7 474
ПРОТИВ - стои много изкуствено, винаги си личи че тена е напрвен в солариум, а и влияе зле на кожата - изглежда винаги суха, повехнала, състарена.

Абсолютно, кожата става ужасна  Stop

# 22
  • Мнения: 3 146
Адски много си личи, ужасно е грозно!

# 23
напълно ЗА
Ходя почти целогодишно, но не съм "оранжева" и никога не съм ставала.
Просто кожата ми придобива загар, пък и не се харесвам светла. Още повече сега-когато се затопля не си представям да обуя пола и от там да блеснат белите крачета крити цяла зима.
Не съм имала проблеми с кожата, нито е повяхнала, нито е суха, даже напротив Rolling Eyes

# 24
  • Мнения: 5 362
Против.

# 25
  • Русе
  • Мнения: 511
Аз съм за! Но ако се ходи само толкова, колкото е необходимо кожата де се подготви за морето. Аз ходя месец преди да отида на почивка, за по 3-4 минути на процедура, 3-4 пъти в седмицата и след това не изгарям на плажа!

# 26
  • Мнения: 1 045
Против ! Тена стои изкуствено , кожата става груба при някой с обриви а след прекомерно ползване има и последици ... Ходих няколко пъти след които се появиха тъмни петна и белези от изгорено !!! Никога вече не стъпвам  Naughty

# 27
  • Мнения: 1 384
И аз харесвам лекия загар, но съм против  Peace Никой не може да ме убеди, че не вреди на кожата  Naughty Макар че аз имам доста бяла кожа и доста често се изкушавам да отида Thinking  Ама отида ли ще се пристрастя, защото определено се харесвам няколко тона по-тъмничка  Blush

Против ! Тена стои изкуствено , кожата става груба при някой с обриви а след прекомерно ползване има и последици ... Ходих няколко пъти след които се появиха тъмни петна и белези от изгорено !!! Никога вече не стъпвам  Naughty
И аз мисля, че стои малко изкуствено  Peace

# 28
  • Мнения: 1 536
Аз също съм фенка на приятния загар....И от време на време ходя на солариум...Определено се чувствам и изглеждам по-добре със загара... А колкото до кожата, като я овлажняваш достатъчно с кремчета няма никакви проблеми... newsm03
newsm10

# 29
  • там от където съм
  • Мнения: 1 073
Ходих преди,но кожата ми стана ужасна!Изглеждах сташно състарена и когато тена падна,сякаш кожата ми се беше сбръчкала.Сега вече не го посещавам,дори лятото внимавам с лицето,че нещо го посъсипах!

Общи условия

Активация на акаунт